2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ayy çok çok sevindim sağlıkla al kucağına inşallah

Ayy evet ya kimse Hünkarın tahtına oturamaz herkes haddini bilsin
Ben demire üzüldüm yaa herşey bitti artık..
Züleyhaya şaşırdım bide kızını bıraktı Yılmaz için
Demire üzüldüm zuleyhaya sasirmadim zaten hep karaketersizdi

Yaa seksenleri kacirmam kolay kolay
Hatta tekrarini gece gunduz boş zamanımda hep izlerim üzerine dizi tanımiyorum
[/QUOTE]
Saniye iyi yaptı ama serayı yerle bir ederek
[/QUOTE]
Serayi dağıttı mi kahveyi döktü sandim ben sadce,

Demire üzüldüm zuleyhaya sasirmadim zaten hep karaketersizdi

Yaa seksenleri kacirmam kolay kolay
Hatta tekrarini gece gunduz boş zamanımda hep izlerim üzerine dizi tanımiyorum
[/QUOTE]
[/QUOTE]
Ay birşey itiraf etcem ben dizinin başından beri Demir ve Züleyhanın birlikte olmasını istiyorum Züleyhanın demire aşık olmasını bekliyorum ama bugün duruşmaları var ağlıyorum o yüzden şu an

Ay Yılmaz'ın öleceğine hiç bu kadar güleceğim aklıma gelmezdi

[/QUOTE]
Ay birşey itiraf etcem ben dizinin başından beri Demir ve Züleyhanın birlikte olmasını istiyorum Züleyhanın demire aşık olmasını bekliyorum ama bugün duruşmaları var ağlıyorum o yüzden şu an
[/QUOTE]
Çocuklarından ayırdı peşine adam taktırdı sevgi değil saplantı bu bence öyle düşün

Amin canım sağlıcakla kucağına alıp büyütürsün inşallah

Zaman geçmiyor yoksa gerçi benim kızımla oyun boyama ders çizgi film bana kalmiyor esimde ders calisiyor zaten biseyler bulmam lazım oyalanacak
Bende etamin havlu işliyorum yoksa hep bebişi düşünüyorum birşey olmusmudur diye eşimde kızdı deli olcan artık uğraşacak birşeyler bul dedi

[/QUOTE]
Çocuklarından ayırdı peşine adam taktırdı sevgi değil saplantı bu bence öyle düşün
[/QUOTE]
Ay lütfen Yılmaz'ın ölümünü izle tekrar gösterir şimdi sinirlerim bozuldu

Bende etamin havlu işliyorum yoksa hep bebişi düşünüyorum birşey olmusmudur diye eşimde kızdı deli olcan artık uğraşacak birşeyler bul dedi
Aynen ya demi meşgul olmak lazım ben de evde çok yoruluyorum ama kafayı dağitmak lazim yoksa yine düşünüyorsun keşke anlasam örgü işlerinden boyama felan mı yapsam yetişkin işi sıkılrım onsan oturamam hep

[/QUOTE]
[/QUOTE]
İzledim ezilip büzülüyodu yılmoş

[/QUOTE]
İzledim ezilip büzülüyodu yılmoş
[/QUOTE]
Ben demirin aman aman aman deyişinde koptum

Benimde tek anladığım etamin başka işten anlamam bi ara mandala boyuyordum ama cidden sıktı en güzeli puzzle oda sinir bozuyor küçük kücük netflixde 2 film izledim çok güzeller ama isimleri ingilizce bulursam atayım birisinde kız çekilişten pansiyon kazanıyordu diyerindede kızın çiftliği var onu satması için ikna etmeye gelen adam vardı tabi sonu hep aşkla bitiyor

Birlikte fırçalayın bizim ki suyu çok sevdiği için hiç zor olmadı. Bi de videolar sarkilar iyi geliyor bu konuda.
Suyu çok seviyor, kendi istediği gibi fırçalasak her seferinde küloduna kadar değiştirmemiz lazım. Üst değiştirmekten bezdim artık

Ya maşallah ne güzel bir kerede çifte mutluluk,sağ salim gelsinler inşallah

[/QUOTE]
[/QUOTE]
Bende mutlu olsunlar istiyordum Ay Yılmaz'ın öleceğine hiç bu kadar güleceğim aklıma gelmezdi
Ben kaçırdım oğlumu uyutuyordum E Elayagiz demirin aman aman aman deyişi
Züleyha neden Demir’in arabasındaydı

Hoş buldum sabah aksam aclik tokluk her halükarda bulantim oluyor. İlac yutmasam aksam olmuyor bir de calismak zorundayim. Bulantim oldugunda canli ders bile veremiyorum. Mecburiyetten kullaniyorum. İnsallah bir zarari olmaz.
Ben de ilaç içiyorum mecburen tereddüte düşüyorum ama içmeden de olmuyor mecbur içiyorum Allaha emanetler artık cnm ☺☺

[/QUOTE]
Bende mutlu olsunlar istiyordum Ay Yılmaz'ın öleceğine hiç bu kadar güleceğim aklıma gelmezdi
Ben kaçırdım oğlumu uyutuyordum E Elayagiz demirin aman aman aman deyişi
Züleyha neden Demir’in arabasındaydı
[/QUOTE]
Boşanmaya gidiyorlardı, Müjgan da oğlunu pusetten düşürdü yılmaz hastaneye gidiyordu son hızla kaza yaptı
Ay kız Allah aşkına YouTube dan izle çok güldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…