2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298

Gelinlerin çok şanslı olucak hayırlı olsun sag salim gelsin kuzucugun tebrik ederim
[/QUOTE]
Yaaa canım benim tesekkur ederim inşallah öyle olurlar
Ögrenmedim henüz ocakta kısmetse 13.3 haftalık
İnşallah sağlıkla gönlünden geçen cinsiyet olsun
Ahahha banada kız derse sanırım filmlerdeki görgüsüzler gibi hastanenin orta yerinde kızım oluyor diye bağırır im sevinçten
E Elayagiz hayirli olsun cnm Kiz olcak diye bekledik bizde seninkini aamaa en onemlisi saglik cinsiyeti ogrenen diyer arkadaslar hayirli olsun sizinkide
Sağol canim Aynen nasip napalım sağlıkla gelsinler önemli olan o tabi Ama bi üzülmedim değil
Ahahaha o ben ama steteskop almam ben görüntü yu merak ediyorum zaten o haftalarda hareketlerinden anlaşılıyor bi terslik olup olmadigi
İnşallah kuzum hala umut var ben bi aslan gibi oğlum birde Ceylan gibi kızım var demek istiyorum yüzde vermedi dediki yüzde birlik ihtimalde olsa söylemem lazim diye söyledim dedi anlamadım yani yüzde kaç erkek kaç değil

E Elayagiz bu arada cinsiyet partisi noldu kuzum bilmiyormuş numarası yapacaktın
Yapmadık erteledim Dr uyuyo 16. Haftadan önce Parti yapma yanilma 0 ayı yüksek dedi zaten erkek olduğunu duyunca istemsizce üzüldüm biraz hevesim kaçtı ama yapcam 16. Haftada
Yaa demi senin sonradan degismisti demi benimde hep erkek doğuyodu içime her ne kadar kız çok istesemde kaçıncı haftada erkek dediler sana sonra kız cikti kuzum hala umut var
Benim biliyosun belki önce erkek sonra kız gibi dediler ama ikisi de tahmin yarın öğreniriz bakalim inş ❤
[/QUOTE]
Allahim çok amin banada öyle olur inşallah onemli olan sağlık tabiki ama kız elbiseleri çok güzel tüm tekstilde kızlara çalışıyor
Benim ilk bebeğim görgüsüzceee herşeyi alcam herşeyiii yıllardr bu anı bekliyodum bebek alışverişi yapıcam yihuuu
Yaa bende oglumda öyle yaptım annem diyo iyiki erkek oldu masrafın olmaz yagizin esyalariiyla üç çocuk daha buyur diye teselli ediyor ama ben yine hunharca alışveriş yapacağım
Kız diyorum başka da bir şey demiyorum
Ağzın bal yesin inşallah çok amin Allahim
Canım bızım teori sende de tuttu Ceyda da tutmuştu - 9 teorısı
[/QUOTE]
Ah ah tutmaz olaydı bende neyse artık bi mucize olur 3. DüşünürseM o teoriye göre ayarlicam
Selam arkadaşlar, 13+4'teyiz. Tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım. Karnımın altında dayanılmaz sancılar oluyor. Kalça kısmına da vuruyor. Hareket edemez oldum. Aynı şeyleri yaşayan var mı?
Selam hoşgeldin aramıza sağlıkla gelsin minnos cinsiyet belli mi bender de bazen oluyor gaz ağrısı demişti Dr ben bazen acillik oluyorum o agrilar yüzünden böbrekkerime kalcama vuruyor resmen ağrısı ayaklarını sıcak tut geçiyo eğer doğru ağrıyı anladiysam
Canım sağlıkla gelsin inşallah sağlıklı olsunda belki sana süpriz yapar annesi
[/QUOTE]
İnşallah kuzum çok sağol ❤❤
Çok gecmis olsun canım nasıl oldun inşallah anlattigin kadar fena degilsindir
13+2 sanıyordum ama bizimki 13+5 çıktı Sağol canim ❤

Yaa neyse kuzum iki oğlan anasıyım demek de başka 3. Ye kısmet hem yüzde kaç ihtimal verdi ki belki kızdır
Kısmet balım ya hayırlısı olsun canları sağolsun da oğlan kız hepsi aynı inşallah abisine benzesin

