2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Dün cnm sıkkındı kötü bi gün geçirdim şimdi bebeğe bi şey oldu mu acaba diye korkuyorum 😦 iyiyim ağrim geçti kuzum sağolasınn 🥰🥰 sen nasilsin yarin kontrol demi
Bebekler bizim sandığımız kadar hassas değil sanırım hayata sıkı sıkı tutunuyorlar. İçin rahat değilse bir doktora gitseydin.

Bebekler bizim sandığımız kadar hassas değil sanırım hayata sıkı sıkı tutunuyorlar. İçin rahat değilse bir doktora gitseydin.
17 sine gidicem canim eşim nöbet izinli şimdi tekrar izin alsın istemedim kızımda var hareketlerini hissediyor gibiyim ama biraz güçsüz o da normal sanırım.

İnşallah bende annemler den uzaktayım yanımda kimse yok memlekete gitmek istiyorum belki oraya taşınınca olur çünkü tek başına bakamam diye korkuyordum zamanını bekliyordur benimde bu ikinciydi inşallah rabbim sağlıklı verir hiç ummadığım anda 🙏❤❤
Allah görüyor ya çok üzüldüm canım :KK43: Rabbim en hayırlı zamanda tez elden sağlıklı bir evlat nasip etsin sana 🤲🏻 Çok dua ettim senin için en başından beri demek ki hayırlı olan buymuş. Düşüğün arkası bebek derler çevremde çok örnek var böyle hep duamda olacaksın canım ♥️

Yani virüs konusunda öyle maalesef, heryer aynı... Allah korusun hepimizi inşallah. Ama gitmeyince de olmuyor işte. Sen o zaman en son hangi haftada gittin? Ben 13te gittim. 16 da bi daha gidicem inşallah. Ona göre kendine göre hesapla 😉
Ben 11+4 de gıttım en son ,o zaman bı 16 hafta da gıderm 😊

Hangi şehirdesin
Hatay dayım . burda o kadar cok surıyeli var ki sıra bulamıysnz onlardan hepsi hamile maşallh 😂 bide dayanamıyrm koku kalabalk ilk çocukta gıttım . her seferde farklı dr oluyo sıra bulamadıgm için . yanı nerdeyse cocugum ölüyodu karnımda dr yogun oldugu için bana bakmadı özele gıttım hemen aldılar şişmiş karnımda gunu gectıği için . ilk çocukta çok rezıl oldum yaaa dr dr gezdım hepsi başka bişey dedıgı için 🤷🏻‍♀️

Ay sagol canım benim 😍😍 Aynen artık önümüzdeki ay alışveriş listelerini konuşuruz inşallah 😍😍

Az kalmis güzel sonuclar al inşallah 😍 bende iyiyim oğlum huysuz biraz bu aralar onla uğraşıyorum klasik kosturmacalar sınavlar bitti şükür 😅

Yaa öğretmen miydin canım sen 😍 Allah ogretmenlerinde velilerinde öğrencilerin de Yardımcısı olsun insallah çok Zor bi sürec ama geçecek inşallah hayirlisiyla😍
Yok gülüm 3 çocuk okula gidiyor benim kızım 10 yasinda eşimin iki oğlu ikiz onlar 7 yaşında birde ufak oglan bunaldim artik

Hatay dayım . burda o kadar cok surıyeli var ki sıra bulamıysnz onlardan hepsi hamile maşallh 😂 bide dayanamıyrm koku kalabalk ilk çocukta gıttım . her seferde farklı dr oluyo sıra bulamadıgm için . yanı nerdeyse cocugum ölüyodu karnımda dr yogun oldugu için bana bakmadı özele gıttım hemen aldılar şişmiş karnımda gunu gectıği için . ilk çocukta çok rezıl oldum yaaa dr dr gezdım hepsi başka bişey dedıgı için 🤷🏻‍♀️
Bana bıraksalar kendi calistigim hastanede gidip doğum yapmak istemem ya eşimde girsin istiyorum doğuma bi de pandemi dönemi sadece ayrintili için giderim belki özelde yapmistim memnun kalmadim doğumdan ama çıkınca gelip yardımcı olmuslardı bana ameliyat ekibi iyiydi

Malesef güzel haberle gelemedim kese bozulmuş düşüyo beta değerim de düşmüş kendi kendine düşmesini beklicez düşmezse kürtaj olacak Hayırlısı olsun rabbimden gelene başım gözüm üstüne veren de rabbim alanda 🙏🙏🙏😔😔
Çok çok gecmiş olsun canım rabbim en kısa sürede sevindirsin 🕊

Bana bıraksalar kendi calistigim hastanede gidip doğum yapmak istemem ya eşimde girsin istiyorum doğuma bi de pandemi dönemi sadece ayrintili için giderim belki özelde yapmistim memnun kalmadim doğumdan ama çıkınca gelip yardımcı olmuslardı bana ameliyat ekibi iyiydi
Ben özelin dogum ve sonrası ılgısınden memnun kaldım .yanı ama ücret baya pahalı bılemıyrm bu sefer devlette olur sanırıö doğum hayırlısı 😊

X