2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ayyy kusura bakma canım evet gördüm şimdi teşekkür ederim msjımın altında takvimim neden çıkmıyo acaba anlamadım bende onun için sormuştum aslıda
Yok onu kendimiz yapıyoruz,hesap bilgilerine tıkla altta tahmini doğum tarihi yazan yer var oraya tarihi gir otomatik çıkıyor

Gece erkek ismi gibi sen daha feminen isimleri düşün bence sen doğurana kadar daha ne isimler buluruz
O zaman ben size bırakıyorum işi eğer çocuk ismini beğenmeyip neden bunu koydunuz derse size suç atarım ama teyzelerin yüzünden derim

[
Ben oğlum olursa Muhammed Asil kızım olursa da Mihrişah istiyorum inşaallah bugün söyler doktor cinsiyetini
Oğlum olursa inşaallah bende ilk ismi Muhammed istiyorum ama ikincisine henüz karar veremedim. Kızımın adı Şevval Sıla. Ne olur acaba uygun ???

Oğlum olursa inşaallah bende ilk ismi Muhammed istiyorum ama ikincisine henüz karar veremedim. Kızımın adı Şevval Sıla. Ne olur acaba uygun ???
Merhaba ben isimlerin cocukların ızerınde cok etkısı olduguna ınanrım bende oglum olursa adını muhammet selim yada mehmetbselşm koymak istıyorm . selim ismindeki çocuklar sakın ,zeki ve uysal oluyor gordugum kadarıyla tabi kv deler çocuk dogana kadar karışmıyolr ,eve gelince cocukla her halta katısıyolar . ilk çocukta benı eve geldiğim gün ne aglattılar hala unutamıyrm . o ismi koyarsan biz soylemeyız ,amcası kulagına ezan okumadı . en son eşim karısmayn siz dedi esma eşim koydu bende asel . esma asel koyduk eşim okudu ezanını .

Kızlar ben buraya yazmayı unutmuşum 1 hafta önce falan saçımı sarıya boyadım ama kimyasal boyayla değil botanic saç boyası ile doğal tamamen doktora da sordum onu kullanmada bir sakınca yok dedi ilk üç ay kullanma yeter sonra tepe tepe kullanabilirsin demişti boyamadan önce tekrar sordum boya artık boyayacaksan dedi birşey yok yani:) kısaca eğer boyatmayı düşünüyorsanız botanic boyayla hiç düşünmeden boyayabilirsiniz no problem:))kendimi reklam sloganı yapıyormuş gibi hissettim

Ay nasıl sinir oldum senin yerine sizene yaa herkes kendi çocuğuna istediği adı koyar ne bu tripler yalnız Selim adı da güzel ileride bir oğlum daha olursa Selim koyacağım

Ay nasıl sinir oldum senin yerine sizene yaa herkes kendi çocuğuna istediği adı koyar ne bu tripler yalnız Selim adı da güzel ileride bir oğlum daha olursa Selim koyacağım
Aynen çocuk olana kadar ne istersn onu koy dediler . eve gelince demedklerıjı bırakmadılar , benım ablalrımda sınırlendı ne ısterse onu koysun karısmayın dıye kaynım ve kv biz o zaman o ısmı soylemeyz cocugu sevmeyıze kadar getrdıler . bende dedim siz bilrsnz baktı konu buyuyo eşim siz karısmayn dedı . çokta memnununm isminden kızımın şükür . bunda kız ismi duşünmedm ama erkekte kesin kararlıym selim olacak dr erkek dedi zaten buyuk ıhtımalle bakalm kısmet

Meraba. Bencede çocukların isimleri çocukların üzerinde etki oluşturabiliyor. Alla alla... Niye o kadar karışıyolar ki, hele amcasına ne demeli, ona neymiş valla benim kızımda ismini bende koyarım ablası değilmiyim falan diyo ama, saçma sapan isimler söylüyo onu nasıl ikna edicez onu bilmiorm

Aklıma aniden Muhammed Murat geldi

Murat pek hoşuma gitmedi

Muhammed Hamza, Muhammed Umut

Hamza yeğenimin adı bakıcaz artık daha zamanı var

Aaa erkek mi hayırlı olsun sende 1 kız 1 oğlan olacak o zaman
Ay ne sinir bozucu yaa neyse boşver bu sefer öyle yaparlarsa olay çıkar ama benim çocuğum sizene falan de

Daha zamanı var zaten cnm kasma kendini

Oh ne güzel isimler konuşuluyor bize de fikir oluyor Maşallah bütün hamişlere sağlıkla hayırla alalım minikleri kucaklarimiza Biz isim netlestirmedik ama oğlum olursa ~Arel düşünüyorum ilk günden beri nedense benimsedim. Anlamı da güzelmiş temiz dürüst kimse demekmiş. Hayırlısıyla iki hafta sonra öğrenicem. Ama kız olursa bilemiycem hep hayal masal öykü diye geçiyor aklımdan ama eşim yanaşmıyor. İlk evlendigimizde kızımız olursa Hazel Dua koyarız diye konuşuyorduk önümüzdeki günlerde bakicaz artık.

Yaa değil mi benimde aklıma Masal öykü gibi şeyler geliyor hep, Eğer kız olursa seninle isim arayışına gireriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…