2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yağızı bende düşünmüştüm ailem vazgeçirdi yaramaz olur diye🤣 inşallah Defnemiz bizi çok bekletmez🥰
Yaa evet Masalı çok istiyordum ama şimdiki yeni hevesim "Gece" Öykü de çok güzel ay kafam karıştı ben en iyisi doğuma bırakayım yine😂
Aktifleş biran önce özledik seni kuzummm❤️❤️❤️❤️
Kız ismi bulmakta ne var say say bitmez. 😂 Maysa, eliz, lena, umay sabah sabah bunlar geldi aklıma.

Yağızı bende düşünmüştüm ailem vazgeçirdi yaramaz olur diye🤣 inşallah Defnemiz bizi çok bekletmez🥰
Yaa evet Masalı çok istiyordum ama şimdiki yeni hevesim "Gece" Öykü de çok güzel ay kafam karıştı ben en iyisi doğuma bırakayım yine😂
Bende sizi özlüyorum balım ❤️ inşallah bugün telefonum servise gidecek daha yeniydi rahmetli servisten hemen çıkar muhtemelen bende gelirim daha burda defneyi kutlucaz rüyamda ciksiuey ogreniyordum ultrasonda kız çıkıyordu tersi çıkmaz inşallah 😂👐
Ben ultrason alsam kimse beni ayıramaz başından 🤣🤣
Al benden de o kadar 😂 keşke ucuz bişey olsada her evde olsa 😂😂
Bende bu saat oldu uyku yok. Gündüz hep uykum var gece de uyku sıfır. Dün 5 de uyudum zar zor. Dön otarafa butarafa her yerim ağrıyor.
Ya sorma benim gece uykum yok dörtte falan uyuyorum sabah yedi olduğu an uyanıyorum hal böyle olunca bende otomatikmen tüm günü esneyerek geçiriyorum 😂 görenler de sen bu hamilelikte uykuya çok düşkün oldun erkek heralde diyo oysaki geceleri sabahları bana sorsunlar 😂

Kızlar aranızda Medipol Hastanesi'ne gidip 13. Haftada cinsiyet öğreneniz varmi çevremdeki en lüks hastane Medipol yani onun ultrason cihazları daha kalitelidir diye düşünüyorum o hastaneye sikayetvardaki bazı şikayetlerden dolayı ilk defa cinsiyet için gideceğim acaba bir hafta daha mı beklesem ama catlarim bekleyebilir miyim bilmiyorum Çarşamba günü 13+2 falan oluyorum gideyim mi bekleyeyim mi 😏 memleketten kuzenim falan geldi hafta sonunda cinsiyet partisi yapma hayallerimiz var parti dediğim beş kişilik bi kadro üç kişi zaten benim çekirdek ailem iki kişide kardeşim ve kuzenim 😂

Umay ismine bende bayılıyorum anlamıda çok güzel kendide bide umaylar koca gozlu çok güzel oluyorlar 😍
Hoşgeldiniz 🙏🏻 @Ceyda2000 E Elayagiz
Günaydın kızlar 😍🙏🏻 Bugün benim de kontrolüm var öğleden sonra . Hem ikili test hem de cinsiyet öğrenmek için . Geçen gittiğimde büyük ihtimal kız demişti hayırlısı 🙏🏻

Hoşgeldiniz 🙏🏻 @Ceyda2000 E Elayagiz
Günaydın kızlar 😍🙏🏻 Bugün benim de kontrolüm var öğleden sonra . Hem ikili test hem de cinsiyet öğrenmek için . Geçen gittiğimde büyük ihtimal kız demişti hayırlısı 🙏🏻
Hoşbulduk günaydın canım❤️ kız istiyordun değil mi inşallah gönlünden geçen olur güzel haberler getir bize 😍 ilk kıza benziyor dediginde kaç hattaliktin canım ❤️

Kızlar aranızda Medipol Hastanesi'ne gidip 13. Haftada cinsiyet öğreneniz varmi çevremdeki en lüks hastane Medipol yani onun ultrason cihazları daha kalitelidir diye düşünüyorum o hastaneye sikayetvardaki bazı şikayetlerden dolayı ilk defa cinsiyet için gideceğim acaba bir hafta daha mı beklesem ama catlarim bekleyebilir miyim bilmiyorum Çarşamba günü 13+2 falan oluyorum gideyim mi bekleyeyim mi 😏 memleketten kuzenim falan geldi hafta sonunda cinsiyet partisi yapma hayallerimiz var parti dediğim beş kişilik bi kadro üç kişi zaten benim çekirdek ailem iki kişide kardeşim ve kuzenim 😂
Arayıp sorsan belki bilgi verirler. Bence görünür ultrason cihazı yenidir.

