2021 Nisan Anneleri

Bak bende bir o wc olayi yok öyle sık çıkmıyorum niye bilmiyorum gun boyuda öyle gece yatarken bi gidiyorum sabah 4 gibi 1 tamam
Normaldede ben cok wcye giderim cokta su icerim.Gece uyanmazdim genekde ama suan cidden uyandiriyor tas gbi oluyor karnim mwcbur kalkiorm ama resmen iskence birde nefes nefese kalirm 2 snde 😅😅😅sanirisin wcye 10 km yuruyorum.nineler gibi oldum ahlayip ofluyorum hahhaaha

Merhaba herkese. Benim bu sabah kontrolüm vardı. En son 3 gün önce gitmiştim. Parmak ucu kadar açıklık vardı. Çok az daha açılma olmuş bugün. Bebek aşağıda, çıkışa çok az kalmış. Plasentada kireçlenme olmaya başlamış. Pazartesi tekrar kontrol, Salı ya da sonraki günlerden birinde sezaryen olacağım. Pazartesi 36. hafta doluyor. Zaten önceden ciğer geliştirici yapılmıştı. 3 gündür hıçkırıyor bebek. Doktor bu durum ciğerlerinin geliştiği gösterir dedi. Doğum Medicana'da olacak. 9 bin gibi bir fiyat verdiler. Spinal, sezaryen, 2 gün yatış vs için. Ben kendimi zaten önceden hazırlamıştım. Ama eşim çok buluyor fiyatı. Bezmialem Dragos, sezaryen ya da normal doğum fark etmeksizin 4500 TL doğum ücreti alıyor. Ama hiç orada muayene olmadım. Son dakika da hastane değiştirilmez değil mi? Tüp bebek çok uğraştık, 4500 TL mi dert edeceğim. Ama eşimin tavrı stres yaratıyor bende :KK43:
Aaa çok şaşırdım hıçkırık olayına mide genişler diye biliyodum ben bnmkide çok hickirdi bi ara iyi bisey demekki sevindim suan :KK68: doktor konusundada bi şansını dene istersen zaten son anda zor kabul ederler ama belki içine siner olur eşinde stresten yapıyordur şuan sağlıkla gelsinde para yine yerine gelir takma sen kafana hiç son zamanlarının tadını çıkar

Aaa çok şaşırdım hıçkırık olayına mide genişler diye biliyodum ben bnmkide çok hickirdi bi ara iyi bisey demekki sevindim suan :KK68: doktor konusundada bi şansını dene istersen zaten son anda zor kabul ederler ama belki içine siner olur eşinde stresten yapıyordur şuan sağlıkla gelsinde para yine yerine gelir takma sen kafana hiç son zamanlarının tadını çıkar
Yavrum sabah hickiriyor ac karnıma ne yedide hickiyordu acaba😄

Yine yorgun ve uykusuz bir gecenin sabahından daha doğrusu ogleninden herkese tünaydın 🌺
Şikayet değil Allah'a şükür olsun , ama cidden her yerim tüm kemiklerim ağrıyor yaa. Hele ki şu gece tuvalet olayı uyku muyku bırakmıyor 😀 böyle olunca bir an önce doğurmak istiyorum ne yalan söyleyim.😀

Yine yorgun ve uykusuz bir gecenin sabahından daha doğrusu ogleninden herkese tünaydın 🌺
Şikayet değil Allah'a şükür olsun , ama cidden her yerim tüm kemiklerim ağrıyor yaa. Hele ki şu gece tuvalet olayı uyku muyku bırakmıyor 😀 böyle olunca bir an önce doğurmak istiyorum ne yalan söyleyim.😀
En baslara donduk 3 6 ay arasi gercekten balayi donemiymis 😂 kemiklerim agriyo bi sagda bi solda yatmaktan ama olsun minnoslara deger cok az kaldi tuvalette cok zorluyo gercekten😊

Evet canım bende erken hissettim hep hıçkırığını videoya bile alıyorum hıçkırırken inil kalkıyor göbeğim 🤣🤣🤣 doktorlar ciğerlerinin güzel geliştiğini ve emme gücünün iyi olacağına işaret diyor umuyorum ki öyle olur çünkü emme gücünün baya yüksek olması gerekir göğüs ucum hiç yok buna çok ihtiyacım var 🤣🤣🤣🤣

En baslara donduk 3 6 ay arasi gercekten balayi donemiymis 😂 kemiklerim agriyo bi sagda bi solda yatmaktan ama olsun minnoslara deger cok az kaldi tuvalette cok zorluyo gercekten😊
Gerçekten öyleymiş 😀😀 kemiklerim belim her yerim kırılacak gibi ağrıyor Tabiki değer bebislerimize ama doğumdan sonra zaten uykusuz kalicaz ne var su günleri rahat gecirsek birazcık dimi 😂

Gerçekten öyleymiş 😀😀 kemiklerim belim her yerim kırılacak gibi ağrıyor Tabiki değer bebislerimize ama doğumdan sonra zaten uykusuz kalicaz ne var su günleri rahat gecirsek birazcık dimi 😂
Haha onu bende dusunuyorum ama sukredelim ben zor sahip oldum ondan sikayet edince vicdan azabi cekiyorum sonra 😊

Oğlumda diyorki anne biz seninle vakit gexiremiyorz sen hep yatiyorsun.Yatiyorsun dedigide sanki ben ev isini yemegi hizmeti evdeki katyaya yaptiriyorum.Odevleride bende oyunda oynuyorum.Sonra tabi perisan olup uzaniyorum
Donup dicem kardes isterken deli gibi yaparken iyiydi bu erkekler daha minicikken boyle ya😅😅😅

X