2021 Nisan Anneleri

Oy maşallah ona... nasil ya doğuma mi 10 gün aman allahım iyice heyecanlanıyorum başlıyoruz nisan anneleri olarak ayyyyy
Çantam bile hazır değil
Benim de değil.Ama bu hafta sonu hazırlarım inşallah dün ütü bitti.hastaneye gidecekler paketlendi.sadece camlarım silinecek onu da diğer hafta yaparız.34+1 im şu an.Ayın 25inde sezaryen için gün alacağım.Ama öncesinde doğurmaktan korkuyorum

Kızlar bende çıktım muayeneden çok şükür kilo alımı düzelmiş 36+1 kilosu 2811 boyu da 49 cm olmuş doğum kanalına başını yaslamış bekliyor doktorum sancıların başlayınca kanala girer kafası dedi şuan olması gerektiği gibiymiş hoş zaten 27 haftalıktan bu yana bir kere bile değişmedi pozisyonu bir daha tansiyonun yükselirse hemen gel önce bi idrar tahlili yapalım sonra duruma göre bakarız dedi bizden bu kadar haftalık kontrollere devam

Ayliz değil mi o? Benim kulağıma hep Ayliz diye geliyorGerçi bende kelimeleri uydurma özelliği var yıllarca Sezen Aksu un namus şarkısını davos diye söyledim,geçen sene namus olduğunu öğrenfim
Haha ben ayris diye biliyorum canim belki senin bildigin dogrudur

Oy maşallah ona... nasil ya doğuma mi 10 gün aman allahım iyice heyecanlanıyorum başlıyoruz nisan anneleri olarak ayyyyy
Çantam bile hazır değil
Kiz hazirla hemen gozundede buyutme liste yap hazirda dursun ne olur ne olmaz gercekten cok heycanli keseydi kalp atisiydi derken 10 gun kaldi en fazla allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin hepimizinkini

Yaaa maşallah kuzuma❤❤

Bizim devlet miladi dolana kadar sezeryan yapmıyor niye 40i bekleseydi
Bende devlete giduyodum banada 39 larda aliriz dedi oda ters durdugu icin dedi. Ama ben hersey planli olsun istedim ondan ozelde olucam oda cok bekletme taraftari degil genelde 38 de aliyolar. Devlete gitsem suan sezeryan gozukuyo ama donerse normal falan en iyisi dogum seklimde belli zaten hislerim sezeryandan yanaydi dusuklerim vs olduhu icin bide son zamanlar gecmiyo gercekten cok gerginim bisey olacak korkusu falan boyle.planli iyi oldu yani

Ya neyle paketledin, kilitli poşetlerin büyük boyu iyi olur mu ayrı satılan birsey mi bilmiyorum. Trendyolda 6 li duzenleyiciler var ondan mi alsam bilemedim. Hastane çantası da almadim. Offf ne tembelim.
Maşallah canım bak atılım yapmış ufaklık, ayyy doğumlar geliyor
Yaaa bu bir kısır döngü resmen kilo aldırmadan doğum yöntemi varsa hemen deneyim. Valla bana hep ayın 21inde doğar gibi geliyordu. Bakacağız artık
Ben ylbanyoyu yıkadıktan sonra kızım kayar düşer diye yer havlusu ile çömelip kuruluyordum benim açılma öyle başladı sanırım. Bir de eşim benim gol kenarına götürürdü bol yürüyüş yapardık...
Kiz hazirla hemen gozundede buyutme liste yap hazirda dursun ne olur ne olmaz gercekten cok heycanli keseydi kalp atisiydi derken 10 gun kaldi en fazla allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin hepimizinkini
Ya ben hastane çıkışını yıkadım. Muslin örtü alacağım daha, setleri paketleyecek kese, poşet almadim, bir de hastane çantam yok çanta beğenemedim bir türlü...

Ciceksepetinden aldim ben bi bak guzeldi

kizlar sutlu kahve latte felan iciyor musunuz?
Canım ne istediyse yiyip içtim bu sefer. İlk oğlumda cok dikkat etmiştim. Hem kolik hem alerjik oldu. Artık Allah'a emanet bir de böyle deneyelim.
Maşallah ne güzel büyümüş
Reflu beni de cok zorluyor. Lansor mide koruyucu bildigim kadarıyla iyi mi geliyormuş bende danışayım doktoruma.
Bende kız olsaydı inci mina ya da asya koyacaktım. Olsaydi fikrim değişirdi muhtemelen ama
Yaaa bu bir kısır döngü resmen kilo aldırmadan doğum yöntemi varsa hemen deneyim. Valla bana hep ayın 21inde doğar gibi geliyordu. Bakacağız artık
210321 güzel tarih

Hadi ya ben ilk kez bu yıl duydum, kullandıkça hoşuma gitti. Ama daha yayılmaz o hemen, çok yayılmadan kız yetişir inşallah

Ya paylaşamamak lazım aslında, ben isim kadar göreceli bir şey görmedim. Tam bir isme bayılıyorsun, birine söylediğinde öyle acayip tepkiler alıyorsun ki bir anda yine isim ararken buluyor insan kendini İlay güzel bir isim bence, aynı ahenkte İlkay da güzel ama unisex. En çok hoşunuza giden neyse paylaşmadan kimseyle bir kaç gün seslenin, biz de daha yeni karar verdik bu yöntemleseslenirken ilginç bir şekilde bazılarını yakıştıramıyor insan

Bunu aldim aynisi
Hmm güzelmiş peki iç haznesi geniş mi? Ya görmüyorum ya karar veremiyorum işte
Ben de evde isim.bakiyorum sesleniyorum kızlara diyorum seslenin diye sonra vazgeçiyorum. Çok duyduğum isimlerden soğuyorum. Doğmadan bulucam inşallah.

Ben kilitli poşetlerden aldım 3 litre olanlardan.gerçekten çok iyi oldu.Hemşireye vereceğim poşete takımını bezini çorabını eldivenini şapkasını battaniyesini koydum.diğer götüreceğim kıyafetlerini de poşetledim.mesela steril ettiğin biberon emzik süt sağma makinası kaşık göğüs kalkanı gibi şeyleri de poşete koyabilirsin.bu şekilde çok kullanışlı oldu.

Valla ben begendim ici genis guzel bana gore zaten hemen hepsi ayni boyutta bunun ici folyolu yani ısıyı tutar o biberon yerleri. Fiyatids uygundu aldim yanlarda falanda var gozu icindede var benimki dolu olmasa atardim.icini falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…