2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kizlar bugun kontrolum vardi cinsiyetleri belli oldu 1 kiz 1 erkek dedi doktor cokk sevindik cok sukur farketmezdi saglikli olduktan sonra ikiside yoktu yillardir 1 evlat icin ugrasiyorduk bu tam bonusu oldu sukurler olsun rabbime elimizi bos birakmaz insallah
Ayy çok çok sevindim😍😍 sağlıkla al kucağına inşallah ❤️❤️

Ayy evet ya kimse Hünkarın tahtına oturamaz herkes haddini bilsin😂😂
Ben demire üzüldüm yaa herşey bitti artık..
Züleyhaya şaşırdım bide kızını bıraktı Yılmaz için
Demire üzüldüm zuleyhaya sasirmadim zaten hep karaketersizdi😅

Yaa seksenleri kacirmam kolay kolay
Hatta tekrarini gece gunduz boş zamanımda hep izlerim 😅 üzerine dizi tanımiyorum 😅
[/QUOTE]
Saniye iyi yaptı ama serayı yerle bir ederek🤭
[/QUOTE]
Serayi dağıttı mi kahveyi döktü sandim ben sadce😅,

Demire üzüldüm zuleyhaya sasirmadim zaten hep karaketersizdi😅

Yaa seksenleri kacirmam kolay kolay
Hatta tekrarini gece gunduz boş zamanımda hep izlerim 😅 üzerine dizi tanımiyorum 😅
[/QUOTE]
[/QUOTE]
Ay birşey itiraf etcem ben dizinin başından beri Demir ve Züleyhanın birlikte olmasını istiyorum Züleyhanın demire aşık olmasını bekliyorum 🤭 ama bugün duruşmaları var ağlıyorum o yüzden şu an😔

[/QUOTE]
Ay birşey itiraf etcem ben dizinin başından beri Demir ve Züleyhanın birlikte olmasını istiyorum Züleyhanın demire aşık olmasını bekliyorum 🤭 ama bugün duruşmaları var ağlıyorum o yüzden şu an😔
[/QUOTE]
Çocuklarından ayırdı peşine adam taktırdı sevgi değil saplantı bu bence öyle düşün😂

Kizlar bugun kontrolum vardi cinsiyetleri belli oldu 1 kiz 1 erkek dedi doktor cokk sevindik cok sukur farketmezdi saglikli olduktan sonra ikiside yoktu yillardir 1 evlat icin ugrasiyorduk bu tam bonusu oldu sukurler olsun rabbime elimizi bos birakmaz insallah
Amin canım sağlıcakla kucağına alıp büyütürsün inşallah 🥰🤲🏻

Zaman geçmiyor yoksa gerçi benim kızımla oyun boyama ders çizgi film bana kalmiyor esimde ders calisiyor zaten biseyler bulmam lazım oyalanacak 😅
Bende etamin havlu işliyorum yoksa hep bebişi düşünüyorum birşey olmusmudur diye eşimde kızdı deli olcan artık uğraşacak birşeyler bul dedi 🤭

[/QUOTE]
Çocuklarından ayırdı peşine adam taktırdı sevgi değil saplantı bu bence öyle düşün😂
[/QUOTE]
Ay lütfen Yılmaz'ın ölümünü izle tekrar gösterir şimdi sinirlerim bozuldu:KK70:

Bende etamin havlu işliyorum yoksa hep bebişi düşünüyorum birşey olmusmudur diye eşimde kızdı deli olcan artık uğraşacak birşeyler bul dedi 🤭
Aynen ya demi meşgul olmak lazım ben de evde çok yoruluyorum ama kafayı dağitmak lazim yoksa yine düşünüyorsun 😅 keşke anlasam örgü işlerinden boyama felan mı yapsam yetişkin işi sıkılrım onsan oturamam hep 😄

[/QUOTE]
[/QUOTE]
İzledim ezilip büzülüyodu yılmoş 😀

[/QUOTE]
İzledim ezilip büzülüyodu yılmoş 😀
[/QUOTE]
Ben demirin aman aman aman deyişinde koptum:KK70:

Aynen ya demi meşgul olmak lazım ben de evde çok yoruluyorum ama kafayı dağitmak lazim yoksa yine düşünüyorsun 😅 keşke anlasam örgü işlerinden boyama felan mı yapsam yetişkin işi sıkılrım onsan oturamam hep 😄
Benimde tek anladığım etamin başka işten anlamam 🤭 bi ara mandala boyuyordum ama cidden sıktı en güzeli puzzle oda sinir bozuyor küçük kücük🤭🤭 netflixde 2 film izledim çok güzeller ama isimleri ingilizce bulursam atayım birisinde kız çekilişten pansiyon kazanıyordu diyerindede kızın çiftliği var onu satması için ikna etmeye gelen adam vardı tabi sonu hep aşkla bitiyor🥰

Ya maşallah ne güzel bir kerede çifte mutluluk,sağ salim gelsinler inşallah

[/QUOTE]
[/QUOTE]
Bende mutlu olsunlar istiyordum 😅Ay Yılmaz'ın öleceğine hiç bu kadar güleceğim aklıma gelmezdi😂😂
Ben kaçırdım oğlumu uyutuyordum 😒 E Elayagiz demirin aman aman aman deyişi:KK70:
Züleyha neden Demir’in arabasındaydı 😂

Hoş buldum 🙂 sabah aksam aclik tokluk her halükarda bulantim oluyor. İlac yutmasam aksam olmuyor bir de calismak zorundayim. Bulantim oldugunda canli ders bile veremiyorum. Mecburiyetten kullaniyorum. İnsallah bir zarari olmaz.
Ben de ilaç içiyorum mecburen tereddüte düşüyorum ama içmeden de olmuyor mecbur içiyorum Allaha emanetler artık cnm ☺☺

[/QUOTE]
Bende mutlu olsunlar istiyordum 😅Ay Yılmaz'ın öleceğine hiç bu kadar güleceğim aklıma gelmezdi😂😂
Ben kaçırdım oğlumu uyutuyordum 😒 E Elayagiz demirin aman aman aman deyişi:KK70:
Züleyha neden Demir’in arabasındaydı 😂
[/QUOTE]
Boşanmaya gidiyorlardı, Müjgan da oğlunu pusetten düşürdü yılmaz hastaneye gidiyordu son hızla kaza yaptı😅
Ay kız Allah aşkına YouTube dan izle çok güldüm:KK70:

X