2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bu arada ultrasona girmeye doymayan anne adayları için güzel bir haberim var 18-20 haftadan sonrasında bebişinizin kalbini steteskop yardımıyla dinleyebilirmişiz Evet ben almayı düşünüyorum galiba. Bu bilgi burda dursun . Aramızda eve usg cihazı almayı hayal edenlerin oldugunu biliyorum

İşte bugün ki halimiz MahidevranSultan LesaM @Ayse 80 ve mesajımi gören tüm annelere bakın bakalım hala umut varmı kordön mu pipi mi
İkiside olabilir kuzum ya,ama yinede inşallah kordondur belki seninkide Snglmhmt gibi sonradan kız çıkar yüzde kaç ihtimal verdi? Gerçi erkek olsada iki tane aslan gibi oğlum var dersinhem bizim kızlar evde kalır sonra

Ohh çok şükür canım benim çok sevindim boşu boşuna üzmüşsün kendini
Ayrıca oğlun da hayırlı olsun balım

Görüntüden anlarmısınız

Eklentiler

• E4518E41-FE37-4C1D-A25F-3446CF7C0BD5.jpeg
    48,6 KB · Görüntüleme: 36
  • 4CAD7DCA-5035-4A5E-BC45-0B84C78B7E2D.jpeg
    65 KB · Görüntüleme: 31
  • C48372C0-BF9E-4F47-A11F-07D48E3098B6.jpeg
    51,7 KB · Görüntüleme: 37
Ben diyetisyene gidiyorum canım Türk kahvesi günlük 1 tane serbest nescafe yasak dedi

Yaa demi senin sonradan degismisti demi benimde hep erkek doğuyodu içime her ne kadar kız çok istesemde kaçıncı haftada erkek dediler sana sonra kız cikti kuzum hala umut var
[/QUOTE]
Benim biliyosun belki önce erkek sonra kız gibi dediler ama ikisi de tahmin yarın öğreniriz bakalim inş ❤

Ben de fazla gelen herseyi bekletmeme takıntısı var Her isteyene verdim ama ihtiyac sahibimi bakmak lazım komsu istemisti kızının durumlarıda kötü değildi hatta kullandıklarını bile istiyordu öyleleride var en iyisi dedigin gibi yerlere bagislamak o kadar cok kötü durumda olan bebek cocuk geliyordu ki iyi yapmisin Allah kabul etsin ben de elimden geldiğince yardim ederdim.

Ben iki hamileliği karşılaştırınca bir tek bu farkı buluyorum ama bilimsel bir temelinin olduğunu sanmam bu arada internetten videolar izledim. 11 haftalıkken cinsiyet söylüyor doktorlar
Ben biliyorum cinsiyeti. Sizinki belli mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…