2021 Nisan Anneleri

Cok sagol canim, Markette satılan türden mi aldın ayrı bir markadan mi aldın?
Valla ben begendim ici genis guzel bana gore zaten hemen hepsi ayni boyutta bunun ici folyolu yani ısıyı tutar o biberon yerleri. Fiyatids uygundu aldim yanlarda falanda var gozu icindede var benimki dolu olmasa atardim.icini falan
Bayagi kullanışlı olur o, bakayım ben de sağol canım

Dogumdan sonra gecer canim

Yok canim 30 yasimda da baglatmam tabiki ama hicbirseyin garanrisi yokmus anacım neyapicaz biz

Kızlar doktordan ciktik 2700 olmus minnos az almis ama almis kilo. Doktor pazartesi tekrar cagirdi carsambadan sonra aliriz dedi safak en gec 10 gun kanlari verdik ekg cektirdik haftayada anesteziye gideriz insallah somra gelsin bebis
Gelmeye hazir bekliyolar cok sükür bu günlere. Biz haftaya cuma günü sabah 8 de kavusacagiz insallah beklerse

Anladim hazirlikli olayim dedim ilkinde de sonlara dogruydu ama hatirlamiyorum tabi olayda saniyelik birsey ama hazirlaniyim diye sordum tesekkurler ⚘

Cok sagol canim, Markette satılan türden mi aldın ayrı bir markadan mi aldın?

Bayagi kullanışlı olur o, bakayım ben de sağol canım
Evet rosmandan aldım ben ama heryerde vardır.kese de almıştım ama tül gibiydi onlara koymadım toz falan olur diye.

İlay da çok güzel isim. İlkay da ayıptır söylemesi benim adım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…