2021 Nisan Anneleri

Ağırlaşıyoruz artık ya :)
Ben az kilo almama ragmen kendimi tanker gibi agir hissediyorum üzerimden dozer gecmis gibi dökülüyorum yok böyle birsey. Bebek gecen hafta 2400 gramdi kiloluda degil ama fenayim. Canim sen 2 hafta önden gidiyorsun, azicik kaldi sen bi hamle yaptinmi hemen arkandan gelirim 🤭

Yaaa yalnız olmadığıma çok sevindim. Ben ne çürük kadın oldum.diye soyleniyordum 😂😂😂 saçlarım felaket topuzlasam citiri açacak halim yok kızım yağlayıp acıyor ama.tarak kopan saçlarla doluyor 🥺🥺 orsem örecek kol omuz yok. Kızım basit örgü atıyor ucuna. Doktora giderken balık sırtı örüyorum sadece amannnnn oflaya ahlaya 🙈🙈🙈 son haftalar biz uyurken geçse doğumda acsak gozlerimizi :KK70: :KK36:
Ah ahhh benim örgü yapacak baglayanimda yok baglayabildigim kadar topuz yapip deliler gibi oldum iyice. Benimde saclar cok uzadi dogumdan sonra direk küt yapasim var ama kivircik dalgali karishik oldugu icin 2 kücük cocukla daha kötü olur bonus bonus gezerim diye korkuyorum 🤣

Ben az kilo almama ragmen kendimi tanker gibi agir hissediyorum üzerimden dozer gecmis gibi dökülüyorum yok böyle birsey. Bebek gecen hafta 2400 gramdi kiloluda degil ama fenayim. Canim sen 2 hafta önden gidiyorsun, azicik kaldi sen bi hamle yaptinmi hemen arkandan gelirim 🤭
Bi süpriz yapmazsa gelmeye niyeti yok gibi :KK70:

Ben ilk hamileligimde kestirmemistim sacimi ve perma vardi 9 ay hamilelik birde 40 gun lohusalik sacim artik sac olmakdan cikmsti🙈berbat hissediordum kendimi simdi kisacik kestirip mis gibi ombre yaptm cok rahat ettim valla 🤭
ahh bende bileydim öyle yapardim. en iyisini yapmissin.

Tecrübeli anneler lütfen cevap verin, çok değişik bir şey oluyor anlamıyorum. Sanki karnımı aşağıya çekiyorlar gibi önce bi ağrı oldu sonra o toplanma hissi değişik bi ağrı var gaz sancısına benziyor. Az önce belime de hafif bi ağrı girdi ama doktoruma yazdım cevap bekliyorum ama evde tekim ve korkuyorum.

Kızlar doğum sancısı illa belden mi geliyor? Karnımın üst tarafında bi ağrı var ve karnım çok sert.

Tecrübeli anneler lütfen cevap verin, çok değişik bir şey oluyor anlamıyorum. Sanki karnımı aşağıya çekiyorlar gibi önce bi ağrı oldu sonra o toplanma hissi değişik bi ağrı var gaz sancısına benziyor. Az önce belime de hafif bi ağrı girdi ama doktoruma yazdım cevap bekliyorum ama evde tekim ve korkuyorum.
Tam yazıyordum belle kaşık agrım barsa doğum ağrısıdır ama her doğumda doğurmayacaksın ondan bilemiyorum doktora bi git

Tam yazıyordum belle kaşık agrım barsa doğum ağrısıdır ama her doğumda doğurmayacaksın ondan bilemiyorum doktora bi git
Ya birazcık stresliydim bugün ondan olmuş olabilir mi? Duygusallık da var biraz ağlayıp durdum. Sürekli sertleşip duruyor karnım da. Ya o sertleşme işi son bi haftadır baya var da aslında.

Canım yalancı sancı sanırım bende ilk gebeliğimde senin kadarken basket topu gibi toparlanma sertleşmeler olurdu belli bölgelerde o doğuma hazırlık sancıları imiş, korkma şuan vücut başlamış ama düzenli ağrın olmadığı sürece Doğum denemez doktorunda yönlendirecektir sakin ol☺️

X