2021 Nisan Anneleri

herkese selam 37+0 ım dün doktora gittim 2870 gr geldi 10 gün sonra 38+2 de sezeryan yapacağını söyledi sizce erken mi?
Yoo erken değil benim ilk kızım da o günde doğmuştu..Zaten on gün sonra bebeğin de 3 kiloyu geçer.. Hayırlısı olsun inşallah..

Kızlar benm sancım mi var be hiç anlamıyım şuan
Dogurmaya yetecek duzenli bir agri yok gibi geldi bana. Sag alt kosede bir tane olmus sadece. O dalgalardan daha fazla olmasi lazim. Onu da hissetmediyseniz, bazi kadinlarin agri esigi daha yuksek oluyor ondandir.

Aynen valla bende iyice kotu oldum grip ilerledi simdi gonderdim kizi okula hastasa olsan annelik dinlemiyor mecbur yapiyosun rabbim hepimizin yardimcisi olsun

Olursa olur artık napalm kuzum ikinci doz itemid olayımda bi 24 saat geçsin etkisi oluşsun sonra sıkıntı yok artık korkmam

Amin inşallah cok tesekkür ederim rabbim hepinize hayırlı kolay doğumlar versin

Evet sarılık başladı yüzünde. Gerçekten etkileniyor bebeğim inşallah atlaticaz. Şükür sabah yine pompayla sagdim cok az ama olsun sarı sut yine bir gögsumden geldi onu verdik sonra da mama verdik ilik dusla yıkadım kendimi o rahatlatti göğüsleri

Keşke hepimizin whatsapp grubu olsa birbirimizden haberlessek nerdesin giz diye durtemiyorum
10 sene evvel daha yeni evliyken burdaydım bnde o zamandan beri görüştüğümüz arkadaşlar var kardeş gbi olduk valla ya bak duygulandım şimdi

Ben doğum yaptım 37 inci haftada ... acil sezeryan oldum ve sütüm hala yok pompayla bugun kolostrum alabildim inanılmaz ağrılı ve acıyor göğüslerim
Canım hayırlı olsun sağlıkla büyüt bebeğini, bak şimdi senle aynı zamanda doğurdum ilk kızımı süt zor indi sıtma dahi geçirdim, şunları yap ılık duş al, beyaz lahana al donmuş yaprağını göğsüne sar sızını dindirecek şişliği indirecek, emzirmeden sonra soğanı ikiye kes ve suyunu sür ucuna bebeğe vereceğinde yıka ucunu yıkamasanda olur ama doğal antibiyotik, düzenli sağ ememiyorsa tam, ucu hava alsın asla nemli kalmasın avent kalkan öneririm, ayrıca ayva çekirdeğini suda beklet bir gece çok az suda jölemsi sıvıyıda krem olarak kullanabilirsin İnşaaallah hiç birşey kalmaz ve bebeği uyandır sık sık emzir emmiyorsa sağ kaşıkla biberonla mutlaka ver birşekilde sarılığı atlatacaktır sık sık ver sütünü Çok dikkat et kendini strese sokma hepsi geçecek

çok geçmiş olsun en hayırlı zamanda sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşaallah

Demek olabiliyor herkesin aynı tepki vermiyor vucud cok düşünmemek lazm ozaman
Benim de küçüldü. Dün aynısını düşündüm. Normal demek ki
Yalnız olmamak beni rahatlattı Bende doktora sormayı unutuyorum her seferinde ondan burdan bi yazmak istedim iyiki de yazmışım biraz rahatladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…