2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım hesaplayınca bizimde 90 tl çıktı ama eşim diyor ki gidip hesap sorsak kılıfına uydururlar.

Bende dedemin babasinin adini bilmem bizdede yok ya ama esimin ailesi hep baba dede torun ayni koyde isimleri herkesin ayni 10 isimi gecmiyor lakapla taniyorlar birbirlerini anlatirken esimde takiliyor kendi adimi koyacagim oglum olursa diye iyice cildirtiyorlar beni bakalim kim kazanacak galibiyeti

Canım hesaplayınca bizimde 90 tl çıktı ama eşim diyor ki gidip hesap sorsak kılıfına uydururlar.
Malesef öyle bunu paylaşan kişi kardesleri doğum yapmış farklı şehirde. Doğum detaylı faturasını bir dilekçeyle SGK'ya iletmiş ve iade almış. Başta ödemeyi yapmıslar tabii . Önemli olan detaylı fatura istemek sanırım.

Hic sorma ya hem tasi hemde mucadele et isim icin hakda gormuyorlar soran yok razimisin diye sacma bir dusunceleri var ben cocuklarima yapmayacagim ya kendilerine yapilmis bizede yapiyorlar anlamiyorlarda ne hissettigini aslinda anlamalari gerekirken aynisini yasatiyorlar iste

Ayy sinir oldum senin yerine Eşin yapmaz öyle birşey yaa dalga geçiyor sanıyordur,takma boşver konuşsun dursun

Benim ismimde Kuranda geçmiyor kız üzüldüm şimdi ama anlamı kötü değil en azından ismimin ben daha kararsizim cinsiyeti net belli değil ki isim düsunsek
Senin randevu 5 ocaktı ama cinsiyet için daha erken gidecektin değil mi ne zaman gideceksin,seninkini çok merak ediyorum kız çıkarsa gerçekten inanmam doğana kadar ben deli divane yeni isim arıyorum bayadır da istiyordum neyse artık

Aynen canım ya keşke yaşasa. ben hem işe gidiyorum hem ev işi yemek falan yapıyorum hem de Hamileyim ama beyfendi çalışıyor öldüm bittim diyerek geliyor
Ben Ücretsiz izine ayrılaırken eşim bi denesen mi felan diyordu onları dinlersek. ya cok yardımcı oluyor bana da ama her konuda yorum yapar mutlaka bana da batıyor Diyorum bana kaynanaya gerek yokmuş zaten sen varsin senin durumun daha zor hem calis hem ev allahtan ilk çocuk demi

İdare ediver güzellikle dediğini yaptir artik bizim bu söylenti yok annesi önemliydi onun icin yeter o kadar

Ayyy benim kayinvalidede isim konusunda öyle bebeğin olacağını öğrendi hemen ruyasinda görmüş erkek olmuş ismini o koymuş eşim de sen nasıl istersen anne demiş falan güya yersen ilk kizimda da gidip nerde saçma isim var onu buluyordu ama biz takmadik kendimiz koyduk eşimle şimdi de yine bir sürü isim bulur kesin gerçi daha cinsiyet belli değil de

Ben en çok onun istediği şeyi yapmadığınız zamanki yüz ifadesini seviyorum
Kendisini severim ama bazen gıcık oluyorum

sorma yaaa her şeye karışmaz da buna karışır o da eşim de begenmiyo Allahtan bulduğu isimleri de
Beğense fena isim konusu çok karışık herkes fikrini söyler yok o isim şöyle şu daha iyi onun anlamı böyle ama falan allak bullak olur kafan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…