2021 Nisan Anneleri

Az evvel 75i gördü bu gözler sok sok sokk :KK57: wc saatim geldi ondandır belkide bi miktar bilemedim zorlanmadım öyle sadece belim sancıdı
Kuzum günaydın benim 85leri gördü hemde çok daha sık ama düzensiz bir şekilde doktor bu haftalarda normal dedi sana ne derler bilmiyorum 🤷‍♀️ Zaten öyle olunca bebeğin kalp atışlarıda hızlanıyor 185 190 a kadar çıkıyordu.

Evet sarılık başladı yüzünde. Gerçekten etkileniyor bebeğim inşallah atlaticaz. Şükür sabah yine pompayla sagdim cok az ama olsun sarı sut yine bir gögsumden geldi onu verdik sonra da mama verdik 😑ilik dusla yıkadım kendimi o rahatlatti göğüsleri
Hayırlı olsun bebeğini kucağına almışsın :KK36:
Süt için anne çaylarından içiyor musun? Rezene demleyip içebilirsin.. Hazır olanlardan hipp yana humana nın çaylarını içebilirsin. Lactamil var onu deneyebilirsin, bestlak damla, malt içecekler.. herkese farklı etkileri oluyor ama dene bence canım. Kuru incir de süt yapıyormuş :KK51:

Çamaşır falan topladım bebeğin utusunu yapacaktım bugün ,dinlememeye çalışıyorum kendimi düşündükçe mi tetikliyorum anlamadim. Hareketliyken ağrıyı daha rahat geçiriyorum. Eşim de evde değil artarsa doktorumu arayacağım. Ama korkuyorum su an ya bebek çok küçük.
Kiz iyice duserse araligi git doktora. İnsallah gecerde

Keşke hepimizin whatsapp grubu olsa birbirimizden haberlessek:63::KK4: nerdesin giz diye durtemiyorum :lülülü:
Ben de kasım 2011 annelerindeydim..Doğumdan sonra grupta eksilmeler de oldu ama Facebook kapalı grup kurduk 10 sene olacak hala görüşüyoruz..Aynı şehirde olanlar ara ara toplandık dis buğday partileri doğum günleri bir araya gelenler bile oldu. kardeş gibi yakın gorustuklerimiz bile var ..Çok güzel oluyor..Hele bir herkes dogursun bence de buraya gerek kalmaz isteyenler ile grup kurarız whatsaptan...

Çamaşır falan topladım bebeğin utusunu yapacaktım bugün ,dinlememeye çalışıyorum kendimi düşündükçe mi tetikliyorum anlamadim. Hareketliyken ağrıyı daha rahat geçiriyorum. Eşim de evde değil artarsa doktorumu arayacağım. Ama korkuyorum su an ya bebek çok küçük.
Merak etme sen biraz rahatlamaya calis ilik bi dus al istersen. Sonra baktin olmuyo hastaneye git bence gelme gibi bi olayi varsa en azindan durdururlar

Hayırlı olsun bebeğini kucağına almışsın :KK36:
Süt için anne çaylarından içiyor musun? Rezene demleyip içebilirsin.. Hazır olanlardan hipp yana humana nın çaylarını içebilirsin. Lactamil var onu deneyebilirsin, bestlak damla, malt içecekler.. herkese farklı etkileri oluyor ama dene bence canım. Kuru incir de süt yapıyormuş :KK51:
Kürü inciri süre koyu o bekletcen ben sancıların araliklari başlayınca koycam doğumdan gelince hazır olsun🤔 mükemmel şut yapyor

Ben de kasım 2011 annelerindeydim..Doğumdan sonra grupta eksilmeler de oldu ama Facebook kapalı grup kurduk 10 sene olacak hala görüşüyoruz..Aynı şehirde olanlar ara ara toplandık dis buğday partileri doğum günleri bir araya gelenler bile oldu. kardeş gibi yakın gorustuklerimiz bile var ..Çok güzel oluyor..Hele bir herkes dogursun bence de buraya gerek kalmaz isteyenler ile grup kurarız whatsaptan...
Ben de 2016 Ocak annelerindenim bizim de var grubumuz wp da 😌 iyi oluyor gerçekten aynı dönem aynı şeyleri yaşayan anneler destek oluyoruz her sene çocukların doğum günlerinde hediyeleşiyoruz fln 🙂

