2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
18. hafta dan sonra giricem ben bazı dr 17 den sonra bazısı 20 den sonra illa gel diyor ben kayserideyim özel muayenehanesi olan bir porf perinatologa gidicem 550 fiyatı

Mustafa Başbuğ'a mı gideceksin
Bende ona gitmeyi düşünüyorum ama bi arkadaşım da Tuncay Özgün önerdi o da profesörmüş kafam karıştı açıkçası

Inşallah iyilerdir aklım takılıyo sürekli
Evham yapmayın boşuna bende bazen rahatsızlanıyorum kendimi kötü hissediyorum acaba bebeğe bişi mi oldu diyorum ama çok şükür gayet iyi. Kendi kendimize huzursuz oluyoruz.

kızlar siz sorunca bende hastanemi arayıp detaylı ulturason fiyatını sordum. Biz yapmıyoruz dedi. Böyle bir şey mümkün mü e ben devlete nasıl randevu alıcam bunu bilen var mı. Direk ayrıntılı için gidebiliyormuyum yoksa doktora gidicemde o mu yönlendirecek.

Devlette kadin doğum perinatolog a yönlendiriyor o bakiyor diye biliyorum.

Google a perinatoloji yazıp hangi doktorlar var onlara bakıyorum bende. İçime sinen birine gidicem.

15. Hafta değil ama 13. Haftada hortladi bulantilar

Bende hisseder gibi olmuştum ama hissetmemisim çünkü sadece bi kere oldu yanlış alarmmis
Bu zamana kadar rahat gelmiştim ne güzel şimdi bulantı mı olur
Cinsiyete bakarken doktor göstermedi mi sana neden emin olamadın merak ettim. Gerçi bende hala emin değilim gösterdiği halde ya değişirse diyorum

İyiyim canım benim teşekkür ederimsabah 6 ya kadar sürdü ama sonra bayılmışım artık resmen şimdi de etkileri hafif de olsa devam ediyor ama rahatladım
Hem hamilelik hem migren hiç çekilmiyor. Bende de kendimi bildim bileli var. Kına düğün nişana giderim uzun yol gidince migrenim tutar hiçbişi anlamadan baş ağrısıyla geçer

Yaa insallah kız cikar çok amin geçmiş olsun canım benim bi an once atlat kurtul inşallah rabbim yardimcin olsun
[/QUOTE]
Oran da vermeyince yani bildiğin diğer erkek gibi dediyse değiebilir o benim usg görünce kız doğdu içime
Sağol kuzum geçti zaten etkileri devam ediyor ama rahatladım

Hem hamilelik hem migren hiç çekilmiyor. Bende de kendimi bildim bileli var. Kına düğün nişana giderim uzun yol gidince migrenim tutar hiçbişi anlamadan baş ağrısıyla geçer
Off evet yaa başlayacağını anladığın zaman ilacı yapıştırıyorsun ama bazen çok geç oluyor
Hemen vurup kafayı yatasın geliyor onda da herkes memnun değilsin sanıyor halbuki o anda neler yaşıyoruz

Sen kız mı istiyorsun erkek mi
[/QUOTE]

Bana fark etmiyor ki ulk bebişim ya kızda olsa erkekte olsa mutlu olurum hepimiz erkek diyorduk ama kız olursa şaşırcam ceyda gibi bende bütün tezleri cürütmüs olcam

18 erken değil mi doktor mu söyledi? En ideal zaman 22 falan diye biliyorum. İlk gebeliğimde de 20 + larda yapilmişti.
evet bazı doktorlar 20. hafta dan sonra görmek istiyorlar eşim dr kaynım da kadın dogum dr ona danıştım 18. mutlaka doldur dedi gidecegim doktor da illa 17. dolacak diyor öylelikle 18. e karar verdim

Mustafa Başbuğ'a mı gideceksin
Bende ona gitmeyi düşünüyorum ama bi arkadaşım da Tuncay Özgün önerdi o da profesörmüş kafam karıştı açıkçası
evet mustafa başbuğa gitmeyi düşünüyorum tuncau özgün ile ilgili bilgim yok kendisi perinatolog mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…