2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar aranızda Medipol Hastanesi'ne gidip 13. Haftada cinsiyet öğreneniz varmi çevremdeki en lüks hastane Medipol yani onun ultrason cihazları daha kalitelidir diye düşünüyorum o hastaneye sikayetvardaki bazı şikayetlerden dolayı ilk defa cinsiyet için gideceğim acaba bir hafta daha mı beklesem ama catlarim bekleyebilir miyim bilmiyorum Çarşamba günü 13+2 falan oluyorum gideyim mi bekleyeyim mi 😏 memleketten kuzenim falan geldi hafta sonunda cinsiyet partisi yapma hayallerimiz var parti dediğim beş kişilik bi kadro üç kişi zaten benim çekirdek ailem iki kişide kardeşim ve kuzenim 😂
Çarşamba git bi şansını dene kuzum inşallah öğrenirsin ama 13+2 14.haftaya giriyor öğrenme ihtimalin yüksek 🥰🥰

Bende sizi özlüyorum balım ❤️ inşallah bugün telefonum servise gidecek daha yeniydi rahmetli servisten hemen çıkar muhtemelen bende gelirim daha burda defneyi kutlucaz rüyamda ciksiuey ogreniyordum ultrasonda kız çıkıyordu tersi çıkmaz inşallah 😂👐

Al benden de o kadar 😂 keşke ucuz bişey olsada her evde olsa 😂😂

Ya sorma benim gece uykum yok dörtte falan uyuyorum sabah yedi olduğu an uyanıyorum hal böyle olunca bende otomatikmen tüm günü esneyerek geçiriyorum 😂 görenler de sen bu hamilelikte uykuya çok düşkün oldun erkek heralde diyo oysaki geceleri sabahları bana sorsunlar 😂
Yok yok senin içine doğmuş kız çıkacak 🥰🥰
O kadar ultrasona bebeği mahvederiz valla🤣🤣

Gece ismini İzmir'de Arkadaşımın kardeşi yaşıyor o oğluna koymuştu:)
Hem kız hem erkeğe koyuyorlar ama kızlarda biraz daha güzel geliyor marjinal 🤣
Hemde İzmir'de 😍 gece doğar inşallah da Gece koyarım yoksa yedek isim bulmak zorundayım 😂

Ayy hadi inşallah kuzum çok merak ediyorum dua et bana defne ve tüm minnoşlar sağlıkla gelsin inşallah 😍
Kız valla seninki kız çıkmazsa 3 günlük yas ilan ederiz🤣
Tabi kuzum benim dualarım hep seninle biliyorsun❤️❤️ o zaman sıradaki büyük gün Çarşamba😍

ayssee ayssee alıntı için mesajını bulamadım,yok eklemişim kuzum listenin sonlarına doğru bir yerde sanırım🥰❤️❤️

X