2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Ancak yazabiliyorum. Salı günü epidural sezaryenle doğumum oldu. Çok karışık anlatması zor hislerle dolu bir süreç yasadim. Gerek ameliyat oncesi, gerek ameliyat anı ve sonrasında.. hepsi azalarak geçiyor inanın, bunu aynı kaygilari yaşayan arkadaslar için yazıyorum. Şuan dikiş yeri ağrılarım var ama o da geçecek zamanla.. Bunun disinda ben ve minik sincapim iyiyiz çok sukur, gündelik rutinimizi oluşturmaya calisiyoruz Doğum için bekleyen bütün arkadaşlarıma bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim

Geçmiş olsun canım, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin asıl macera doğumdan sonra başlıyor dimi

Merhaba kızlar, bugün yürüyüş yaptım çok yoruldum ağrım oldu. Sonrasında evde dinlendim duşa girdim ama bel ağrılarım geçmedi kasık ağrılarım oluyor. Sancı olmadığını düşünüyorum kasılma da değil. Ama doğum yaklaştı mı dersiniz? 39+4 üm şuan aslında geç döllenme varmış.

Safra kesesi taşı olmasında bide onla uğraşmayalım. Sızlaması beni şüphelendiriyo. Bnm plasenta önde. Ağrıdığı yerle alakası yok hiç. Bnm bebiş 2700 lerde milletin 4 kg niye sıkışsın ki.

Bulantı kusma yok. Yara acısı gibi ağırıyor. Yaraya tuz başmış gibi. Bazen çok şiddetli giriyor.yanıyor gibi. Özellikle yemekten sonra. Ama ağrı çocuğun hareketlerinden bağımsız. Hareket etmiyoken de ağrı olabiliyor. Kaburga ağrım sırt ağrım var ama bunu çok anlamlandırmaadım. Araştırdım baya doğuma kadar zatwn bişey yapmıyolarmış.

Hah evet işte o kalkmak istesen kalkamama durumu.. Kızlar aklınızda olsun tam anestezi almazsanız yatarken gözünüzü dikip tepedeki dev lambaya bakıp durmayın. Çünkü bir süre sonra kenarındaki metal kısım ayna görevi görebilir. Görmesin...

gözün aydın canım çok sevindim güzel haberine sağlıkla büyüsün hayırlı evlat olsun miniğin :) bi boş anın olursa epidural tecrübeni yaz olur mu?

Benimkide 2400gram bayadır da ağrıyor ama ciğerin ağrıması normalmiş sordum öyle söyledi. Sen doktoruna sor tabi.

Canim benim Allah anali babali buyutsun . İyi olmana sevindim. Dsrisi bizlerin basina. Guzel gecmesine herseyin sevindim

Gözün aydınn

Kızlar benim belimin tam ortası ağrıyor bide midem bulanıyor bu yalancı sancı mı yoksa panik mi yapıyım

Çatı ağrısından bazen yürümekte zorlanıyorum gerçekten çok zor Allah yardımcımız olsun inşallah bir an önce kurtuluruz

Benimde meme ucum yok canım maalesef bende sağmayı deneyeceğim humanayı bugün bizdr aldık ay ayy karnımda dursa daha mı iyiydi bilemedım
Ahah dogurmadqn dedim doğsun ama kesin bu gunleei arayacağım evet aranıyor şimdi hem ağrı sızı hem bel ağrısı hemde bebek için çırpınma var hemde ameliyat yerimden dolayı çok hızlı hareket edemiyorum gerçi düne göre bugün bı tik daha iyiyim gün geçtikçe iyileşiyor yarın randevumuz var 2, topuk kanı ve pansumanı olacakmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…