2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Merhaba.Ne güzel çoğunuz cinsiyet öğrendiniz,ben de merakla bekliyorum.12+1 de belli olmadı.Özele gidiyorum bir ay sonra çağırdı.Sabret bekle diyorum kendime bir ay daha.İki oğlum var yaş 33,hayırlısı olsun ama merak da ediyorum,oğlanlar 12olmadan belli olmuştu.Listeye ekleyebilirsiniz.sat 17eylül😉
Tabikiii 🥰 Bide tahmini doğum tarihi alabilir miyim 😊

Anin canım sağlıklı olsun vakitlice gelsin de tek dileğim bu bnm de ❤️
Amin canım ❤
Günaydın kızlar❤️. E Elayagiz bugün senin günün hadi bekliyoruz haberlerini
Teşekkür ederim canım benim ne güzel insanlarsiniz heyecanima heyecanla ortak oluyorsunuz iyiki varsınız ❤ prenses değil prensmis karnimdaki büyük ihtimalle hayaller defne gerçekler demir 😅
[TE="Ceyda2000, post: 66250247, member: 1009384"]
E Elayagiz prenses haberini bekliyoruz heyecandan buraya haber vermeyi falan unutma bak😍😍
[/QUOTE]
Kuzum hayaller defne gerçekler demir 😅
Ben perinatoloji kontrolümü oldum geldim, progestan kullanimina devam 15 gün sonra yine kontrol..Cinsiyeti sordum ama duymadı bile dr ölçüm almakla meşguldü sürekli rakamla söyledi sekreter de yazdı..ikili test sonucumda yaş riski çıktı sadece..Hakkımızda hayırlısı..
Yaa hayırlısı olsun canım inşallah sağlıkla al minigini kucagina 😍
E Elayagiz sen naptin cnm cinsiyet belli mi?
Şimdi çıktım hastaneden kuzum hayaller defne gerçekler demir 😅 ama değişebilir dedi Dr daha tam belli değilmiş zaten bacaklari falan hep kapaliydi😅

Ben perinatoloji kontrolümü oldum geldim, progestan kullanimina devam 15 gün sonra yine kontrol..Cinsiyeti sordum ama duymadı bile dr ölçüm almakla meşguldü sürekli rakamla söyledi sekreter de yazdı..ikili test sonucumda yaş riski çıktı sadece..Hakkımızda hayırlısı..
Yaş riskine bence de hiç takılmayın.hepimizin çevresinde çok var böyle çıkıp da sağlıkla kucağına alan.zaten bu test sadece bir olasılık hesabı sonuçta.elimizden geleni yapalım takdir Allah’ın hepimiz için

Kizlar ben kahve falan hic bugune kadar icmedim onceden iciyordum ama bir kac senedir carpintim var diye birakmisdim simdide carpintim oluyor ama kahve geliyor aklima arada iki gun ara ile turk kahvesi ictim bugunde nescafe yaptim kendime bebek icin riks teskil edermi hergun icmiyorum ama hafdada 2 veya 3 kez iciyorum turk kahvesini bugun ilk defa degisiklik yaptim benim gibi olan varmi cokmu kotuluk yapiyorum bebege acaba dr sormadim

Amin canım ❤

Teşekkür ederim canım benim ne güzel insanlarsiniz heyecanima heyecanla ortak oluyorsunuz iyiki varsınız ❤ prenses değil prensmis karnimdaki büyük ihtimalle hayaller defne gerçekler demir 😅
E Elayagiz prenses haberini bekliyoruz heyecandan buraya haber vermeyi falan unutma bak😍😍

Şimdi çıktım hastaneden kuzum hayaller defne gerçekler demir 😅 ama değişebilir dedi Dr daha tam belli değilmiş zaten bacaklari falan hep kapaliydi😅
[/QUOTE]
Yaa:KK43: neyse kuzum iki oğlan anasıyım demek de başka 🥰🥰 3. Ye kısmet 😍 hem yüzde kaç ihtimal verdi ki belki kızdır ❤️

E Elayagiz balim benim saglikli olsunda buradaki kizlarada ilerde es lazim sen ben erkek yapmazsak kizlar acikda kalacak rabbim hayirli salih evlatlar evsin insAllah kuzum benim cinsiyet ogrenmenin darisi bize ins

