2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
13+2 sanıyordum ama bizimki 13+5 çıktı Sağol canim ❤

Yaa neyse kuzum iki oğlan anasıyım demek de başka 3. Ye kısmet hem yüzde kaç ihtimal verdi ki belki kızdır
Kısmet balım ya hayırlısı olsun canları sağolsun da oğlan kız hepsi aynı inşallah abisine benzesin

Amin kuzum hepinizin gönlünden geçen olsun insallah Aynen gelinlerimiz kızlarımız olur bizimde

Amin kuzum Sağol Aynen öyle ikiside can nasıl olsa yeterki sağlıkla gelsin

Yani eminim öyle olacak yaşlarıda yakın birbirlerine güzel destek olurlar Allah in izniyle 3.yu düşünebilir miyim emin değilim

Canim senle kendim için içime hep erkek doğuyodu sen doktora gidene kadar söylemek istemedim amaaaaa benimki kız olduğuna göre demekki seninde hala kız olma ihtimali var bak bana da ilk erkek dedi biliyosun sonradan kız olduğu ortaya çıktı seninde öyle olabilir
[/QUOTE]
Yaa demi senin sonradan degismisti demi benimde hep erkek doğuyodu içime her ne kadar kız çok istesemde kaçıncı haftada erkek dediler sana sonra kız cikti kuzum hala umut var
[/QUOTE]
Doktorların tahmin yapması kötü insan ona alistirşyor kendini sonra hop degisiyor ben de yarın gidicem beklicez orada cocukla randevusuz kaldık
[/QUOTE]
Yaa insallah çok yoğun olmaz hastane aslında Evet tahmin sıkıntı ama genelde değişmiyor bence tahminleri nasip tabi değişse fena olmaz

Benimde bel bacak ağrım var bu sıralar pazartesi gidecem doktora soracağım bakalım

Yaa çok şükür canım sana demiştik o testlerde yanilma payı çok yüksek oluyor diye çok sevindm sağlıkla gelsin hosgelsin prens

Kaçıncı haftada gitmiştin canım,hayırlısı olsun
13+2 sanıyordum ama bizimki 13+5 çıktı Sağol canim ❤

Yaa neyse kuzum iki oğlan anasıyım demek de başka 3. Ye kısmet hem yüzde kaç ihtimal verdi ki belki kızdır
[/QUOTE]
Kısmet balım ya hayırlısı olsun canları sağolsun da oğlan kız hepsi aynı inşallah abisine benzesin

Amin kuzum hepinizin gönlünden geçen olsun insallah Aynen gelinlerimiz kızlarımız olur bizimde

Amin kuzum Sağol Aynen öyle ikiside can nasıl olsa yeterki sağlıkla gelsin

Yani eminim öyle olacak yaşlarıda yakın birbirlerine güzel destek olurlar Allah in izniyle 3.yu düşünebilir miyim emin değilim

Canim senle kendim için içime hep erkek doğuyodu sen doktora gidene kadar söylemek istemedim amaaaaa benimki kız olduğuna göre demekki seninde hala kız olma ihtimali var bak bana da ilk erkek dedi biliyosun sonradan kız olduğu ortaya çıktı seninde öyle olabilir
[/QUOTE]
Yaa demi senin sonradan degismisti demi benimde hep erkek doğuyodu içime her ne kadar kız çok istesemde kaçıncı haftada erkek dediler sana sonra kız cikti kuzum hala umut var
[/QUOTE]
11 hafta da yüzde 55 erkek gibi dedi 15. Haftada kız dedi canım ben kendimi erkeğe hazırlamıştım hatta baya kabullenmiştim kız deyince kendiminde hiç tahmin etmediğim Bi tepki verdim çığlık attım hayırlısı neyse o olsun dedik hep seninde öyle olsun kuzum

Örme tulumları her şeyini verdim giysilerini ben de ya. Diger sattıklarımdansa bi kadın senin ikinci çocuğun olmayacak mı saklasana demıstı onun üstüne üç yıl gecti tabi
Benim de Kızım üç yaşında ama her şeyini sakladım. İki tane de kardeşim var. Onların da çocuğu olur diye.
Bir de ben hastanede çocuk servisine, yeni doğan yoğun bakımına falan bağış yaparım. Oralara hep sıfır kıyafet alıp bağışladım

[/QUOTE]
11 hafta da yüzde 55 erkek gibi dedi 15. Haftada kız dedi canım ben kendimi erkeğe hazırlamıştım hatta baya kabullenmiştim kız deyince kendiminde hiç tahmin etmediğim Bi tepki verdim çığlık attım hayırlısı neyse o olsun dedik hep seninde öyle olsun kuzum
[/QUOTE]
Sağol canim benim inşallah benimde öyle olur ama en onemlisi sağlık sağlıklı olsunda hayirlisi neyse o olsun insallah

Diğer iki çocuk anneleri de aynı fikirdemi bilemem ama sanki ikinciler ilklerden daha kolay büyüyorlar,tabi ki zor yanları da var ama ilkine göre daha relax oluyorsunuz bu da bebeğe yansıyor gibi.Allah hepimize kolaylıklar versin.
Kızlar anlayanlar benimkini de değerlendirebilirler mi

Eklentiler

• C79BD699-2EEB-4DC4-BC98-ABB5DFD10967.jpeg
    88,4 KB · Görüntüleme: 52
Kuzum hayaller defne gerçekler demir

Yaa hayırlısı olsun canım inşallah sağlıkla al minigini kucagina

Şimdi çıktım hastaneden kuzum hayaller defne gerçekler demir ama değişebilir dedi Dr daha tam belli değilmiş zaten bacaklari falan hep kapaliydi
[/QUOTE]

Gelinlerin çok şanslı olucak hayırlı olsun sag salim gelsin kuzucugun tebrik ederim

Benim bütün bebek kıyafetleri duruyor. Erkek olsa da azıcık pembe galan giyecek artık Bir tek beşiği kurulacak. Bir de en büyük masraf olan bezleri alınacak
Benim durmuyor bir kactane oda kiz kiyafeti malesef siparis veririz pandemiden dolayi magzadan alamam malesef

Samsun luyum ayagim karadenizde canim tuketiyorum biraz biraz yasak olanlarida dogunca vakitsizlikden icemeyiz bukezde

Evet maskesizken bile bazen öyle oluyorum hamilelik etkisi sanirim

E Elayagiz hayırlı olsun canım Bana da doktor 10 haftalıkken kız bence dedi şimdi 13 haftalıkken erkek dedi bir üzülmedim değil . Tabii sağlıklı olsun ne olursa olsun ama bşr daha gittiğimde kız bu derse göbek de atabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…