2021 Nisan Anneleri

Ah o sac tarama cilesi:işsiz:yıkayınca kedi gbi yanasiyom hemen kocaya tarasanaaaa kurutsanaaa diye örüp birakiyom bidahaki banyoya kadar mümkün deil ugrasilmiyo:KK57: hamile oldugumu öğrenmeden önceki hafta kesmeye niyetlenmiştim üşendim ama an haftaya keserm demistim elimde patladi üstüne oturuyom bazen boynum kırılacak :KK70:40 çıktığı anda budama yapcam direk:KK30:
Yaaa yalnız olmadığıma çok sevindim. Ben ne çürük kadın oldum.diye soyleniyordum 😂😂😂 saçlarım felaket topuzlasam citiri açacak halim yok kızım yağlayıp acıyor ama.tarak kopan saçlarla doluyor 🥺🥺 orsem örecek kol omuz yok. Kızım basit örgü atıyor ucuna. Doktora giderken balık sırtı örüyorum sadece amannnnn oflaya ahlaya 🙈🙈🙈 son haftalar biz uyurken geçse doğumda acsak gozlerimizi :KK70: :KK36:

A
Yeminle okurken yoruldummmm 🤣🤣🤣 bukadar yorma kendini son zmanlar dinlenicez ki yorgun olmadan doguralim 😂😂😂
ay bugün kahvaltıdan sonra 1.5saat uyumuşum nasıl iyi geldi nasıl sanki kemiklerim hamur oldu😍 şimdi kaldığımız yerden devam çocuk odası silip toz alıp son dokunuşları yapcam çantayı hazırlamaya başlıyorum Ya çok heyecanlı çok duygusal 🙈 Rabbim tüm isteyene nasip etsin inşaallah❤️

Bende aynı öyleyim resmen doktordan çıkınca yaz kuzum ya benmde perşembe kontrol sorucam bende

Aynen canım 38 olsaydı rahatlasaydık en azndan 36 37yede raziyim😑
Ben sordumdu kızlar doktorum olması gereken o olmuyorsa kork ağrıyacak bel kasıklar demişti kendini çok yormadan devam harekete demişti bana ondan beridir ahlya oflaya yat kalk bazen kasığa vuruyor yürüyemiyorum en son zamanlar artık sağlıkla gelsinler🙏🏻

A

ay bugün kahvaltıdan sonra 1.5saat uyumuşum nasıl iyi geldi nasıl sanki kemiklerim hamur oldu😍 şimdi kaldığımız yerden devam çocuk odası silip toz alıp son dokunuşları yapcam çantayı hazırlamaya başlıyorum Ya çok heyecanlı çok duygusal 🙈 Rabbim tüm isteyene nasip etsin inşaallah❤️
Aminnn insaAllah 🥰🥰🥰

Ah ben son zamanlar daha bir kudurdum ya ev süpürürken doğurcam diyorum eşime, bugün sabah 8de kalktım kızı hazırladım ısrarlarına dayanamayıp okula bıraktım eve geçtim kahvaltı Faslı topla evi süpür balkon yıka çamaşır at çöpleri topla çıktım evden 12 de sağlık ocağına son kontrole gittim ordan okula geçtim kızı aldım market alışverişi Pazar’a uğra alışveriş eve geçtim yerleştir aldıklarını toz al WC ov yemeğe giriştim akşama ablamlar yemeğe gelecekti hemen tatlı yaptım yemek salata sofra kur kaldır çay ikram gittiler bulaşık makinesi topla evi bir tur süpür çamaşırları katla kaldır bir posta daha at yeni oturdum😪 belim kopuyor bu kdr harekete bu çocuk zor doğarsa yuh dicem dedim eşime😂 kendime engel olamıyorum habire bir kur topla halindeyim😭 güya ben dinlenecektim artık ama bana dişi kuvvetimi geldi bilmiyorum sürekli bir yap boz halindeyim🙄
Sana maşallah diyorum canım aman nazar değmesin 🐣 aslında en iyisini sen yapıyorsun bu haftalarda yatmaktansa hareketli olmak daha iyiymiş doğumu da kolaylaştırıyormuş ne güzel kasların çalışıyor bravo sana 😍
Kızlar kontrolden ciktim bebis 2600 gr 49 cm. Karın cevresi bi haftada geride ama cok onemli degil dedi. ( Tabi benim canım sıkıldı biraz) sonra bide suyu sınırda dedi havuç suyu iç dedi haftaya tekrar kontrol.
Havuç suyu işe yarıyormuş gerçekten başka topiklerde de okumuştum diye hatırlıyorum maşallah bebişine ne güzel büyümüş 🤗

