2021 Nisan Anneleri

Selamun aleykum hayırlı cumalar kızlar nasılsınız? Dün kontrolüm vardı pazartesi tekrar cagırdı. Haftaya cuma ya gün verdi doktorum eger dururlarsa ozamana kadar tabi. 37+3olacak. Dün maşaallah iyi tuttun dedi ilk ikiz olduğunu öğrendiğimizde genelde ikizler 35–36haftaya kadar duruyor demişti. Çok şükür biz geçtik o evreyi 36+3olduk Allah ın izniyle kurtardılar inşaallah kendilerini çok heyecanlıyım kendileri gelmezlerse bir hafta sonra inşaallah kavuscaz kızlarımla

Mamayı kaşıkla falan vermediniz mi canım? Biberonla mı verdiniz?

Ben e bebekten aldım bak istesen
Hangi modeli aldın canım panik haldeyim
Ya işte tecrübem burada ise yaramadı. Doğum.sancisina benzer ağrılarım oluyor sonra vajina icinde çok değişik batma baskı hissediyorum sonra geçiyor bel agrım vuruyor. Düzensiz böyle. Stresten mi oluyor anlamıyorum. Doktorumu aramakla aramamak arasindayim. Diğer gebeliklerde o kadar çok arayıp o kadar çok boş döndüm ki eve artık iyice emin olunca gitmek istiyorum. Zaten doktor dedi bebek kanalda diye. Sancılar 5 dk ya düşünce hemen gel dedi. Hastaneye geceriz diyor. Su an o aşamada değilim. En fazla 15 dk da bir oldu kasılmalarım. Ama doğum çok yakın onu hissediyorum. Çarşamba açılma durumuma bakacak başladıysa zaten yatırır beni. Inşallah bir kaç hafta daha dursa diye hayal ediyorum ama imkansız gibi
Yaaaa topigimizin ikiz prensesleri sağlıkla gelsinler masallahiniz var canım güzel durdular üzmediler hic seni.

Puuu afedersin haftayı yanlis görmüşüm dursun sipalar aceleleri ne acaba

Puuu afedersin haftayı yanlis görmüşüm dursun sipalar aceleleri ne acaba
2503 gr dedi doktor bunun artı eksi 300 400 gramı var allah korusun. O kadar küçük bebekten korkarım. Kimsede olmicak yanimda desteğe. Ama yavrumun yatcak yatağı bile yok. Park yatak aldık ama içinin yatağı yok yatastan aldığımız 1ay1haftada yani nisan sonunda teslim edilecekmis iptal ettik. Su an yatak arıyoruz. Nasil bisi almalı onu da bilmiyorum. Kızlara karyola beşik almıştık içinin kendi yatağı vardı o yüzden bilmiyorum şimdi ne almalı.

Yataş bedding cottony sünger yatak aldım ben canım, 70×110, çabuk da geldi hepsiburadadan almıştım, bi ona baksan aslında.
Burada kızlar da iyiymiş diye paylaşmıştı hatta, siparişi vermeden arayıp ne kadar xamanda geleceğini de öğrenirsin hem

Bnmkinde tam tersi yavaşladı o sıralarda atışlar 112 120 flan oldu enteresan geldi bakalm az kaldı öğlene gorecez ne dicekler

Amin cnm benm hepimiz inşallah
Bakalım canım ne diyecekler birbirimizden gördükçe tecrübe edinmiş oluyoruz bizde belli oldu mu peki birşey dedi mi doktor kuzum. Bu arada usg ile baktılar kı canım kanala girmiş mi bebiş yoksa baş aşağı doğum pozisyonunda mı

Kuzum çok geçmiş olsun gelmesin de zaten inşallah 2 hafta daha bekler minnoşumuz canım bide internetten bak istersen trendyoldan hepsiburadadan falan onlardan daha erken tedarik edersin belki

Ben de o modeli almıştım dün de müşteri hizmetleriyle görüştüm nisan sonu elinizde olur yeni üretime giriyor dedi. Ben de doğumum.geldi benim vaktim yok diyip iptal ettim. Çok gerildim. Şaka gibi. Hepsi buradan aynısını aldim dediniz ne sürede geldi elinize. Bir bakayım.ben de çok teşekkür ederim

Kuzum çok geçmiş olsun gelmesin de zaten inşallah 2 hafta daha bekler minnoşumuz canım bide internetten bak istersen trendyoldan hepsiburadadan falan onlardan daha erken tedarik edersin belki
Hepsiburada da yok şimdi baktım. ben 70×110 arıyorum. Of çok gerildim. Trendyola bakayım bir de. Teşekkürler canım.ya.

