2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Olsun sevimsiz Müjgan da azcık mutlu olsun sevgide gitsin kendi yetmezmiş gibi bide kızı gelecekmis filme iyice sinir oldum
Dur ne? Kızı mı haa Hande Soral mı o Demirin yeni aşkı olacakmış Demir ona aşık olacakmış şaşırdım

Evet onunda kıza döndü sonradan senden de umudumuz o yönde
Evet yani aşk olsun kaçacaklardı sanmıştım Yılmaz'ın mektuplarına öldüm
Ben izlemedim mektup sahnesini anca kurban olduğum yazmıştır o kro
[/QUOTE]
Yok kız Züleyhaya değilBabasına Demire ve Müjgana..ilk defa kro değil de duygusal önemli mektuplar yazmış o ölecek yaneyse ben demirciyim zaten
[/QUOTE]
Yaa tüh keşke izleseydim
Dur ne? Kızı mı haa Hande Soral mı o Demirin yeni aşkı olacakmış Demir ona aşık olacakmış şaşırdım
Evet ya çok sinir oldum salak Züleyha kaptırdı hanim agaligi sevgiye zuleyhaya iyi oldu bi yandan ama yinede sevgi kazansın istemiyorum pis kadin

Yok ölmez hemen de volkan çok çektirecekmis yabancı version izleyen arkadaşım dedi delirecek giib olacak asya dedi..
Yanı bu dizide yabancılardan kopyalama ya anlamıyorum aldatan çocuk peydahlayan volkan ama çileyi çeken asya ona ragmende intikam isteyen gene volkan bence volkanın soğuyarak elmadaki halit gibi olmalı

Yanı bu dizide yabancılardan kopyalama ya anlamıyorum aldatan çocuk peydahlayan volkan ama çileyi çeken asya ona ragmende intikam isteyen gene volkan bence volkanın soğuyarak elmadaki halit gibi olmalı
O yeteneksiz vasıfsız nasıl abd de iyi mimar oldu bende onu anlamadım. Elinden bi iş gelmiyodu Asyanın parasını yiyordu adam oldu şimdi başımıza.

Merhabalar, bir kızçemiz olucak inşallahhh dün öğrendik yazmayı unutmusum:))))
Ay ne güzel maşallah, sağlıcakla gelsin prenses ❤ devlette mi özelde mi nerede öğrendiniz ,ben tekrardan gitmedim 16. Hafta dolunca gidiyim diye düşünüyorum Ocağın 4 gibi inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…