2021 Nisan Anneleri

Gözün aydın, sağlıcakla büyütmek nasib olsun
Günaydın kızlar. Bugün doğum olucak inş. Dualarınızı eksik etmeyin
Hadi inşaallah en güzel şekilde kucağına almak nasib olsun

Yaaaa harikasınız analı babalı büyüsün inşaallah güzel prenses

Kızlar bende 2.nst me girdim bir sıkıntı yok normal herşey ama usg bakmadık haftaya bugün tekrar nst çatı kontörlü ve kültür örneği alınacakmış ozaman kara görünecek sanki basket topu sertleşmeleri başladı gibi yavaştan Yüce Rabbimin hikmeti nasıl geliyorlar vakti saati gelince kurban olurum

Sevindim canım herşeyin yolunda olmasına. Çatı kontrolünü doktor mu yapıyor ebe mi yoksa

Cevabın için teşekkür ederim canım. Geçti neyse ki
Hayırlı uğurlu olsun

Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün

Sevindim canım herşeyin yolunda olmasına. Çatı kontrolünü doktor mu yapıyor ebe mi yoksa
Sağol cnm , kendisi yapacak bakarız zaten kültür alınacak dedi o ne için bilmiyorum ama, gerçi ilk doğum normal neden çatıya bakacak bilmiyorum, ebeside doğum için hastaneye yatınca geliyormuş başına gebesinin

Anladım canım bakalım bana da pazartesi bakılcak mı

Ah canım çok sevindim Allah analı babalı büyütsün
Günaydın kızlar. Bugün doğum olucak inş. Dualarınızı eksik etmeyin
Umarım sağlıkla gelir bebişin canım dualarımız seninle

Nisan annelerinden henüz doğurmaya başlayan yok. Ayın 15 inden sonra başlarız artık gibime geliyor
Basladi dogumlar ilk bebis geldi 2. yolda heran gelebilir ayyyyy basladik dökülmeye sira kimde acaba heycan heycan valla herseyi biraktim burdan ayrilamiyom banada 2 hafta kaldi bugun hemen gidip dolap alip bebisin kiyafetlerini yerlestircem tirstim iyice.

Onlar mart anneleri sakin oiun bizinkiler daha var

Ben bi panik oldum kiz sanki heran dogurcak gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…