2021 Nisan Anneleri

Sağol cnm, inşallah bekler cnm sen çok yorma kendini ben sordum bu muyahane Doğumu tetikler mi hayır dedi o kdr detaylı yapmayacağım açıklığa bakmayacağım o sebeple bir sıkıntı yaratmaz dedi cnm erken bakılan açıklık tetikliyormuş, sen yormadan kendini işlen ben bi uzanıyor 15-20dk kestiriyorum bir işleniyorum zorlamamış oluyorum artık☺️

Cnm benimde nerdeyse çok az hareket ediyor sordum normal dedi doktor azda olsa hissediyorsan endişelenme dedi😊
Tamamdir tesekkurler azcık hissediyorum kıpir kipir normalde durmaz merak ettim ondan 😊

Canım keşke iptal etmeseydiniz özel ölçü olduğu için hiçbir mağazada bulamazsınız kayseriden üretilip gönderiliyor. Genelde 1 ay deniyor garanti olması açısından ama daha erken geldiği de oluyor. 1 2 hafta idare edilir aceleyle sağlıksız bir yatak almaktansa beklemenizi tavsiye ederim. İlk kızımda reflü vardı neredeyse 1 ay yatağına yatıramadım. Sıkıntı yapmayın bu kadar
Ya daha erken olmaz mı diye ısrarla sordum mümkün değil nisan sonu deyip durdu. Su an Ankaradaki tüm şubeleri arıyorum başka modeller buldum. Bakalım birisi numaramı aldı kontrol edip dönecekler bana bizim yatağı vs aldigim şubeden haber bekliyorum. Eşim telefonun hep mesgul diyor yatak ariyorum dedim, dedektife bagladin diyor 😂😂😂 Halbu ki bunca zaman rahat rahat yaparim ya hallederim ya daha var nasilsa demelerimin bedelini oduyorum 🙈🙈🙈
Canım ben de yoykonun park yatağını aldım ve ölçülerde sıkıntı çektim dediğin gibi wellmatt aldık biz o siteye de bak istersen. Bir hafta içinde geldi. Ben bir de sevi bebenin reflü yatağını aldım ilk zamanlar onda yatırmayı düşünüyorum mesela. Öyle bir çözüm de düşünebilirsin idare etsin diye. Tabii inşallah zamanını bekler bebişin de sen de hazırlıkları rahat rahat tamamlarsın 🙏
Ben reflu yatağı da almadim kızlarda hic olmadi reflu, inşallah bunda da olmaz. Yataslarla telefonla görüşüyorum Su an şube şube... bir iki model buldum ama en kötü başka bir modelini alırım Yatastan. Bakalım pes etmek yok. Gerçi çok ağladım ama sinirden 🙈🙈🙈

Merhaba kizlar benim bu minnak aksamdan beri az hareket ediyor ya durtunce falan anca taktim kafaya neden anlamadim hastayim ondan midir acaba ?🤔
Ben de geçen hafta sonu hep yattım, bebeğin hareketleri yarıya indi nerdeyse. Dışarı çıkınca, yürüyüş yapınca hemen hareketleniyor. Yürüyüş yapıp tatlı bir şeyler yerseniz düzelir 🤗

Sağol cnm, inşallah bekler cnm sen çok yorma kendini ben sordum bu muyahane Doğumu tetikler mi hayır dedi o kdr detaylı yapmayacağım açıklığa bakmayacağım o sebeple bir sıkıntı yaratmaz dedi cnm erken bakılan açıklık tetikliyormuş, sen yormadan kendini işlen ben bi uzanıyor 15-20dk kestiriyorum bir işleniyorum zorlamamış oluyorum artık☺️

Cnm benimde nerdeyse çok az hareket ediyor sordum normal dedi doktor azda olsa hissediyorsan endişelenme dedi😊
Aynen bir ise ne kadar süre ayirdiysam 2 katı süre yatıyorum 😂😂😂😂 Ay o beklesin de valla ben her ağrıya katlanırım. Yeter ki sağlıkla dünyaya gelsin.

kızlar ben de e-bebek'ten dün gece sipariş ettim. indirim vardı, yorumları da güzel olunca hoşuma gitti. Yatak kalınlığı 5 cm diyor. bu durumda içine yatak almak gerekiyor değil mi, o öylesine konmuş bir şey mi acaba. Hiç anlamıyorum bu işlerdeno_O

Eklentiler

• yatak.jpeg
    yatak.jpeg
    58,6 KB · Görüntüleme: 23
Merhaba kizlar benim bu minnak aksamdan beri az hareket ediyor ya durtunce falan anca taktim kafaya neden anlamadim hastayim ondan midir acaba ?🤔
Benimde oyle bu aralar ya ben uyarinca anca oluyo yada kafaya takmayinca bence artik haftalsrda ilerde ondanda olabilir

Bu aralar bir gün çok durağan oluyor benim de 2 kez başıma geldi. Büyüme atağı da yapıyor olabilir uyuyarak. Ufak yedekte olsa hareketlerini hissediyorsanız korkmayın. Hastalığınızda bir etken olabilir belki. Kontrolünüz yakın mi?