Hicbir yerde yok 70×110 tükendi diyor heryerde. Ay ne yapsam ki elim ayağıma dolaştı. Keşke direk karyola beşik alsaydım.offff

Evet kızlar muayeneden çıktım kızımız 3342gr 50cm olmuş, kanala kafasını sokmuş uslu uslu duruyor yüzünü bu sebeple göremedik, alttan muayene etti hiçbirşey hissetmedim çatıda bebeğin pozisyonuda tam istenilen durumda, bekleyeceğiz 39da nst gircem, o arada kasılmaların 5dk düşer ve düzenli gelirse ara dedi illa rahatsız edici bir ağrı olmasını bekleme bazısı ağrı hissetmez biz kasılmanın düzenine bakacağız dedi, açıklığa bakmamış ona gerek yok kasılmalar düzene girince bakacağım dedi, şükür iyiyiz squat ve yürüyüşle kendini paralamadan bekleyelim 41haftaya kadar 42 bile bekleriz sen düşünme dedi hayırlısıyla inşaallah Kan hapı ve omegaya devam Hepimize hayırlı doğumlar inşaallah

Yaaaa maşallah ne de guzel buyumus kanala girmiş yani bebek senin 2. Bebeğin bekler dedi yani. Ya ne güzel darısı bana... Benimki de kanalda ama heran gelebilir dedi bana. Ya benim ki de beklesin inşallah

Hepsiburada da yok şimdi baktım. ben 70×110 arıyorum. Of çok gerildim. Trendyola bakayım bir de. Teşekkürler canım.ya.
Bulunduğun şehirdeki yataşları arasan, vardır belki ellerinde. Ben aldığımda 1 haftada falan ulaşmıştı yanlış hatırlamıyorsam ya.
Bir de inşallah yalancı kasılmalardır, daha 2-3hafta bekler belki, hiç stres yapma kendine, reflü yatağında uyutacağım ben uzun süre mesela, belki sen de öyle bişeler yaparsın.

Eşim bakarım.diger mağazalarına dedi. Ben yatağa karar veremedim.bjndan oldu bu durumlar, anne yani mi alayım, karyola mi alayım derken, en sonunda park yatağa karar verdim onun siparişini verdik mağazaya o geldi o sırada yatak araştırdım karar verip sipariş verdik ama öğrendik ki yeni üretime girecekmiş nisan sonu elinize ulaşır dediler. O bana çok geç. Şuan başka markadan baksam marka bilmiyorum ne ne kadar güvenli bilmiyorum. Hani biberon değil ki emzik değil ki bu... omurga sağlığı için güvenilir birsey almalıyım. Oturdum ağlıyorum bebeğim.yataksiz kaldı diye tüm sinirim bozuldu.

Merhaba kizlar benim bu minnak aksamdan beri az hareket ediyor ya durtunce falan anca taktim kafaya neden anlamadim hastayim ondan midir acaba ?

Canım keşke iptal etmeseydiniz özel ölçü olduğu için hiçbir mağazada bulamazsınız kayseriden üretilip gönderiliyor. Genelde 1 ay deniyor garanti olması açısından ama daha erken geldiği de oluyor. 1 2 hafta idare edilir aceleyle sağlıksız bir yatak almaktansa beklemenizi tavsiye ederim. İlk kızımda reflü vardı neredeyse 1 ay yatağına yatıramadım. Sıkıntı yapmayın bu kadar

Canım ben de yoykonun park yatağını aldım ve ölçülerde sıkıntı çektim dediğin gibi wellmatt aldık biz o siteye de bak istersen. Bir hafta içinde geldi. Ben bir de sevi bebenin reflü yatağını aldım ilk zamanlar onda yatırmayı düşünüyorum mesela. Öyle bir çözüm de düşünebilirsin idare etsin diye. Tabii inşallah zamanını bekler bebişin de sen de hazırlıkları rahat rahat tamamlarsın

Yaaaa maşallah ne de guzel buyumus kanala girmiş yani bebek senin 2. Bebeğin bekler dedi yani. Ya ne güzel darısı bana... Benimki de kanalda ama heran gelebilir dedi bana. Ya benim ki de beklesin inşallah
Sağol cnm, inşallah bekler cnm sen çok yorma kendini ben sordum bu muyahane Doğumu tetikler mi hayır dedi o kdr detaylı yapmayacağım açıklığa bakmayacağım o sebeple bir sıkıntı yaratmaz dedi cnm erken bakılan açıklık tetikliyormuş, sen yormadan kendini işlen ben bi uzanıyor 15-20dk kestiriyorum bir işleniyorum zorlamamış oluyorum artık
Merhaba kizlar benim bu minnak aksamdan beri az hareket ediyor ya durtunce falan anca taktim kafaya neden anlamadim hastayim ondan midir acaba ?
Cnm benimde nerdeyse çok az hareket ediyor sordum normal dedi doktor azda olsa hissediyorsan endişelenme dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…