2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
ikinci tecrubeli oluyorsun ama basina ne gelecek biliyorsun korkuyor insan bilerek o catala cikmaya ama dogunca ayaktasin sezeryan daha zor yedi katman nejter kesiyor en guc aldinin kasik ustunu dogumun tecrubesi o an kalmaz ya her dogum farkli olur acisi olarak kiz dogumu erkek dogumu farkli oluyor kizda koze otuyor gibi yaniyorsun erkekde bel bacak agri oluyor biri yakiyor diyeri sanci agri oluyor garip yani acilman olursa dogumu sorun yapmayacaksin ben bir santimle doguma girdim 4 santimle dogurdum geri kalan yer yirtik oldu
Ne güzel anlattın kız içim rahatladı 😂🥰 tamam normal yapacağım ikna ettin beni 😅

Kizlar ne durumdasiniz bebegini hisseden var mi ? Ben dun doktora gittim bebis fildir fildir yerinde durmuyor bir sirt ustu tam olcum alinacak bir yuzustu😊😊 cok fena hareket halinde. Doktor bile sasirdi. Bayagi guldurdu bizi. Ben bu hafta bayagi hissetmeye basladim hele hosuma giden bisey olsun ya da meyve yiyeyim kipir kipir cok degisik bir duygu. Sizlerde ne durumda
Evet bende hissettiğimi düşünüyorum.sabah kahvaltı yaparken kıpır kıpırdı karnım :cool:
Kızlar benim gögüslerim hiç şişmedi. Siz de ne alemde hassasiyeti azaldı arada sancı yapıyor ama aman aman bir büyüme yok. Sanki hiç hamile göğsü gibi değil.🤪
Benim çok büyüdüler ya süt dolu sanki içi

Sat tarihi 01.09.2020
T.D.T: 08.06.2021
32 yaşındayım
İkinci çocuğum olacak kısmetse
4.5 yaşında bir kızım
Allah nasip ederse 2. Kızım olacak
11. Haftada doktor büyük ihtimal erkek demişti
15.haftada kesin kız dedi😃
Hayalim iki kız annesi olmaktı allah nasip eder inş 🤲
MahidevranSultan MahidevranSultan
Hoşgeldin kuzum eklerim hemen🥰🥰
Hayırlı olsun inşallah sağlıkla alırsın kucağına ❤️❤️

Oh etmiş valla benimki de yemiş 🥳 şimdilerde bende aklıma ne düşerse yiyorum, 1 buçuk ay yiyemedim bulantıdan diye öç alıyorum 🤗
9 ayın sonunda panda misali yuvarlancam bu gidişle 🐼

Bilmem var mı yok mu, etkisi var mı diye merak edip sordum yalnızca.

Teşekkür ederim 🌸🤗
Valla öyle oluyor sonra doğumda zor😂😂
Amaan neyse ya salla yiyelim gitsin😂

Ayy ağzın bal yesin inşallah Allah im sağlıklı hayırlı bir kız evlat nasip etsin isteyen her anneye ve bana 😍 nasıl içimi isitti yorumun 😍

Yaaa kuzum benim araştırmışsin düşünüp bana atmissin resmi çok ama çok teşekkür ederim okadar güzel umut olduki mesajlarin😍

Aleykumselam onunda sizlere selamı var diyo ne güzel birsürü hamile aynı grupta herkes yeni bişey öğrenir biz anca ebe bekliyorduk dört gözle bize yeni şeyler anlatsın diye 😅

Aynen kuzum aman Allah affettsin alisamiyorum 😅 çünkü ben kalp rahatsizi oldugum icin yaşım ilerlediiçe hamilelik doğum riskli oluyor bu yüzden bir de kızım olursa daha dogurmam Allah in izniyle her anne gibi ikisinide tatmış olurum diye çok istiyorum belki beni yanlış anlayaninız olur diye bu açıklamada burda dursun senin vesilenle ama eğer erkekse de başımın üzerine de yeri var sağlıkla gelsin inşallah artık kız olana kadar kaç tane dogurmak nasip olur bilmiorum 😅

Devlete bi kere git kayıt açtır onlar yönlendiriyor zaten ama ilk haftalarda bir muayene kaydın olmalı diye biliyorum😊

Yok canım benim oranda vermedi pipi de göstermedi ondan kafam karıstı yan yatiyo dedi görünen şey kordonda olabilir pipi de 16. Haftada tam belli olur dedi ben yüzde birlik ihtimalde olsa soylemeliyim dedi ondan kafam karıstı

Oran da vermeyince yani bildiğin diğer erkek gibi dediyse değiebilir o benim usg görünce kız doğdu içime 🥰🥰
Sağol kuzum geçti zaten etkileri devam ediyor ama rahatladım ❤️❤️
Yaa insallah kızdır 😅 usg gören herkes kıza benziyor yandan dedi ama bilemiyorum 😅

