2021 Nisan Anneleri

Evet canımm espresso ile yaptım açılışı hic baş ağrısı yasamadim cok ilginctir ama Herkes oturmuyorum diye laf ediyor elden geldikce yürümeye çalışıyorum.

Gunaydin bacim bende sabaha kadr milyon kez agrilar yuzunden uyandim simdi esim ise gidecek sen nie uyandin diyor nasilsa uyuyamiyorm diye uyumamaya karar verdim dedim cok agrim oluyo belik kalca kemiklerim acayip seslee cikio

Gunaydin bacim bende sabaha kadr milyon kez agrilar yuzunden uyandim simdi esim ise gidecek sen nie uyandin diyor nasilsa uyuyamiyorm diye uyumamaya karar verdim dedim cok agrim oluyo belik kalca kemiklerim acayip seslee cikio
Günaydın canım bende eşime 7.30da kahvaltı hazırlamak için kalkmaya alıştım adam cumartesi pazar iiznli ben yine zonkkkkkkk ayaktayım.

Aynen donup durmaktansa kalkarimnkalinca da ev işleri bekliyor yatmak daha mantıklı sanki

Seninde kütür kütür ses geliyromu bebekten

Senden niye çıkıyor ya evde dura dura kuruduk

2 hafta önden gidiyordu ama doğum yapmamın bunla pek alakası yok ve şuan bizi kurtarnis iyi ki de önden gitmis diyoruz masallahı var
Benimki de şu an öyle.Bu durum normal mi diye merak ettim.şekerim var diye düşündüm ama testte çıkmamıştı.Hayırlısı olsun.

Ben beyazlar,renkliler,koyular diye 3e ayırdım makinanın mix ayarı vardı orda yıkadım.Beyazları 40a renklileri 30 a attım.çekme vs olmadı şükür.
Bebek kıyafetleri solmaz derler ama bende ağırayım sırf bu yüzden çok karışık almadım

• Kendi çantama
  • çamaşır
  • pijama
  • ped
  • sutyen
  • yedek kıyafet tarak vs koycam

• Bebeğe
  • 2 zıbın
  • bez ıslak mendil
  • 2 battaniye
  • alt üst 2 takim Yetermi

Mide yanmalari yeni basladi bende. Yemek yemeye korkar oldum. Gaviscon da ise yaramıyor. Bir de mide yanması bulantiya sebep oluyor. 36+3 deyim bunun başlaması değil geçmesi gerekmezmiydi

Mide yanmalari yeni basladi bende. Yemek yemeye korkar oldum. Gaviscon da ise yaramıyor. Bir de mide yanması bulantiya sebep oluyor. 36+3 deyim bunun başlaması değil geçmesi gerekmezmiydi
İlk baslAra döndük bebek buyudukce baskı yapiyo az kaldi sabredicez mecburen

Vay be ben de hep sasardim kaza dedikleri şey nasıl oluyor..Biz ilk beş yıl çocuk yapmayız düzen kurar evlilik oturturuz mali müşavirliği mi alırım dedim..Hap kullanmayi disiplinli yapamıyorum geri çekilme ile korunuyoruz kaza falan olmadı ..2.5 yil sonra eksikliğini hissettik deneyelim dedik ilk deneme tutuverdi..11 haftalık kalbi durdu Psikolojim çok etkilendi...Kendime gelmem de 8 ay sürdü..Sonra esime dedim ki ya daha çocuğumuz olmaz sa tedavi falan gerekirse biz yine deneyelim olmadı doktora gideriz..Yine ilk deneme tuttu şükür kızım doğdu..Eşim de diyor ceket atsam hamile kalıyorsun..Sonra bazı sorunlar yaşandı zor bir lohusalık geçirdim..Yıllar geçti tek çocuk iyi çocuk dedik hiç dusunmedik..Kızım da hiç kardeş lafı ettirmiyor..Tabi büyüdü okulda arkadaşlarının kardeşlerini görüp istemeye başladı..Anneme bağırsak kanseri teşhisi koydular ameliyat sürecinde falan üç kardeş olduğumuza çok şükrettim yalnız olsam ne yapardım diye..Eşime dedim bu çocuğu yalnız bırakmayalim..Annem hep diyordu zaten çocuğuna haksızlık yapma kardeş yap diye..Korunmadan 8 ay uğraştım olmuyor..2 ay ovulasyon testi yaptım yine tutmadi..Aha dedim olmayacak heralde...Bırak düşünme olmazsa olmaz dedim o ay hamile kaldım..Herşey kafadaymis onu anladım bende ..Allah zamanını belirliyor nasipte ne varsa o oluyor..Ama bu saatten sonra ne yapacam diye düşünmüyor değilim..Gelin kaynana toprağından olur derler..Kaynanam 43 yaşında doğurdu son çocuğunu ben daha 38 oldum kırktan sonra bir atış olmaz inşallah diye uğraşacağım..

Hamileligimin başında ne mide bulantısı yaşadım ne de kusma bir kere bile olmadi ama iki üç haftadır inanılmaz mide yanması yaşıyorum bunun sebebi de yukarı çıkan rahimin mideye baskı yapmasiymis doktorum öyle söyledi bana sadece rennie Duo fayda sağladı

Korunma mevzusu bende 5 yil geri çekilmeye korundum kızım 2.5 yaşındayken hapo unutup hamile kaldım . Bundna öncede martta kimyasal yasadimbhemen arkasına hamile kaldım Allah ol deyince oluyor hemen oluverdi aratmadı hiç birini..
Korkmuyorum korkmucam korkunca paranoya bağlıyorsun

Valla bu halde misafir kabul edemem ben şahsen . Çok az kaldı yardım eden kimsen yoksa ne bilim biraz düşünmeliler :S:S:S

bende senin gibi kararsızdım ikinci çocuk konusunda şimdi 7 yaşında kızım var 1. sınıfa gidiyor . senin ikinci erkek mi kız mı ? yaşımızda aynı :)))

Akisinami birakacan ücüncüyü Ben ne edecem hap düsünüyorum bakalim.

Arkadaşlar benim elimde ayağımda yüzümde şişlik yok ama bacaklarımda hafif bir ödem var. Bu durumu yaşayan var mı. İnternete baktığımda genelde el ayakta şişmeden bahsediyor bacaklarda şişmeden bahsedilmiyor pek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…