2021 Nisan Anneleri

Hayırlı olsun ya masallah bizler de insallah sağlıkla kucağımıza alriiz bebislerimiziii

Gözün aydın canıııımm çok sevindiim

Ay ne güzel bi haber bu gozunuz aydin, Allah anali babali büyütsün, hayirli evlat olsun insallah

Aaa Aaa canım ya çok sevindim içim bi garip oldu duygulandım gözlerim doldu. Ne mutlu sana Rabbim bu mübarek cuma günü inşallah bizlerede sağlıkla nasip etsin. Allah bağışlasın yavrunu ve herkesinkini ❤❤❤❤❤❤❤

Ayyyy nasıl duygulandım maşallah subhanallah Nazarlardan kem gözlerden korusun sizleri Allahım Çok şükür bambaşka bir serüven başladı şimdi Yeni Anne olanın duası kabul olur Canım benim Aminnn inşallah cümlemizin darısı da başına küçük poğaçalarımızı kucaklarımıza alalım amin

Gözünüz aydın..Analı babalı büyüsün..Çok şükür sağlıkla kavustunuz..Darısı bize inşallah.

Maşallah size. Hayırlı olsun canım. Allah analı babalı büyütsün. Her işiniz rast gitsin, ailece sağlıklı mutlu bir yuvanız olsun. Allahım inanamıyorum doğuruyoruz artık. Günler nasıl geçmiş.
Ne güzel sütün de gelmiş. Bizlerede dua et.

Toppigin ilk bebegi hosgeldi.. rabbim sağlıklı uzun ömürler versin cnn.. analı babalı büyüsün ve adıyla yaşasın inşallah...
Kaç haftaydın sen tam cnn?

İlk bebemiz geldi maşallah hepsi sağlıkla gelsin ay açılışı yaptı hepsi peşpeşe takılır artık Allah sağlık uzun ömür versin tabii doğum hikayeni vakit bulunca ayrıntılı yaz lütfen

Ah canım ya cok duygulandim kac haftalikti kiyamam ya.
Alllah anali babali buyutsun cok guzel musmutlu uzun saglikli omru olsun insallah

aminnnn canim aminnn. Adamlarda sasirdi bir animiz diger animizi tutmuyorki

Ayyyy dogdumu prensesss masallahhh kilosuda boyyuda cok iyi masallahh Kuzum atlattin sükür gecmis olsun Allah anali babali büyütsün cok sevindim ikinizinde iyi olmasina. Süt isi mucize ya benimde ilk dogum acil sezeryandi eyvah gelmez demistim ama oglum emer emmez gelmisti. ay misss kokuluyu kokla annesi benim yerime cok mutlu oldum Hadi her anin tadini doya doya cikarin

Toppigin ilk bebegi hosgeldi.. rabbim sağlıklı uzun ömürler versin cnn.. analı babalı büyüsün ve adıyla yaşasın inşallah...
Kaç haftaydın sen tam cnn?

Hosbulduuk teyzesii Aminn insallah 37+2 oldu 12 den sonra işte ama 37+1 kabul edebiliriz. 2 gündür biraz kötü hissediyordum ama cok şükür. Bebiste biraz önden gidiyordu 2 hafta kusur kadar

Olmayinca olmuyor iste napcan,Bazi insanlarin nazlanmaya hakki yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…