2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben perinatoloji kontrolümü oldum geldim, progestan kullanimina devam 15 gün sonra yine kontrol..Cinsiyeti sordum ama duymadı bile dr ölçüm almakla meşguldü sürekli rakamla söyledi sekreter de yazdı..ikili test sonucumda yaş riski çıktı sadece..Hakkımızda hayırlısı..

Merhaba 'lar sağlık ocağına kayıt oldunuz mu? Neden kayıt olmak şart bi bilginiz var mi acaba?
Bende telefonla konuştum Korona yüzünden karantinanız bitince gelin dedi. Aşı yapılacak dedi. Bence gebelikte değil ama daha sonra çocuk için zorunlu aşı takibinde oldukça gerekli olacak sağlık ocağı.

Kombine riskin kaç çıktı

Kaç yaşındasınız ki ? Bir de neden progestan kullanıyosunuz ?

Hayirlisiyla saglikli gelir insallah

Kese bozulunca düşükmü yaptınız noldu

Hayırlısıyla sapasağlam alın kucagınıza ve kolaylıkla Yaşınız hakkında bilgim yok yalnız ablam 39da kayınvalidem 40ta ve ablamın bir arkadaşı 44 yaşında doğurdu hepsi de birbirinden sağlıklıydı

Merhaba.Ne güzel çoğunuz cinsiyet öğrendiniz,ben de merakla bekliyorum.12+1 de belli olmadı.Özele gidiyorum bir ay sonra çağırdı.Sabret bekle diyorum kendime bir ay daha.İki oğlum var yaş 33,hayırlısı olsun ama merak da ediyorum,oğlanlar 12olmadan belli olmuştu.Listeye ekleyebilirsiniz.sat 17eylül

36 yaşındayım ilk gebeliğimde servikal yetmezlik öyküm var
Bence hiç moralinizi bozmayın. Allahın izni ile inşallah bebeğinizi kucağınıza alırsınız. Sadece siz değilsinizki 36 yaşında gebe olan. 40-45 yaşlarında doğum yapan bissürü insan var. Bebeğinizin sağlığı, gelişimi, kalp atışı vs şimdilik iyiyse hiç takmayın kafanıza...

Sağlıkla gelsin yaş faktörü hemen herkeste çıkıyor zaten. Benim de en alt sinirin bi üstünde indi 10 bin değil onun normal iyi cikmis demişlerdi oranlardan anlamıyorum n

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…