2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar bebekler doğduktan kaç ay sonra tam sevilmelik, mıncıklamalık, kolunu ısırmalık kıvama geliyor?
Hani böyle ilk doğduğunda minicik oluyor insan kucağına almaya bile çekiniyor ya o dönem ne zaman bitiyor?

Yok cok beklemedik canım ama disciye gittik kızımın sekiz cürügü varmis dolgu yapilacak orda baya bekledik😅 carsiya ugradik cok kalabalikti kactik geri 😂 ben de aynıyım hemen bi yerlere kendimi atasım geliyor yine tansiyon düşmüş 😅
Sen ne zaman gideceksin bi daha 😊
31 inde normal dokturuma gidicem 31 ine randevu vermisti 😅 artık o zaman emin olcam cinsiyetten sonrada ayda bir normal gidicem gunumde gidicem😅

Kızlar göğüs hassasiyetiniz devam ediyor mu ben 11+4 geçti gibi sizinde durum nedir geçti mi geçtiyse de ne zaman geçti

Kızlar bebekler doğduktan kaç ay sonra tam sevilmelik, mıncıklamalık, kolunu ısırmalık kıvama geliyor?
Hani böyle ilk doğduğunda minicik oluyor insan kucağına almaya bile çekiniyor ya o dönem ne zaman bitiyor?
Kendi çocuğun olunca sürekli mincirmak istiyorsun😁 ama 6aydan sonrası daha tatli oluyorlar kafasını kaldırmaya dönmeye emekleye vs çalışıyorlar

Kendi çocuğun olunca sürekli mincirmak istiyorsun😁 ama 6aydan sonrası daha tatli oluyorlar kafasını kaldırmaya dönmeye emekleye vs çalışıyorlar
Ama çok küçük doğuyolar bide böyle anlamsız bakıyorlar ben korkuyorum o dönemden 😂 ne zaman bizi algılamaya başlıyorlar?

Az oturma gulmelere.başlayınca 4 aydan sonra filân :-)

Bende bayadir yazamadim ama okuyorum ara ara girip❤️❤️ Kucuk kizim biraz rahatsizti onunla ilgileniyordum bi kac gun biraz zor gecti sukur simdi iyi🥰🥰 benimde ilk aylar hiiiic midem bulanmadi cok iyiydim son 2 gundur ara ara bulanmaya basladi

Bende bayadir yazamadim ama okuyorum ara ara girip❤️❤️ Kucuk kizim biraz rahatsizti onunla ilgileniyordum bi kac gun biraz zor gecti sukur simdi iyi🥰🥰 benimde ilk aylar hiiiic midem bulanmadi cok iyiydim son 2 gundur ara ara bulanmaya basladi
Yaa geçmiş olsun canım 😍 ah bu bebekler ikinci tremister şakası mı yapıyor napiyo 😅

Ben o dönemlerini çok seviyorum. İlk doğduklarında biraz tuhaf oluyorlar benim eşim korkuyor bebeklerden😂
Bende korkmustum ilk baslarda hatta altını ilk üç ay degisemedim gunduzleri annem yada kaynanam değiştirdi aksamlari ve geceleri eşim 😅

Ama çok küçük doğuyolar bide böyle anlamsız bakıyorlar ben korkuyorum o dönemden 😂 ne zaman bizi algılamaya başlıyorlar?
Yok ben korkmadım zaten sana muhtaç mecbur yaptıkça alışıyorsun. Valla ne zaman algılıyor hatırlamıyorum tek hatırladığım kızım 2.ayında ağu bugu bi sesler çıkarmaya calsiyordu😁
Hiç Sesiniz cikmiyo çok sessiz geldi topik bugün bana 😅
Bende okuyorum ama pek yazamadı bu aralar ya😁

Geçmiş olsun canım
Ben o dönemlerini çok seviyorum. İlk doğduklarında biraz tuhaf oluyorlar benim eşim korkuyor bebeklerden😂
Nasıl korkuyor kucağına almaya mi?öyleyse benim eşimde 2 ay alamadı

X