Canım hayırlı olsun sağlıkla büyüt bebeğini, bak şimdi senle aynı zamanda doğurdum ilk kızımı süt zor indi sıtma dahi geçirdim, şunları yap ılık duş al, beyaz lahana al donmuş yaprağını göğsüne sar sızını dindirecek şişliği indirecek, emzirmeden sonra soğanı ikiye kes ve suyunu sür ucuna bebeğe vereceğinde yıka ucunu yıkamasanda olur ama doğal antibiyotik, düzenli sağ ememiyorsa tam, ucu hava alsın asla nemli kalmasın avent kalkan öneririm, ayrıca ayva çekirdeğini suda beklet bir gece çok az suda jölemsi sıvıyıda krem olarak kullanabilirsin 🙏🏻 İnşaaallah hiç birşey kalmaz ve bebeği uyandır sık sık emzir emmiyorsa sağ kaşıkla biberonla mutlaka ver birşekilde sarılığı atlatacaktır sık sık ver sütünü🙏🏻 Çok dikkat et kendini strese sokma hepsi geçecek 🙏🏻
Insallah 💕💕💕

Kuzum günaydın benim 85leri gördü hemde çok daha sık ama düzensiz bir şekilde doktor bu haftalarda normal dedi sana ne derler bilmiyorum 🤷‍♀️ Zaten öyle olunca bebeğin kalp atışlarıda hızlanıyor 185 190 a kadar çıkıyordu.
Bnmkinde tam tersi yavaşladı o sıralarda atışlar 112 120 flan oldu enteresan geldi :KK57: bakalm az kaldı öğlene gorecez ne dicekler :KK17:
çok geçmiş olsun en hayırlı zamanda sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşaallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Amin cnm benm hepimiz inşallah :KK200:

Devam ediyor hala bir şiddetli ağrılı oluyor sonra daha hafif. Takipteyim ama ayağa kalkınca bel agrım kasılmam daha kolay atlatıyorum ama alttaki baskı çok zorluyor. Bekliyorum duruma gore doktorumu arayacağım.
Düzenli olursa doktoruna haber ver muhakkak inşallah hayirlisi olsun canım 🙏 enfeksiyon falan var mıydı sende , bende enfeksiyon yükseldiğinde bu tarz ağrılar oluyordu acaba öyle birseu mi diye düşündüm

Kızlar şimdi doktora kontrole gidiyorum, çatı muayenesi yapılacak gidişatı göreceğiz, saçımı boyattım siri de yaptırdım çantada hazır hayırla sağlıkla gelir inşaallah🙏🏻
Bende bugun o isleri halledicem pazartesi gun vericek cunku😊 hadi hayirli kontroller🥰

Devam ediyor hala bir şiddetli ağrılı oluyor sonra daha hafif. Takipteyim ama ayağa kalkınca bel agrım kasılmam daha kolay atlatıyorum ama alttaki baskı çok zorluyor. Bekliyorum duruma gore doktorumu arayacağım.
Anaaa geliyo mu yoksa :KK57: :rolleyes::KK9:

Düzenli olursa doktoruna haber ver muhakkak inşallah hayirlisi olsun canım 🙏 enfeksiyon falan var mıydı sende , bende enfeksiyon yükseldiğinde bu tarz ağrılar oluyordu acaba öyle birseu mi diye düşündüm
Enfeksiyonun yok aslında kasıkta ağrımda yok. Şükür biraz rahatladım bebekte oynuyor hareketlendi dogmuyordur herhalde. Ay ne korktum ya 🙈 yaramaz velet 😂😂
Park yatak içine yatak bulamıyoruz panik haldeyim acaba bundan mi stres oldum diye mi sancılandım ki. Yatasla görüştük 1 ay 1 haftada teslim edeceklermiş siparişi iptal ettik. Yatak yok😭😭😭😭😭😭 çocuk doğacak belki yatacak yeri yok.
Anaaa geliyo mu yoksa :KK57: :rolleyes::KK9:
Kız gelmesin daha minnak bir tırtıl bu 😁😁

Enfeksiyonun yok aslında kasıkta ağrımda yok. Şükür biraz rahatladım bebekte oynuyor hareketlendi dogmuyordur herhalde. Ay ne korktum ya 🙈 yaramaz velet 😂😂
Park yatak içine yatak bulamıyoruz panik haldeyim acaba bundan mi stres oldum diye mi sancılandım ki. Yatasla görüştük 1 ay 1 haftada teslim edeceklermiş siparişi iptal ettik. Yatak yok😭😭😭😭😭😭 çocuk doğacak belki yatacak yeri yok.

Kız gelmesin daha minnak bir tırtıl bu 😁😁
Ben e bebekten aldım bak istesen

herkese selam 37+0 ım dün doktora gittim 2870 gr geldi 10 gün sonra 38+2 de sezeryan yapacağını söyledi sizce erken mi?
Ben de dün 37+0 dim. Doktor 39. Haftayı beklicez dedi.
2014 nisan anneleriyle Facebook da bir grup kurduk bizde. Yüz yüze görüşme imkanımız olanlar da oldu. Cok seviyorum hepsini çok
Ayyy hayırlısı olsun. Sen tecrubelisin vücudunu tanırsın ama doğumlarin kolay olmuş ya dikkat et doktorunla iletişim kur bence

X