Amin kuzum hepinizin gönlünden geçen olsun insallah Aynen gelinlerimiz kızlarımız olur bizimde

Amin kuzum Sağol Aynen öyle ikiside can nasıl olsa yeterki sağlıkla gelsin

Yani eminim öyle olacak yaşlarıda yakın birbirlerine güzel destek olurlar Allah in izniyle 3.yu düşünebilir miyim emin değilim

Canim senle kendim için içime hep erkek doğuyodu sen doktora gidene kadar söylemek istemedim amaaaaa benimki kız olduğuna göre demekki seninde hala kız olma ihtimali var bak bana da ilk erkek dedi biliyosun sonradan kız olduğu ortaya çıktı seninde öyle olabilir
[/QUOTE]
Yaa demi senin sonradan degismisti demi benimde hep erkek doğuyodu içime her ne kadar kız çok istesemde kaçıncı haftada erkek dediler sana sonra kız cikti kuzum hala umut var
[/QUOTE]
Hayırlı olsun canım banada hep erkek dendi bakalım 5inde prens mı prenses mi ögrencem
[/QUOTE]
Sagol canim Kaç haftalikti erkek dediğinde inşallah gönlünden geçen olsun ❤❤
Ay yerim ya göbüslü erkek bu
Yaa demi belkide göbüslü kizdir

Aynen canim bendede beyaz yıldızlar uçuşuyor karanlık ve sessiz oda da o ağrıyla uyuyabilirsen en iyi çözüm o çok zor baş ve diş ağrısı
Diş ağrısı da fena evet sağol kuzum valla daha yazacaktım da zor yazıyorum

Gelinlerin çok şanslı olucak hayırlı olsun sag salim gelsin kuzucugun tebrik ederim
Yaaa canım benim tesekkur ederim inşallah öyle olurlar

İnşallah sağlıkla gönlünden geçen cinsiyet olsun

Ahahha banada kız derse sanırım filmlerdeki görgüsüzler gibi hastanenin orta yerinde kızım oluyor diye bağırır im sevinçten

Sağol canim Aynen nasip napalım sağlıkla gelsinler önemli olan o tabi Ama bi üzülmedim değil

Ahahaha o ben ama steteskop almam ben görüntü yu merak ediyorum zaten o haftalarda hareketlerinden anlaşılıyor bi terslik olup olmadigi

İnşallah kuzum hala umut var ben bi aslan gibi oğlum birde Ceylan gibi kızım var demek istiyorum yüzde vermedi dediki yüzde birlik ihtimalde olsa söylemem lazim diye söyledim dedi anlamadım yani yüzde kaç erkek kaç değil

Yapmadık erteledim Dr uyuyo 16. Haftadan önce Parti yapma yanilma 0 ayı yüksek dedi zaten erkek olduğunu duyunca istemsizce üzüldüm biraz hevesim kaçtı ama yapcam 16. Haftada

Benim biliyosun belki önce erkek sonra kız gibi dediler ama ikisi de tahmin yarın öğreniriz bakalim inş ❤
[/QUOTE]
Allahim çok amin banada öyle olur inşallah onemli olan sağlık tabiki ama kız elbiseleri çok güzel tüm tekstilde kızlara çalışıyor

Yaa bende oglumda öyle yaptım annem diyo iyiki erkek oldu masrafın olmaz yagizin esyalariiyla üç çocuk daha buyur diye teselli ediyor ama ben yine hunharca alışveriş yapacağım

Ağzın bal yesin inşallah çok amin Allahim

[/QUOTE]
Ah ah tutmaz olaydı bende neyse artık bi mucize olur 3. DüşünürseM o teoriye göre ayarlicam

Selam hoşgeldin aramıza sağlıkla gelsin minnos cinsiyet belli mi bender de bazen oluyor gaz ağrısı demişti Dr ben bazen acillik oluyorum o agrilar yüzünden böbrekkerime kalcama vuruyor resmen ağrısı ayaklarını sıcak tut geçiyo eğer doğru ağrıyı anladiysam

Canım sağlıkla gelsin inşallah sağlıklı olsunda belki sana süpriz yapar annesi
[/QUOTE]
İnşallah kuzum çok sağol ❤❤

