2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Cnm benim 10 senelik dr da ayni şeyi söyledi bende ona cocuk benim doguran benim bakan benim bu sadece beni ilgilendirir dedi karnımda hissettiğim çocuğu aldırmam dedim

Yaa bizimki de uyusa keşke vahşi at gibi bı sağa koşuyor bı sola ohh daha iyi tak kulaklığı komedi bı filmi izle sen de iyi ki varsın forumun neşesi .
Ya normalde bizimkide uyumazdı ama öğle uykusuna yatırmıyorum artık akşam 9 bilemedin 10 da uyuyakalıyor hadi yatalım dememe bile gerek kalmıyor
Bende rakı sofrasına oturdum artık çok geç
Yaa gel sarılalım

Çok enteresan sizinkiler ya cenaze sonrası raki sofrası

Çok enteresan sizinkiler ya cenaze sonrası raki sofrası
Yok kız keyif için değil bu eskileri yad etmek için anılar efkar falan bilirsin az çok,gelenek oldu artık bu bizim ailede..bana göre saçma insan alkolle acısını dindirmeye çalışmamalı..birazdan yatarım ben zaten, biraz şarkı söyleyip gideceğim:)

Allah'ım yasak ve haram kıldıkları bukadar basit anlatılmalı
Lütfen inşallah tez zamanda Allahim doğru yolunu gösterir

Valla cnm bende 7 haftalık gebe iken devlette yasadım buna benzer kanamam vardı gittim kanamam olduğunu 6 gün öncede olduğunu söylememe rağmen ağzında maske bile yoktu bacak bacak üstüne atmış c ay sonra içti ve kalkmadı bile yerinden bende ya kalbi durduysa dedim haftaya gel alırız dedi bakmadı bile adam bende kanıtladım bu konuşmaları görevden uzaklaştırıldı bnce herkes yaptığının farkına varmalı

Görevden uzaklaştırıldığını sanmıyorum bi sözlü ya da yazılı savunma o da birimden başvurduysanız yanıt için. Çok kötü durumlar var yine de bu duruma rağmen sıyrılıyorlar.

Ben aldım hamile yastigi geldiginde sizinle paylaşırım görüşlerimi

Allah'ım yasak ve haram kıldıkları bukadar basit anlatılmalı
Lütfen inşallah tez zamanda Allahim doğru yolunu gösterir
Alkol almam benim Allah'ın yolundan saptığım anlamına gelmez adam mı öldürmüşüz hırsızlık mı yapmışız kul hakkı mı yemişiz kendi aramızda kafa dağıtıyoruz, her türlü pisliği yapıp alkole haram ama diyen insanlar var yani insanların inanışlarını buna göre yargılamak doğru değil..hele beni sanki dinsizmişim gibi göstermeniz hiç hoş değil ayrıca öyle olsaydım bile bu sizi ilgilendirmezdi herkesin kendi inanışı saygı duymak zorundayız..iyi geceler

MahidevranSultan can kuşum bugün senin icin yorucu gunmus daha fazla yorma kendini bı güzel uyu dinlen emi .
Kız valla sinirlerim bozuldu geceleyin bozuluyor bende dengeler ben bencede yatayım en iyisi yoksa ters birşeyler yapacağım.. sağol meleğim öpüldün

Korona testim maalesef pozitif çıktı. Çok üzüldüm ama kabullendim. Evden bile çıkmıyordum. Korona olmamak için işten bile istifa ettim. Ama olmadı. Daha önce covid geçirenler neler yaşadınız. Kotu mu geçti. Bebeğe geçmiyor diyorlar ama çok tedirginim. Ne yediniz ne içtiniz bu süreçte. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Çok suçlu hissediyrm.

Yanlış birini etiketlemeyeyim diye geriye dönüp buldum seni E Elayagiz canım lütfen kendine dikkat eder misin . Esin titiz olabilir ama şuan hassas bir donemdesin. Açık açık konuş yapabildiğini gücün yetince yaparsın . Hoslanmayabilir ama yapacak bişey yok. Erkekler sanki hasta olunca ayaklandigimizi görünce numara yaptigimizi zannediyor. Kendimizden taviz veriyoruz .
Bol bol dinlen ki şu kanamalar bitsin. İnşallah kısa sürede riskli dönemi atlatırsın.

Niye kendini sucluyorsun ki o kadar arttı ki şu illet yakalanmamak mucize artık.
Annem yakalandı ben de test yapmadım ama hafif atlattım sanıyorum . Senin şuan direncin daha yüksek yanlız değilsin bebeğin seninle annem bol limon tüketti c vitamini aldı nar falan . Bir de ilikli kemik suları var ya yemeğine katarsn daha iyi olur .

D DsHn bir de en önemlisi moral . Lütfen korkup stres yapma inşallah kısa sürede atlatacaksin. Bol bol bebeğinle konuş . Sana iyi gelen şeyler yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…