2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Şimdi gaza geldim zeytini bir yerlerime değdireceğim
İnşallah kuzum hala bir ümit var
Ah çok amin kuzum nasip bakalım umudim S Snglmhmt ti yanlış hatirlamiyorsam onada ilk erkek demişlerdi sonra kız olmuştu 15. Haftada artık umudum bu yönde bakalım
Yaa nasil düşünemedim bunu ben
[/QUOTE]
Evet canım seninde öyle olacak bence
[/QUOTE]
Yaa ağzın bal yesin ay insallah öyle olur sağlıklı hayırlı bir kız nasip etsin rabbim bana ve tüm isteyenlere

Ya acıdım bi ara sanki bu sefer de tekrarasyanın peşini bırakmıyor manyak imkansızın peşinde rahat batmış buna
Derin çok sığ boş bir karakter meme popo var o kadar. Asya çok cool akıllı mesleğinde başarılı donanımlı bir kadın. Tabi yerini dolduramıyodur.

Filmin adı bence bir zamanlar Çukurova değil bir zamanlar Züleyha olmalıydi aman kız çocuklarını dusunse Yılmaz diye diye herkesi mutsuz etmezdi çocuklarını büyüten adama saygı duyardi
[/QUOTE]
Ay kız o değilde ben kaçayım herkes çocuğuyla vedalaşıyor ben kaçırmamam bu sahneyi herşey bitiyor artık
[/QUOTE]
Bende açayım artık Yılmaz'ın ölümünü kaçıramam

Filmin adı bence bir zamanlar Çukurova değil bir zamanlar Züleyha olmalıydi aman kız çocuklarını dusunse Yılmaz diye diye herkesi mutsuz etmezdi çocuklarını büyüten adama saygı duyardi
Ay kız o değilde ben kaçayım herkes çocuğuyla vedalaşıyor ben kaçırmamam bu sahneyi herşey bitiyor artık
[/QUOTE]
[/QUOTE]
Giderlerken ben niye ağladım yaa

[/QUOTE]
[/QUOTE]
Su saniye beni çok mutlu ediyor bu filmdeki en muhteşem karakter onlar giderken ben çok mutlu oldum ikisininde sonunda hayatı kararcak bide sevdanın hayati kararla tamamdir

[/QUOTE]
Su saniye beni çok mutlu ediyor bu filmdeki en muhteşem karakter onlar giderken ben çok mutlu oldum ikisininde sonunda hayatı kararcak bide sevdanın hayati kararla tamamdir
[/QUOTE]
Ayy evet ya kimse Hünkarın tahtına oturamaz herkes haddini bilsin
Ben demire üzüldüm yaa herşey bitti artık..
Züleyhaya şaşırdım bide kızını bıraktı Yılmaz için

Benimde ağrısı azaldı arada sizi giriyor büyüme bendede çok olmadı koyulaşmada yok sadece kahverengi kalkası büyüdü o kadar
Yanlız değilmişim en azından.
Hamilelikte yorulmayacak kadar yürüyün diyor diyetisyen
Havalar soğudu şuan yürüyemem ama biraz ısınınca her gün mutlaka yürüycem inşallah.
Hepsi farklı canım ılk kızımda boyle bişey olmadı bunda oldu
haklısın cidden. Takmamak lazım sanırım.

[/QUOTE]
[/QUOTE]
Demire üzüldüm zuleyhaya sasirmadim zaten hep karaketersizdi
Bende bir tek sadakatsiz ve bazen seksenler:)
Yaa seksenleri kacirmam kolay kolay
Hatta tekrarini gece gunduz boş zamanımda hep izlerim üzerine dizi tanımiyorum

Allah kucağına aldırmayı nasip etsin hayirli olsun :)

Oyyy maşallah ne güzel olmuş sağlıkla gelsin minikler❤❤

[/QUOTE]
Demire üzüldüm zuleyhaya sasirmadim zaten hep karaketersizdi

Yaa seksenleri kacirmam kolay kolay
Hatta tekrarini gece gunduz boş zamanımda hep izlerim üzerine dizi tanımiyorum
[/QUOTE]
Saniye iyi yaptı ama serayı yerle bir ederek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…