2021 Nisan Anneleri

Canım, aptamil ilk adımlarım var instagramda, orada birkaç tane eğitmen zoom üzerinden emzirme eğitimi veriyor, buna benzer konulara da muhakkak değiniyorlar, biraz zahmetli olabilir ama kesinlikle tekrar alıştırırsın memeye, şu sarılığı düzelsin, kilosu toparlasın yeter ki, o eğitimlerin de çok faydasını görürsün, öneririm.
Sağlıkla, güzelliklerle büyüt bebeğini inşallah 🤗
Insalllah bugun emzirme danışmanıyla görüştüm hallettik gibi 🤩

Kizlar bisey sorcam dogumlarimiz yaklasti artik ne okumamiz lazim hergun yasine basladim ben bildigim dualari okuyorum sag salim kucagimiza alalim diye bide meryem suresi dinletiyorum bebege baska bisey yapanalr varmi? He bide arkadaslarimada annemlerede dedim yasin okuyun
Ben Hatim yapıyorum başından beri.6 cüzüm kaldı doğuma kadar biter inşallah

Masallah ❤benim karnim inanilmaz asagıda sanki her an dogacak gbi annemde dio cok inmis die basamak cikarken karnima degiyo ayaklarim cok zor oluo nie erkenden indi acaba🤦‍♀️
Benimki de aynı durumda bacaklarıma indi neredeyse.doktorda dedi başı inmiş baskı yapıyor diye

Oh oh iyi skinti yok o zman kolay doğurcan zamanı gelince desene açılma oluvercek :KK49: bende buna güvenip kendimi avutuyom iste:KK70:
Bn kızımda çok iyiydim sancısız geçirdim bunda yuruyemiyorum bile heryerim ağrıyor uyumak istiyorum uyuyamıyorum ayakta ağrım var uzanıyorum ağrım var oturuyorum ağrım var çok kötüyüm walla 😔😔

Bn kızımda çok iyiydim sancısız geçirdim bunda yuruyemiyorum bile heryerim ağrıyor uyumak istiyorum uyuyamıyorum ayakta ağrım var uzanıyorum ağrım var oturuyorum ağrım var çok kötüyüm walla 😔😔
Bu nisan bebeleri pek fena bacım hangimiz normal kaldikki :KK8:

Kizlar bisey sorcam dogumlarimiz yaklasti artik ne okumamiz lazim hergun yasine basladim ben bildigim dualari okuyorum sag salim kucagimiza alalim diye bide meryem suresi dinletiyorum bebege baska bisey yapanalr varmi? He bide arkadaslarimada annemlerede dedim yasin okuyu

Gebelik okulunda bebekler için ney sesini önermişlerdi. Özellikle İsmail Dede Efendi-Acemaşiran Peşrevi’sini..

Gayet iyi bence. Saat başı ölçmekte stres yapar. Doktor mu dedi saat başı ölç diye. Bence biraz aralıklı ölç eğer doktor istemediyse
Evet cnm hastanedeyse saat başı ölçüyorlardı gelip evdede elinden geldiğince devam et dedi

4500lira ne az para ne çok para ama önemli olan senin rahat olman, Dr. Lar ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar herzaman ki bugüne kadar kaç doğum yaptırmışlardır. İstersen pazartesi olan kontrolüne yeni dediğin hastaneye git bir ortama Dr. A bak, ama eğer şuanli Dr. Umu seviyorum, hastane iyi dersen 4500tl kimseyi zengin etmez. Kocanda streslidir bu ara. Hiç takma kafaya son kararı sen ver.
Evet. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Bu saatten sonra doktor değiştirmek istemiyorum ben de.

Canım 4 bucuk az para degil su donemde ama bezmialemde iyidir bi git konus yapiyosa dorek orda yaptir. Yapmiyolarsa zaten elinden bisey gelmez genelde doktorlar son donemde kabul etmiyolar bi şansini denemis olursun.
Aslında biraz araştırdım Bezmi Alem'deki doktorları. Soyadını hatırlayamadığım Ebru diye bir doktoru çok övüyorlar. Ama o da Çarşamba'ya kadar doluymuş. Bu kadar az zaman kalmışken doktor değiştirmeye hiç kalkışmayayım iyisi mi.

Sağlıkla kavuşun öncelikle :) bu aşamada dr hastane değiştirmek zor gerek kalmaz umarım ama ben de Bezmialemde Doğum yapacağım Allah’ın izniyle çok memnunum şimdilik bi görün isterseniz
Teşekkür ederim. Herkes sağlıkla kavuşur bebeğine inşallah. Çok yoğunmuş randevu almak istedim doktor. Artık kısmet Medicana imiş.

Aaa çok şaşırdım hıçkırık olayına mide genişler diye biliyodum ben bnmkide çok hickirdi bi ara iyi bisey demekki sevindim suan :KK68: doktor konusundada bi şansını dene istersen zaten son anda zor kabul ederler ama belki içine siner olur eşinde stresten yapıyordur şuan sağlıkla gelsinde para yine yerine gelir takma sen kafana hiç son zamanlarının tadını çıkar
O kadar az zaman kaldıkı doğumu vaz geçtim doktor değiştirmekten. Ama erken doğacağı için ciğerlerinin geliştiğini bilmek sevindirici tabii ki :)

O kadar az zaman kaldıkı doğumu vaz geçtim doktor değiştirmekten. Ama erken doğacağı için ciğerlerinin geliştiğini bilmek sevindirici tabii ki :)
Aynen tatlm sen nasıl rahat edeceksen öyle davran boswer maddi konuları nerelere neler harcanmiyoki :işsiz: gelişsin bakalm minnaklarimiz :KK68:

Bastan ayağa heryerim göbek :KK70:kafasına göre takılsın napayım :KK70:

Inşallah canm bgun güzel düzenleyebildim sanırım suanlik iyi gidiyorum bakalm 12 13lerde takiliyom belki böyle gidebilirsem bebekte kilo alabilir iyice yavaşladı son zamanlarda ay sonunu getirebilirim belki:KK49:sağ salim bi doğuraydık rahatlasaydık toptan anksiyetem azıttı iyice :KK34::KK8:
Amin insallah 🤲

Kızlar biz de taburcu olduk hıçkırık ve ciğer muhabbeti olmuş doğru olabilir bize de 33. Haftada vurulmuştu 2 doz zaten 35+1 de doğdu 3 gün küvözde kaldı ama aslında çabuk toparladı şükür emiyor da 🙏 şimdi sizleri okuyunca hamileliğimin üstünden yıl geçmiş gibi😅 kuzum yanımda ona baktıkça huzur doluyorum Allah hepinize sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🤲
Gözün aydin canim cok sevindim, cok sükür gecti gitti, prensesinle eve gecmissiniz. Birbirinizle doya doya her anin tadini cikarin. Kokla bizim yerimizede mis kokuluyu 🥰

X