Arkadaşlar benimkide çook hareketliydi birkaç gündür hareketi azaldı gibi. Hiç hissetmiyor değilim ama daha az ve yavaş vuruyor. Sizinde bu haftalarda bir azalma olmuş muydu. Kafama takmaya başladım🙄
Canım 30 uncu haftaya başlayınca bir azalma oluyor sonra daha sert hareketler başlıyor korkma hissediyorsan sorun yoktur önemli olan az çok hissetmen

Kızlar kontrolden ciktim bebis 2600 gr 49 cm. Karın cevresi bi haftada geride ama cok onemli degil dedi. ( Tabi benim canım sıkıldı biraz) sonra bide suyu sınırda dedi havuç suyu iç dedi haftaya tekrar kontrol.
Havuc suyu hemen etki ediyor die duymustm bende cnm masallah kilosu boyu guzel gidiyo

Maşallah canım, karın çevresi ölçümüne doktorun önemli değil diyorsa önemli değildir. Aslında keşke hiç söylemeseler bize insan takıyor hamileyiz biz :anneadayı:
Su için çok faydası var diye okudum birçok forumda tüket canım zaten sen bizden ileridesin sorun olmadan doğacaktır bebiş. Son haftalarda herşey olabiliyor doğumun olacağı güne vesile olacak yaşadıklarımız. Kimimize şeker, kimimize tansiyon, kimimize açılma, sancı, suyun eksikliği vs vs vs... Sağlıkla gelsinler de valla gerisi hic önemli değil. Benim yarin nst günüm bakalım yine kandıracak mi ufaklık? Bana evde periyodik kasılma bel ağrısı eşliğinde, doktorda uslu pozlar 😂😂😂 yalancı oldum adama 🙈🙈🙈🙈

A

Ne güzel canım dinlenmissindir 🙏🤗
Kolay gelsin çok tatlı çok duygusal işler, ben hala bir çanta satin alamadım seçemiyorum 🙈 valise ikimiz sığar mıyız bilemedim??? Su baby bag çantalar var ya öyle mi alsam ona acaba diyorum?

Maşallah canım, karın çevresi ölçümüne doktorun önemli değil diyorsa önemli değildir. Aslında keşke hiç söylemeseler bize insan takıyor hamileyiz biz :anneadayı:
Su için çok faydası var diye okudum birçok forumda tüket canım zaten sen bizden ileridesin sorun olmadan doğacaktır bebiş. Son haftalarda herşey olabiliyor doğumun olacağı güne vesile olacak yaşadıklarımız. Kimimize şeker, kimimize tansiyon, kimimize açılma, sancı, suyun eksikliği vs vs vs... Sağlıkla gelsinler de valla gerisi hic önemli değil. Benim yarin nst günüm bakalım yine kandıracak mi ufaklık? Bana evde periyodik kasılma bel ağrısı eşliğinde, doktorda uslu pozlar 😂😂😂 yalancı oldum adama 🙈🙈🙈🙈
Ay valla bende yorumlarda havuc suyunu gormustum o etki ederde karin cevresinide duydum aslinda ama insan takiyo işte😊 aynen son haftalar gecmek bilmiyo allahim saglikla alalim insallah seninde cok guzel gecicek nst🥰

Benim suda hep fazla havucu turşu rende nerde bulursan ye 40 binker3 maaşallah .. canını sıkma eşitlenir daha dolu var

Sana maşallah diyorum canım aman nazar değmesin 🐣 aslında en iyisini sen yapıyorsun bu haftalarda yatmaktansa hareketli olmak daha iyiymiş doğumu da kolaylaştırıyormuş ne güzel kasların çalışıyor bravo sana 😍

