2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İnşallah bunu kucağına alıp güzel günler yaşarsın daha çok bebislerin olsun

Amin Allah razı olsun canım.
Benim de oğluşum geliyooor
Ceyda2000 rica etsem ekler misin
Cinsiyyeti 12 haftada öörenmek mumkun mu. Bu çarşamba 12 haftama giriyoeum inşa Allah ve perşembe randevum var.

İlk çocuklarınıza nasıl karar verip koyabildiniz ya sanki hiç bir zaman emin olamıcak gibiyim ben
Ben isimlere bakarken ilk gördüğümde beğenip karar vermistim kibar naif bi kız olarak düşündüm ilk üç ay riskliydi çünkü isimide yakıştırdım öyle buğlem adi :) önemli olan annenin beğenip yakıştırması bebeğine göre bence

Adıyla yaşasın sırf ben beğendim diye toplum tarafından sevilmeyen bi isim koyup çocuğun hayatını zorlaştırmak istemem. Fikir almak en güzeli.

Benim görümcem öyle sürekli çikolata kisti var dediler soğan kürü yapıyor ilaçkarı da var ama adını bilmiyorum mutlaka doktora gitsin ilerisi için hiç iyi değil çocuğu bile olmaya bilirmiş

Kesinlikle ısrar edin götürsünler bi an önce uzun zaman olmus halsiz kalmıştır ergenlik döneminde kan seviyeleride düsmüstür bile belki

Kızlar size birşey soracağım
Az önce hapşırırdım iki kez,alttan da akıntı geldi sanki altima kaçırmışım gibi
Böyle bi durumla karşılaşan varmı?
Progestandan dolayı sabahları zaten oluyor bu tarz akıntı ama gün içinde yeni yeni olmaya başladı içimde şüphe oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…