Hoşbulduk günaydın canım❤️ kız istiyordun değil mi inşallah gönlünden geçen olur güzel haberler getir bize 😍 ilk kıza benziyor dediginde kaç hattaliktin canım ❤️
Ben kız istiyorum galiba ama içim erkek çocuklara da çok kaynıyor hayırlısı olsun ❤️🙏🏻 Allah herkese en güzelini versin . 9 haftalıktım canım kalp atışı 180 üzerindeydi ordan tahmin etti gibi geldi bana usg ile de bakmıştı ama .

Gece ismini İzmir'de Arkadaşımın kardeşi yaşıyor o oğluna koymuştu:)

Günaydın güzeller güzeli anneler.İsim telaşları başlamış maşallah hepimize 🧿🧿🧿Benim daha cinsiyet belli olmadı cuma gidicem tekrar inşallah öğrenirim.İsim fikri vereyim bende.İsimlerimiz eşim Muhammet ben Ayşe kızım Elif oğlumun ismi Ali.Kızımınki babannenin ismi 🙄😄oğlumada ben kendi babamın ismini koydum hiç oğlu yok diye ama sevmeseydim isimleri koymazdım.Tam karar veremedim ama büyük ihtimalle bu oğlan olursa Karan kız olursa da İpek koycam Allah nasip ederse.Aklımdaki diğer isimler erkeklere Dağhan,Altan,Ediz,Atlas,Doruk,Arhan kız içinde Leyla,Duru,Melis,Tuana ❤️

Bu arada ben listeye ekli değilim galiba bayadır yazıyorum ceydacım mı ekliyor eklermisiniz canım Sat 13 Eylül Beklenen tarih 20 haziran 3.çocuk yaş 33 cinsiyet belli değil🥰🥰🥰

günaydın kızlarr biraz özel olacak kusura bakmayın ama bu süreçte ilişkide bulunuyomusunuz. Doktorum ilk haftalarda ilişki kesinlikle yok demişti ama tekrar sormayada çekiniyorum doktorum erkek olduğu için artık 3 ay bitti sizde bu konuda durumlar ne merak ettim.

Ben Ücretsiz izine ayrılaırken eşim bi denesen mi felan diyordu onları dinlersek. ya cok yardımcı oluyor bana da ama her konuda yorum yapar mutlaka bana da batıyor 😂😂 Diyorum bana kaynanaya gerek yokmuş zaten sen varsin 😀senin durumun daha zor hem calis hem ev allahtan ilk çocuk demi 😀
Evet en azından ilk çocuk 😬 kendince yardımcı olmaya çalışıyor bulaşıkları falan koyar ama benim de kaynanam eşim 😄 şimdi pandemi iznindeyim ama bana ne zaman başlayacaksın diye soruyor 🙊 koca ayı 😂😂

günaydın kızlarr biraz özel olacak kusura bakmayın ama bu süreçte ilişkide bulunuyomusunuz. Doktorum ilk haftalarda ilişki kesinlikle yok demişti ama tekrar sormayada çekiniyorum doktorum erkek olduğu için artık 3 ay bitti sizde bu konuda durumlar ne merak ettim.
Benim doktorum ilk gittiğimden beri ilişkide sakınca yok diyor

Ben kız istiyorum galiba ama içim erkek çocuklara da çok kaynıyor hayırlısı olsun ❤️🙏🏻 Allah herkese en güzelini versin . 9 haftalıktım canım kalp atışı 180 üzerindeydi ordan tahmin etti gibi geldidarıı bana usg ile de bakmıştı ama .
Anladım canım darısı bana ınşallh bende çarşamba günü gideceğim öğrenirim inşallah 😍

X