2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ayy hadi artık bi sen kaldın cinsiyeti belli olmayan öğrende merakımız bitsin 😂
Yaaa sorma kendimi parcaliyorum cinsiyet diye tüm teorileri denemekten bi hal oldum 😅😅 ayin 16 sina belli olur inşallah o zaman 14 haftalik falan oluyo herhangi bi hastaneye gidip baktircam😅 sen kaçıncı hafta da ogrenmistin canım ya 🙈

Yaaa sorma kendimi parcaliyorum cinsiyet diye tüm teorileri denemekten bi hal oldum 😅😅 ayin 16 sina belli olur inşallah o zaman 14 haftalik falan oluyo herhangi bi hastaneye gidip baktircam😅 sen kaçıncı hafta da ogrenmistin canım ya 🙈
Sorma bende merak ediyorum cok ama iste😁😁😁

Kesenin boyu daha 16 milim mı 20 milim olmadan bebek gözükmüyor canım benimde 19 milimde gözükmemişti
IMG-20201208-WA0015.jpeg
cuma günü bu raporu yazmışlar küçülmüş mü o zaman bunda 20 mm yazıyor

Güzel düşün güzel olacak Allah in izniyle 😍

Aynen ben de diyorum soğuk biseyde yemedim midemi nasıl usuttumde bozdum😅😅 hamilelikten olacağıni bile dusunmemisim😅

İnşallah güzel haberlerle gel 😍 cinsiyette gönlünden geçen olsun hayirlisiyla saglikla inşallah 😍

Ayy ne güzel doktor ya bizim ki 12. Haftada bile anlamadı aglicam😕
İnşallah canım rabbim hayırlısını verir inşallah🙏🙏

Ben 13 ama iyi bir doktor bulsam daha erken öğrenebilirdim mecburen öyle oldu eşimin memleketindeydim orda söylemediler.

Tek duam2746 Tek duam2746 canım inşallah bebeğin büyür ve seninledir. Ne mucizeler oluyor o ol deyince. Özele gitme gibi bir imkanın varsa bakılmak için bence o imkanı zorla ve git. Sağlık konusunda paranın lafı edilmez sonuçta. Allah korusun daha önemli bir sorun bile olabilir.
Bir doktor buldum erkek hiç gitmedim erkek doktora biraz çekiniyorum 🙈

Bende polikistik over ım yıllarca doğum kontrol hapı kullandım. Evlendikten sonra bile kaç kere regl olamıyorum diye doktora gittim. Söktürücü ile regl olabiliyordum. Herkes beni yıllardır takip eden doktor dahil olmak üzere hemen çocugun olmayabilir. Takvimin düzenli değil dediler. Bende bu psikolojiyle filmlerde ki gibi nerdeyse 1 gecede hamile kaldım. Kafamda nasıl olsa olmayacak sesi yankılanıyordu. :rolleyes:
Sonra hamile olduğuma eşimi bile ikna etmem çok sürdü.
Şimdi doğumdan sonra nasıl korunsam diye kara kara düşünüyorum. Anladım ki ben en ufak bir kaçamakta ikinciye hamile kalabilirim. :110:

kızlar benim belim sürekli ağrıyor bazen kesin düşük yapıcam diyorum o kadar şiddetleniyor. arkadan kalçamdan bacağıma uzanan bir kemik ağrısıda var. anlamadım gitti daha 3 aylık olmadım 2 büklüm geziyorum. çoğunuz mağnezyum eksikliği demiş doktorum bunun için bana ilaç verebilirmi çünkü aşırı kötü durumdayım.
Benimde ayakta durup yorulunca ağrıyor daha çokta sırtım resmen düşeceğim o an sanki öyle bir şey mi acaba normaldir sanırım

X