Bana fark etmiyor ki ulk bebişim ya kızda olsa erkekte olsa mutlu olurum hepimiz erkek diyorduk ama kız olursa şaşırcam 🤭 ceyda gibi bende bütün tezleri cürütmüs olcam 🤭
[/QUOTE]
Yaa hayırlısı olsun insallah ilk olunca insan çok takmiyo ikiside olur diyo ama ikinci de olmayan isteniyor😅

Gönlünden geçen cinsiyet olsun insallah 😍

Banada eşim gül almıştı ogluma hamileyken herkes bebekte gül lekesi çıkacak sen nie Güle dokundun demişti korkutmuslardi beni çok şükür oglumda leke falan olmadı 😍

Benim çocuk o zaman bildiğin manav gibi olacak canım her dk bişey istiyo aklıma gelenleri yiyorum bazılarında anlik istiyo sonra unutuyorum yemeyi😅

Yaa maşallah sağlıkla gelsin prenses😍

Sen nie korkuyorsun canım bu tezleride curutursun sen 😅 ama leke olayina ben inanmiyorum oglumda çok korkutttular çok şükür Lekesiz doğdu çocukta bir tane ben bile yok 😅

Hosgeldin aramiza 😍 çok bile beklemissin😅

Hosgeldin aramiza 😍 sağlıkla gelsin minnos cinsiyet belli mi 😊 bulantılar da genelde ikinci tremister de geçer dıyolar ama bünyeye göre degisiyor insallaH en kisa zamanda kurtulursun bulantılar dan tedirgin olacak bi durum olduğunu sanmıyorum ama ilaç değiştir ister doktoruna danisarak😍

Ay maşallah inşallah benimde öyle olur 😅 benimde en büyük hayallerimden biri kız annesi olmaktı ama nasip banada 13. Haftada erkege benziyor dedi ama kordon da olabilir değişebilir dedi inşallah degisir😅
[/QUOTE]
Şimdi gaza geldim zeytini bir yerlerime değdireceğim🤣🤣
İnşallah kuzum hala bir ümit var🥰🥰

Kızlar benim gögüslerim hiç şişmedi. Siz de ne alemde hassasiyeti azaldı arada sancı yapıyor ama aman aman bir büyüme yok. Sanki hiç hamile göğsü gibi değil.🤪
Benimde ağrısı azaldı arada sizi giriyor büyüme bendede çok olmadı koyulaşmada yok🤭 sadece kahverengi kalkası büyüdü o kadar

Amma konuşmussunuz ha Çukurova başladı izleyemiyorum okuyacağım diye😂😂

[/QUOTE]
[/QUOTE]
Ah çok amin kuzum 😊 nasip bakalım umudim S Snglmhmt ti yanlış hatirlamiyorsam onada ilk erkek demişlerdi sonra kız olmuştu 15. Haftada artık umudum bu yönde bakalım 😅
Çukurovayı izliyorum😂😂
Yaa nasil düşünemedim bunu ben😅

[/QUOTE]
Ah çok amin kuzum 😊 nasip bakalım umudim S Snglmhmt ti yanlış hatirlamiyorsam onada ilk erkek demişlerdi sonra kız olmuştu 15. Haftada artık umudum bu yönde bakalım 😅
[/QUOTE]
Evet onunda kıza döndü sonradan senden de umudumuz o yönde 🥰🥰
Evet yani aşk olsun😅 kaçacaklardı sanmıştım 😐 Yılmaz'ın mektuplarına öldüm❤️❤️

Amma konuşmussunuz ha Çukurova başladı izleyemiyorum okuyacağım diye😂😂
Bir Züleyhaya bizi ihmal ediyon Yılmaz ölürse bende izlicem haftaya ama demirin üvey anneside sinir ediyor beni o varken izleyesim gelmiyo gerçi 😅😅 ay bide az önceki mesaja yazacaktım atlamışim duzenleyemedim de sen hemen bi zeytin banyosu yap😅😅

Bir Züleyhaya bizi ihmal ediyon Yılmaz ölürse bende izlicem haftaya ama demirin üvey anneside sinir ediyor beni o varken izleyesim gelmiyo gerçi 😅😅
Yılmaz ölürse sana haber veririm ölecek büyük ihtimalle 😅
Ama bu bölüm bir tuhaf eskilere döndük🤔

[/QUOTE]
[/QUOTE]
Ben izlemedim mektup sahnesini 😅 anca kurban olduğum yazmıştır o kro😅😅😅

[/QUOTE]
Ben izlemedim mektup sahnesini 😅 anca kurban olduğum yazmıştır o kro😅😅😅
[/QUOTE]
Yok kız Züleyhaya değil😂Babasına Demire ve Müjgana..ilk defa kro değil de duygusal önemli mektuplar yazmış o ölecek ya😔neyse ben demirciyim zaten 😎

X