2021 Nisan Anneleri

Kasikla verdik sonra kasik biberon aldik
Canım, aptamil ilk adımlarım var instagramda, orada birkaç tane eğitmen zoom üzerinden emzirme eğitimi veriyor, buna benzer konulara da muhakkak değiniyorlar, biraz zahmetli olabilir ama kesinlikle tekrar alıştırırsın memeye, şu sarılığı düzelsin, kilosu toparlasın yeter ki, o eğitimlerin de çok faydasını görürsün, öneririm.
Sağlıkla, güzelliklerle büyüt bebeğini inşallah 🤗

Evet canım bende erken hissettim hep hıçkırığını videoya bile alıyorum hıçkırırken inil kalkıyor göbeğim 🤣🤣🤣 doktorlar ciğerlerinin güzel geliştiğini ve emme gücünün iyi olacağına işaret diyor umuyorum ki öyle olur çünkü emme gücünün baya yüksek olması gerekir göğüs ucum hiç yok buna çok ihtiyacım var 🤣🤣🤣🤣
Ayyy hadi inşallah yaa çok sevindim şuan demin yine hik hik perişan oldu yavrum :KK9::KK49:

Kızlar hastanedeyim alttan muayene ettiler 2 parmak kadar açılma var dediler bn korkuyordum diye bana söylemedi doktora söylerken duydum sordugumdaysa bsy yok dedi nst bağladılar
Kuzuum hadi bakalm hayirlisi olsun çok deil daha acilman ama bekler daha stres yapma düzenli sancı yoksa dha baya bekler:KK9:sancı ne durumda şuan

Kızlar biz de taburcu olduk hıçkırık ve ciğer muhabbeti olmuş doğru olabilir bize de 33. Haftada vurulmuştu 2 doz zaten 35+1 de doğdu 3 gün küvözde kaldı ama aslında çabuk toparladı şükür emiyor da 🙏 şimdi sizleri okuyunca hamileliğimin üstünden yıl geçmiş gibi😅 kuzum yanımda ona baktıkça huzur doluyorum Allah hepinize sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🤲

Merhaba herkese. Benim bu sabah kontrolüm vardı. En son 3 gün önce gitmiştim. Parmak ucu kadar açıklık vardı. Çok az daha açılma olmuş bugün. Bebek aşağıda, çıkışa çok az kalmış. Plasentada kireçlenme olmaya başlamış. Pazartesi tekrar kontrol, Salı ya da sonraki günlerden birinde sezaryen olacağım. Pazartesi 36. hafta doluyor. Zaten önceden ciğer geliştirici yapılmıştı. 3 gündür hıçkırıyor bebek. Doktor bu durum ciğerlerinin geliştiği gösterir dedi. Doğum Medicana'da olacak. 9 bin gibi bir fiyat verdiler. Spinal, sezaryen, 2 gün yatış vs için. Ben kendimi zaten önceden hazırlamıştım. Ama eşim çok buluyor fiyatı. Bezmialem Dragos, sezaryen ya da normal doğum fark etmeksizin 4500 TL doğum ücreti alıyor. Ama hiç orada muayene olmadım. Son dakika da hastane değiştirilmez değil mi? Tüp bebek çok uğraştık, 4500 TL mi dert edeceğim. Ama eşimin tavrı stres yaratıyor bende :KK43:
Bahçelievler Medicana mı? Ben de oraya gidiyordum çok pahalı geldi Avrasyada yapacağım spinal Sezeryan 4000 TL ..

Kızlar biz de taburcu olduk hıçkırık ve ciğer muhabbeti olmuş doğru olabilir bize de 33. Haftada vurulmuştu 2 doz zaten 35+1 de doğdu 3 gün küvözde kaldı ama aslında çabuk toparladı şükür emiyor da 🙏 şimdi sizleri okuyunca hamileliğimin üstünden yıl geçmiş gibi😅 kuzum yanımda ona baktıkça huzur doluyorum Allah hepinize sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🤲
Ay hadi gozun aydin cok sukur kac kilo dogdu minnos biraz bilgi alalim🤗

Haha onu bende dusunuyorum ama sukredelim ben zor sahip oldum ondan sikayet edince vicdan azabi cekiyorum sonra 😊
Haklısın canım ben de çok zor sahip oldum tüp bebek süreci falan 😪 o yüzden bu ağrılara bile şükrediyorum Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu 🙏 hep dua ederim bebeği olmayanlara

Hay maşallah çok sevindim canm kavuştunuz çok sukur darısı hepimziin başına insallah :KK68:

Allahım bundan sonra sağlıkla huzurla büyütmeyi hayırlı evlat olduğunu gormeyi de nasip etsin...

Hayirli olsun 😊💕

Daha ne kadar şişebilirim acabaaaggg

Eklentiler

• 20210320_154747.jpg
    20210320_154747.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 106
Kizlar bisey sorcam dogumlarimiz yaklasti artik ne okumamiz lazim hergun yasine basladim ben bildigim dualari okuyorum sag salim kucagimiza alalim diye bide meryem suresi dinletiyorum bebege baska bisey yapanalr varmi? He bide arkadaslarimada annemlerede dedim yasin okuyun

Masallah cnm rabbim bizlerede nasip etsin sag salim insllah🤲

X