Kizlar ben kahve falan hic bugune kadar icmedim onceden iciyordum ama bir kac senedir carpintim var diye birakmisdim simdide carpintim oluyor ama kahve geliyor aklima arada iki gun ara ile turk kahvesi ictim bugunde nescafe yaptim kendime bebek icin riks teskil edermi hergun icmiyorum ama hafdada 2 veya 3 kez iciyorum turk kahvesini bugun ilk defa degisiklik yaptim benim gibi olan varmi cokmu kotuluk yapiyorum bebege acaba dr
Bence canınız istiyorsa içmemeniz de olmaz.demekki vücudunuzun alacağı bişeyler var sonuçta sigara yada alkol değil bariz zararı olan.ama nescafeden de Türk kahvesi daha iyi olmaz mı içerik yönünden daha temiz katkı maddesi yok

Demir hayat sigorta yapıyor sanırım bitek ,
Ben 2018 yılında araştırmıştım 6-7 bin civarıydı şuan noldu Blmşyorum hiç . Benımki normal sigortaydı ama ben hamilelikte eklettim . Sigorta başlangıcından 3 ay sonra hamile kalınırsa herşeiy karşılıyo . İlk gebeliğimde öyle oldu . Şimdi Buda çok avantajlı bişey . Ailecek hepimizde var . Bundurumda devlete gitmek benı biraz ürkütüy

Bence canınız istiyorsa içmemeniz de olmaz.demekki vücudunuzun alacağı bişeyler var sonuçta sigara yada alkol değil bariz zararı olan.ama nescafeden de Türk kahvesi daha iyi olmaz mı içerik yönünden daha temiz katkı maddesi yok
Hep turk kahvesi iciyorum balim bugun nedense dizilere ozendim.herhal kupa ellerinde kahve iciyorlar canim.cekti :KK48: bu hafta daha icmeyecegim sondu artik haftada 1 iceyim bari galiba vucuda eksik kafeyin var onu istiyor asitli veya kafeyin iceren hicbirsey yemiyorum da kahveyi canim cekiyor nedense

Hep turk kahvesi iciyorum balim bugun nedense dizilere ozendim.herhal kupa ellerinde kahve iciyorlar canim.cekti :KK48: bu hafta daha icmeyecegim sondu artik haftada 1 iceyim bari galiba vucuda eksik kafeyin var onu istiyor asitli veya kafeyin iceren hicbirsey yemiyorum da kahveyi canim cekiyor nedense
😀onlara da özenilmeyecek gibi değil dediğin gibi,anneler doğrusunu yapar kafana göre takıl☺️

Amin canım ❤

[/QUOTE]
Canim senle kendim için içime hep erkek doğuyodu sen doktora gidene kadar söylemek istemedim amaaaaa benimki kız olduğuna göre demekki seninde hala kız olma ihtimali var bak bana da ilk erkek dedi biliyosun sonradan kız olduğu ortaya çıktı seninde öyle olabilir😍😍😉

Kizlar ben kahve falan hic bugune kadar icmedim onceden iciyordum ama bir kac senedir carpintim var diye birakmisdim simdide carpintim oluyor ama kahve geliyor aklima arada iki gun ara ile turk kahvesi ictim bugunde nescafe yaptim kendime bebek icin riks teskil edermi hergun icmiyorum ama hafdada 2 veya 3 kez iciyorum turk kahvesini bugun ilk defa degisiklik yaptim benim gibi olan varmi cokmu kotuluk yapiyorum bebege acaba dr sormadim
Ben de bir çay ve turk kahvesi tiryakisi olarak doktora ilk danistigim konu buydu😆 gunde bir fincan turk kahvesi icebilecegimi bebege hicbir zarari olmayacagini soyledi. Cay konusunda da bebege degil de benim vucuduma zararli olacagini,demir oranimi dusurecegini soyledi. O yuzden cayi da en fazla 3 fincan ic abartma demisti ✌🏻

Ya kızlar bişey sormak istiyorum ama... :110: Karın kaslarınız ağrıyo mu sizin de? sanki böyle çok spor yapmışım da sızlıyormuş gibi bir saattir bütün karnım sızlıyor :110:

X