2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Selam arkadaşlar, 13+4'teyiz. Tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım. Karnımın altında dayanılmaz sancılar oluyor. Kalça kısmına da vuruyor. Hareket edemez oldum. Aynı şeyleri yaşayan var mı?

36 yaşındayım ilk gebeliğimde servikal yetmezlik öyküm var
Canim bi bilgin varmi ilkinde yetmezlik yoksa ikincidede olmuyormu?? Kendim icin soruyorum lekenmelerim oluyor onu vajinal olcuyorlarya detaylida olcturmek istemiyorum sonrasinda kanamam oluyor vajinal bakilinca.. doktorumada daha sormadim ama soracagim tabiki :)

Selam arkadaşlar, 13+4'teyiz. Tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım. Karnımın altında dayanılmaz sancılar oluyor. Kalça kısmına da vuruyor. Hareket edemez oldum. Aynı şeyleri yaşayan var mı?
Bence dr.a görünmelisin önemli birşey olabilir.
Net bilmiyorum ama olmaz heralde..perinatoloji bana vajinal bakmıyor abdominal baktı hep..

Bir tek ben saklamışım galiba Ben de çok kıyafet alırım. O kadar parayı dağıtmaya kıyamadım açıkçası
ben de oglumun kiyafetlerini saklayanlardanim canim. hic giydiremeden buyudugu cok kiyafeti var. 150 ye yakin 0-6 ay takimi var. cok hediye gelmisti. 2.5 yasinda ama 8 montu var dusun. kendim 2 mont aldim gerisi hediye.

Kızlar benimde karnımda adet ağrısı gibi ağrı var hafiften afedersiniz alt tarafıma vuruyor arada neden acaba önemli birşey değildir inşallah

Kızlar doktorunuz size plansentanın yeriyle alakalı bişey dedi mi
Benim Dort haftadir lekelenelerim var plesentan rahim agzini kapatiyor olabilir detaylida tam belli olur dedi.. ucunu kapatiyorsa ilerki haftalarda yukarda cikar dedi detayli ultrasonu bekliyorum..

Bence dr.a görünmelisin önemli birşey olabilir.

Net bilmiyorum ama olmaz heralde..perinatoloji bana vajinal bakmıyor abdominal baktı hep..
Ben ameriadayim ondanmi degisik acaba ilkinde detaylinin sonunda vajinal olcmuslerdi bu sefer olcturmek istemiyorum

Benim bütün bebek kıyafetleri duruyor. Erkek olsa da azıcık pembe galan giyecek artık Bir tek beşiği kurulacak. Bir de en büyük masraf olan bezleri alınacak

Bizimde hep duruyor kızımın kıyafetleri... olanlarla idare etmeyi, ihtiyaç olursa eksikleri tamamlamayı düşünüyoruz bizde.. bizimkide erkek olursa eğer pembe membe giyecek artık

ben de oglumun kiyafetlerini saklayanlardanim canim. hic giydiremeden buyudugu cok kiyafeti var. 150 ye yakin 0-6 ay takimi var. cok hediye gelmisti. 2.5 yasinda ama 8 montu var dusun. kendim 2 mont aldim gerisi hediye.
Bizim de öyle. Çok hediye geldi. Kız olunca herkes elbise aldı. Ayakkabı, mont dolu her yer. Bazen azaltmak istiyorum sonra kıyamıyorum

Ben ameriadayim ondanmi degisik acaba ilkinde detaylinin sonunda vajinal olcmuslerdi bu sefer olcturmek istemiyorum
Tüp bebekte hep vajinal bakıyorlar. Ben 5 haftadan beri her hafta kontrole gidiyorum. Hep vajinal bakılıyor. İlk çocuğumda da böyleydi. Sorun olmadı.
Amerikada hep vajinal bakıyorlar. Dizilerde öyle oluyor

Kızımın bebek arabası duruyor travel sistem mesela pusetini vermişim bide aparatı var öyle arabaya takılıyordu yeni alsam da uymayacak düsündükce kızıyorum bazı verdiklerime
Benimde bebek arabasi duruyor bir de oyun yatagimi deniyor nedir o duruyor ama onu kurmayacagim yeni alacagim yer cok kapliyor o da biberonlar bile cok pahalanmis ya ben evdeyken herseye zam gelmis sanki 5 10 yil uyumusumda hersey degismis gibi

Canim iki gun once benimde alt kasikda cok siddetli sanci oldu dr gidecekdim inan esim evde olsa ama bir saat surdu gecti gene var ama cok siddetli degil kalca bel e yakin yerde sanci var bacagima vuruyor bende sinir sıkısmasi fitik var ya ondan yada bebekden bazen oyle oluyorki yerime esim goturup yatiriyor hareket edemiyorum kitlenip kaliyorum ins onemli birseyin yoktur bende kendimden oyle umuyorum

Kızlar benimde karnımda adet ağrısı gibi ağrı var hafiften afedersiniz alt tarafıma vuruyor arada neden acaba önemli birşey değildir inşallah
Normal herhalde kuzum ara ara herseyden sikayet ediyoruz bazen altan vuran sanci genelde ayaklari usutmekten oluyor kasiktakini buyumeden diyorlar

Hayirli aksamlar hosgeldin canim Allah bagislasin evlatlarini cumlemizle beraber nasip etsin saglikla kucagimiza almayi Rabbim

Tüp bebekte hep vajinal bakıyorlar. Ben 5 haftadan beri her hafta kontrole gidiyorum. Hep vajinal bakılıyor. İlk çocuğumda da böyleydi. Sorun olmadı.
Amerikada hep vajinal bakıyorlar. Dizilerde öyle oluyor
Yok canim hep ilk haftalar haric hep vajinal bakmiyorlar ama zaten burda her muayenede ultrason yok oglumda dort kere girdim dusun biri kalp atisi digeri ikili test sonra detayli ultrason bide en son artik 36. Haftada girmistim bebek donmusmu falan diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…