2021 Nisan Anneleri

Tansiyon için yorgunlukta mutlaka etkiler dinlenmeye bakın bence doktorunuza da sürekli söyleyin tansiyonunuzu son aylarda tansiyon özellikle çok önemli benim doktorum bebek hareketi ve tansiyonunu sürekli takip et dedi mesela
Evet cnm banada sürekli yatıyorum smdi dinlenme hali hep ciğer geliştiricide hareketleri azaltırmış oynamadıkça sinirim bozuluyo smdide dürtup duruyom sabiiyi kıpırdasın diye bi biteydi hayırlısıyla şu dönem yanına bi alaydım artık

Gunaydiin Bnmde öyle neden acaba yaa öğrenince yazsana burayada kuzum

Yatak beni mi dovuyor bennyatagi mi anlamadım insan uyiduktna sonra sırtı ağrır mi

Valla al bendende okadar tam 30 kaldi
Cidden saga yatsam o taraf curuyor sola yatsam diger taraf.yani kemik et agrisi bildiginiz Allah yatalak insanlara yardim etsin acisn.Cidden ne kdr zormus.Dinlenmiorm sanki iskence cekip uyaniorm ruyalarimda hep karisik gece kac kezde wcye kalkiorm tas gni karnim.dahada cok var bana

Bak bende bir o wc olayi yok öyle sık çıkmıyorum niye bilmiyorum gun boyuda öyle gece yatarken bi gidiyorum sabah 4 gibi 1 tamam

Gece tüm ağrılara rağmen uyuyorum bu gebelikte nedense Bu sefer başıma gelecekleri bildiğimden midir nedir İlk gebeliğimde ağrım var, rahat edemiyorum deyip gece evde dolaşıp dururdum .
Bi de dün akşam itibariyle duşta geçirdiğim süreyi ve sonrası kremlenme, cild temizliği falan bu kısımları uzattım Eşim diyor ki napıyorsun kaç saattirDedim bunlar son banyo keyiflerim kusura bakma Haklısın diyor o da

Tşk ederim çok sağol 16.haftada yine olmuştu doktor bütün ilaçlarını bırak demişti gebelikte bu haftalarda kaşıntı normal değil diye şimdi 35. Haftada tekrar başlayınca tedirgin oldum biraz en son 2 martta tahlil vermiştim herşey normaldi bakalım pazartezi artık ne diyecek.

Aman aman 1 2 hafta daha dursa için daha rahat olur en azından. gerçekten son günler çok daha sıkıntılıymış hayırlısıyla şu Mart ayını bi bitirseydik

merhaba bende de özellikle bacaklarımda kaşıntı var ama arada bir oluyor çok yoğun değil karaciğer enzimlerime bakıldı bişey çıkmadı ama korktum bayağı. dermatologa gittim o da bişey diyemedi ama önemli bişey olduğunu düşünmüyorum dedi ya yediğin bişey dokunuyor ya da cilt kuruluğundan olabilir dedi çok sinir eden bi durum özellikle duş aldıktan sonra daha çok oluyor ya da dışarı çıkıp soğuk yediğimde

Merhaba uzun zamandır yazamadım benim de kontrolüm vardı 35+2yim 2880 gr 49cm olmuş çok şükür. Doktor inatla 39hafta dolunca alacağım diyor ben de 2. Olduğu için ya kanala girer beklemezse vs gibi tedirgindim. Şimdi sizleri de 39da olacak görünce biraz rahatladım:) başı yukarda ayakları aşağıda ve sürekli basıyor çok fena zıplıyorum. Böyle nerdeyse 1 ay daha durmak fikriii ay neyse hayırlısı olsun

Benim de tahlillerde bişey çıkmadı ama Dr. Verdiği krem çok rahatlattı. Makalelerde kaşıntıları dikkate alın yazıyor ama bu dönemlerde de kan akışında yoğunluğundan dolayı da normal deniyor. İnşallah önemli bişey olmaz.

Merhaba herkese. Benim bu sabah kontrolüm vardı. En son 3 gün önce gitmiştim. Parmak ucu kadar açıklık vardı. Çok az daha açılma olmuş bugün. Bebek aşağıda, çıkışa çok az kalmış. Plasentada kireçlenme olmaya başlamış. Pazartesi tekrar kontrol, Salı ya da sonraki günlerden birinde sezaryen olacağım. Pazartesi 36. hafta doluyor. Zaten önceden ciğer geliştirici yapılmıştı. 3 gündür hıçkırıyor bebek. Doktor bu durum ciğerlerinin geliştiği gösterir dedi. Doğum Medicana'da olacak. 9 bin gibi bir fiyat verdiler. Spinal, sezaryen, 2 gün yatış vs için. Ben kendimi zaten önceden hazırlamıştım. Ama eşim çok buluyor fiyatı. Bezmialem Dragos, sezaryen ya da normal doğum fark etmeksizin 4500 TL doğum ücreti alıyor. Ama hiç orada muayene olmadım. Son dakika da hastane değiştirilmez değil mi? Tüp bebek çok uğraştık, 4500 TL mi dert edeceğim. Ama eşimin tavrı stres yaratıyor bende

4500lira ne az para ne çok para ama önemli olan senin rahat olman, Dr. Lar ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar herzaman ki bugüne kadar kaç doğum yaptırmışlardır. İstersen pazartesi olan kontrolüne yeni dediğin hastaneye git bir ortama Dr. A bak, ama eğer şuanli Dr. Umu seviyorum, hastane iyi dersen 4500tl kimseyi zengin etmez. Kocanda streslidir bu ara. Hiç takma kafaya son kararı sen ver.

Canım 4 bucuk az para degil su donemde ama bezmialemde iyidir bi git konus yapiyosa dorek orda yaptir. Yapmiyolarsa zaten elinden bisey gelmez genelde doktorlar son donemde kabul etmiyolar bi şansini denemis olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…