Çok gecmis olsun canım nasıl oldun inşallah anlattigin kadar fena degilsindir

Kısmet balım ya hayırlısı olsun canları sağolsun da oğlan kız hepsi aynı inşallah abisine benzesin

Amin kuzum hepinizin gönlünden geçen olsun insallah Aynen gelinlerimiz kızlarımız olur bizimde

Amin kuzum Sağol Aynen öyle ikiside can nasıl olsa yeterki sağlıkla gelsin

Yani eminim öyle olacak yaşlarıda yakın birbirlerine güzel destek olurlar Allah in izniyle 3.yu düşünebilir miyim emin değilim

Canim senle kendim için içime hep erkek doğuyodu sen doktora gidene kadar söylemek istemedim amaaaaa benimki kız olduğuna göre demekki seninde hala kız olma ihtimali var bak bana da ilk erkek dedi biliyosun sonradan kız olduğu ortaya çıktı seninde öyle olabilir
[/QUOTE]
[/QUOTE]
Hayırlı olsun canım banada hep erkek dendi bakalım 5inde prens mı prenses mi ögrencem
[/QUOTE]

[/QUOTE]
Sonradan kız çıkacak gibiii
Öyle olmasa bile iki tane aslan gibi oğlun olmuş olacak mühim olan sağlık zaten
Yok kız yazıyorum ama kendimde değilim başım dönüyor şu an klavyeyi kullanıyorum ama hissiz parmaklarım heryerim ağrıyor bir yandan fena bir bulantı var ağrıdan hiç bahsetmeyeyim zaten kafamda deprem oluyor öyle yani
Ha bide halüsinasyonlar var bir su içeyim dedim mutfakta değişik biri vardı etrafında da beyaz yıldızlar,beynim sallandigi için tam net anlamadım sabaha bayılmam inşallah

Sonradan kız çıkacak gibiii
Öyle olmasa bile iki tane aslan gibi oğlun olmuş olacak mühim olan sağlık zaten
Yok kız yazıyorum ama kendimde değilim başım dönüyor şu an klavyeyi kullanıyorum ama hissiz parmaklarım heryerim ağrıyor bir yandan fena bir bulantı var ağrıdan hiç bahsetmeyeyim zaten kafamda deprem oluyor öyle yani
Ha bide halüsinasyonlar var bir su içeyim dedim mutfakta değişik biri vardı etrafında da beyaz yıldızlar,beynim sallandigi için tam net anlamadım sabaha bayılmam inşallah
[/QUOTE]
Yaa insallah kız cikar çok amin geçmiş olsun canım benim bi an once atlat kurtul inşallah rabbim yardimcin olsun

Yeni dogan doneminin yaza gelmesi daha iyi bence oglum agustos dogumlu kisa kollu bi zibinla duruyordu hep hergun banyo yaptiriyordum sonrasinda uzun uzun yaglayip masaj yapiyordum ustunde kiyafet olmayinca bez degistirmek falan kolaydi havalar soguyunca zorlanmistim ustununu giydir cikar gunde kirk kere bunda insallah sereserpe buyuturum havalar sogasiya kocaman olur

[/QUOTE]
12+4 dü canım ama bakalım değişecekmi

Valla firsatin varsa degerlendir bence ilerisi icin cocuk acisindan daha avantajli olabilir.. ucakta bi sikinti olacagini sanmam doktoruna danisirsin 34. Haftadan once uc man gerekiyor sanirim..
Ben 8 saatlik uçuşla başka bir ülkeye gitmiştim mahvoldum uçakta hamileyken nasıl olacak bilemiyorum.
Covid biterse düşünebilirim annemle kardeşim eşim gelirler içim rahat olur ama hastanede bana kimse yardım etmezse diye korkuyorum

Kızlar günaydın... son 3 haftadır hiç kontrole gitmedim 1 hafta öncesine kadar sanki hareketler hissediyordum ama 1 haftadır yok gibi 2. Hamileligim ilkindede 20.hafta da hissetmiştim, bende mi bi sorun var anlamadim 2.hamileliği olup hissedenler varmı bütün gece düşünmekten uyuyamadım bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…