2503 gr dedi doktor bunun artı eksi 300 400 gramı var allah korusun. O kadar küçük bebekten korkarım. Kimsede olmicak yanimda desteğe. Ama yavrumun yatcak yatağı bile yok. Park yatak aldık ama içinin yatağı yok yatastan aldığımız 1ay1haftada yani nisan sonunda teslim edilecekmis iptal ettik. Su an yatak arıyoruz. Nasil bisi almalı onu da bilmiyorum. Kızlara karyola beşik almıştık içinin kendi yatağı vardı o yüzden bilmiyorum şimdi ne almalı.
Normal sünger yatakta bakabilirsin cnm reflu yatağı alabilirsin gelene kadar siparişin bence kurtarır onlarda

Bakalım canım ne diyecekler birbirimizden gördükçe tecrübe edinmiş oluyoruz bizde belli oldu mu peki birşey dedi mi doktor kuzum. Bu arada usg ile baktılar kı canım kanala girmiş mi bebiş yoksa baş aşağı doğum pozisyonunda mı
Çıktım hastaneden kuzum çok sukur protein kaçağı idare edecek düzeydeymiş hftaya kontrole çağırdı tekrar evde istirahat tansiyon takibi faln idare edicem daha duracakmış minik kusum :KK68: dün usgde baktı ama pek bisey demedi telasliydi biraz tansiyon durumundan ötürü açıklığa flanda bakılmadı bgun çıkarken sadece randevu verdi yolladı

Çıktım hastaneden kuzum çok sukur protein kaçağı idare edecek düzeydeymiş hftaya kontrole çağırdı tekrar evde istirahat tansiyon takibi faln idare edicem daha duracakmış minik kusum :KK68: dün usgde baktı ama pek bisey demedi telasliydi biraz tansiyon durumundan ötürü açıklığa flanda bakılmadı bgun çıkarken sadece randevu verdi yolladı
Geçmiş olsun tekrar canımm hayırlısıyla kucağına da alırsın inşallah😍

Ysmnondr Ysmnondr Çok geçmiş olsun canım atlattınız bunu da şükür. Düşünüyorum birlikte neler yaşadık. Hareket etmiyor, göğsüm acımıyor, bulantim kesildi, nasil sabredicemler, tarama testleri.... vay be şimdi neler yaşıyoruz her birimiz... farklı heyecanlar korkular, bir bir anne olacağız .. Ay duygusal bağladım ben yine 🥺🥺🤭

Bu aralar bir gün çok durağan oluyor benim de 2 kez başıma geldi. Büyüme atağı da yapıyor olabilir uyuyarak. Ufak yedekte olsa hareketlerini hissediyorsanız korkmayın. Hastalığınızda bir etken olabilir belki. Kontrolünüz yakın mi?
29 marta yeni gittim hersey normaldi dun grio yavas yavas basladi aksamdan beri az hareket ediyor suansa kipirdadi ama az normalde guclu guclu vururdu telaşta yapmak istemiyorum bilemedim kaldim oylece

29 marta yeni gittim hersey normaldi dun grio yavas yavas basladi aksamdan beri az hareket ediyor suansa kipirdadi ama az normalde guclu guclu vururdu telaşta yapmak istemiyorum bilemedim kaldim oylece
Kıpırdıyor olması iyi birşey psikolojini düşürme sanki hissediyorlar inadına oynamıyorlar gibi oluyor. Pozitif ol, bol bol ses çıkar kahkaha at benim ki bunlara çok acayip tepki veriyor. Çok kendini dinlememeye çalış. Bir bakmışsın gece unutmuyor seni 😊

Ysmnondr Ysmnondr Çok geçmiş olsun canım atlattınız bunu da şükür. Düşünüyorum birlikte neler yaşadık. Hareket etmiyor, göğsüm acımıyor, bulantim kesildi, nasil sabredicemler, tarama testleri.... vay be şimdi neler yaşıyoruz her birimiz... farklı heyecanlar korkular, bir bir anne olacağız .. Ay duygusal bağladım ben yine 🥺🥺🤭
Aynen yaa bak smdi bende agliycam ama :KK57: :cry:çok.sukur bu günleri gösteren rabbime her isteyene nasip etsin inşallah bizede tamamına erdirsin :KK200:

Canm yerleri daraldı artık rahatsız et bak nail sinirlenip içini dışını parcaliycak senin minnak:KK17::KK70:en ufak bi kıpırtı bile olsa yeterliymis

X