Havuç suyu işe yarıyormuş gerçekten başka topiklerde de okumuştum diye hatırlıyorum maşallah bebişine ne güzel büyümüş 🤗
Yani cnm kendini çok dinleyince stres yapıyorsun böyle iyi kafam dağılıyor hem yoksa Doğum geliyor aklıma🙈😁 doğurmayacakmış gibi takılınca unutuyorum🤣

Havuc suyu cok iyi geliyomus suya cidden hemen etki eder zaten 😊

Ne güzel canım dinlenmissindir 🙏🤗
Kolay gelsin çok tatlı çok duygusal işler, ben hala bir çanta satin alamadım seçemiyorum 🙈 valise ikimiz sığar mıyız bilemedim??? Su baby bag çantalar var ya öyle mi alsam ona acaba diyorum?
Aynen cnm valla gece bu kdr güzel uyuyamıyorum iyi geldi, ben küçük kabin tipi valize alcam eşyaları ama bebek çantası bende alamadım beğenemiyorum😂 olmadı bir sırt çantasına yüklenecem, kapıya süsümüzü ve helyum balon koycam okdr oda süslemicem, sadece çikolata kolonya götürürüm ama hediyelik yapmadım çöpe gidiyor diye öle şade ve sadece doğurup geleyim😂 annemede dedim bizde kalmana gerek yok 2güne bir yemek getir bana yeter 😂

Ben ben ben benn 🤰
Hem de nasıl bir acitmaayaklarını öyle bir geriyor ki o topukla karnımın sağ tarafını delecek ya da alttan eli kafası çıkacak bir de göbek deliğinin oraya popoyumu uzatıyor anlamadim orası yirtilcak gibi acıyor. Daha bunun 4 6 haftası var allah yardımcımız olsun. Benim çatı kemikleri.cok acımaya başladı her ne yapıyorsa oraya neyin acelesi bu diyorum 😂 ekmek elden su golden, dertsiz tasasizsin dursana uslu uslu diyorum. Gelince başlayacak çilen diyorum. 😂😂😂😂😂😂 koc bebegi dinler mi hic beni bildigini okumaya devam 😂😂😂😂😂

Ya varya bir çamaşır asıp topluyorum, onları patlayana kadar, çığlıklar atasım hepsini firlatasim geliyor 🙈 nasil bir ağrı giriyor belime sırtıma çatı kemiklerine anlatamam. Kızım yürütüyor sonra beni vücudumun altı sanki benim değil gibi oluyor. Doktor yürüyüş yap diyor yürürken 2 adım atıp oturasın geliyor anlamadim bu nasil iş. Ablalarında hic böyle olmamıştım. Sağlıkla su son haftalar bir geçip gitseydi. Benim saçlarım çok uzadı kalcamageldi nerdeyse, ve çok bir dalgalı, kendimi tarayamiyorum saçımı kızım ya da eşim tarıyor imkanı yok kolumun gücü yetmiyor.
ayy ayni bennn😄 Bende ilk hamileligimde hic böyle olmamistim anlamadim gitti hicbiyerim tutmuyo, bazen 2,5 yasindaki ogluma bile yetisemiyorum birakiyorum evi allak bullak ediyor. Neeyse azicik kaldi atlatacaz bu günleride. Sonrasi gazdi kakaydi ugrasacaz 🤣

Zaman geçeydi de bi doğuraydık hayırlısıyla artık rahatlasaydık ya :KK17:
Valla bende o moddayim en azindan icim bos olur hafifler herseye kostururum diyorum. Benim büyük oglanda cok yormaya basladi kuru kuru gögsümü emip duruyo canim cekiliyo saniyorum, bazen kiziyorum derdim bana yetiyor bi git üstümden birak memeyi diye sonra masum masum bakip ama annee meme istiyyorum deyince kiyamiyorum. Anam bide meme olmasa her yeri allah bullak ediyor gelde topla sonradan:KK43: Kendimi tasiyamiyorum artik

X