2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım senin başına geleni okudum.
Ben de bu hamilelikte ilk defa doktora heyecanlı heyecanlı gittigimde bir dayak yemedigim kalmisti adam azarlayip durdu tabiki ben susup kalmadım ama neticede insanın canı sıkılıyor. 2.ye gittiğimde yine aynıydı. Hastaneden ağlaya ağlaya çıktım eve gelene kadar ağladım elimde olmadan.
Bir daha asla gitmedim ona.
Boşver var böyle insanlar.

Iyı akşamlar . bugun dr gıttım 11+2 cıktı gerıden gelıyodu bır hafta , bu sefer normal adetle uyumlu çıktı . buyuk ıhtımal erkek dedi dr ıkılı test ıstemedm tamm dedı dr . ama benım bobreklerm çok agrıyodu kan tahlıl ve ıdrar ıstedı yarın sonuc cıkacak . ense falan ıyı dedı baya kıpır kıpırdı şükür . kalp atışı 158

Hirasarem canım galiba karsidasin eğer bu tarafta olsaydın kesinlikle doktorumu onerirdim . Başarı Hastanesi'nde çağla hanıma gidiyorum. İnanılmaz tatlı bir kadın. Cuma günkü muayenede baya girgir sohbet geçti. Eşim oğlumla beraber gidiyorum kontrollere. İnsanın nazinin geçtiği bı doktor olması bile mutlu ediyor.
Yani olumsuz bı durumu patavatsizca söylemek yerine tatlı dile ifade etmesi gerekir.

Kızlar nolur olumsuz bişey olduğunda yazin buraya hepimiz aynı gemideyiz uzakta olsak kalplerimiz bir . Birbirimize yol gösterip rahatlatiriz nolur içinize atmayın

Amin canım amin dediğin gibi Rabbim verdi rabbim alır bize düşmez bir cana kiymak herşeyin hayirlisı

Sağlıkla doğurmak nasip olsun inşallah. O kadar kötü ihtimal var ki sağlıklı düşünemiyorum. Kendimi toparlamam lazım

Allah esirgesin cnm inşallah sağlıkla kucağına alırsın
Çağla hanımı da duymuştum onun muayenesi ne kadar canım? Ben hastane ile ilgili olumsuz birsey duydum kenan beye bir kere gittim,gitmekten vazgeçtim sonra

C ceylin1907 tatlim ilk bebek dusundugumuzden beri Çağla hanıma gidiyorum o derece alıştım bu gebeligimde de gidiyorum. Kenan bey selime hanımı baya ovuyorlardi ama ben muayene olmadım pek ısınamadım doğrusu uzaktan gördüğüm kadarıyla.
Çağla hanımin 160 TL idi sanırım. İnan asistanı bile çok tatlı bıcır bıcır. 2.5sene sonra maskeyle kapıda sıra beklerken hatırladı asistanı . Sırf Çağla hanım için gidiyorum. Eşim bile olumsuz bişey hissetmedi mutlu gidip mutlu çıkıyoruz kontrollerden. Rutin kontrollerin icin bı şans verebilirsin Hastane için ne duymuştun canım benim

Merhaba azaltarak kesmeniz lazım.o salça falan çocuğa eziyet yazık yapmayın öyle şeyler.
Ben zamanla azaltarak sonra her istediğinde gel yemek yiyelim şunu bunu yiyelim diyerek unutturmustim
Bende bu şekilde yapmak istiyorum canım aslında yapıyorduk hastalandı bi yine meme ye düştü sürekli emmek istiyor

Gözün aydın canım benim çok sevindim

Bende bazen dayanamayıp yatiriyorum sona vican yapıp düzeliyorum uyuyamiyorum sonuç olrak hamile yastığı ilk gebelikte aldım şiddetle tavstavsiye ederim
Sen nasil oldun canim kanama alanı geçmiş mi devam etmiyor demi :)
Ah kuzum benim çok teşekkür ederim daha iyiyim çok şükür dün biraz yoruldum diye bugün yine kanamam vardı sadece ev supurdun yattım tüm gün
Sağol canımın içi
Şimdi biraz üzgün aslında normalde çocuk gibi saçımı çeken arkadaşımız bugün destek almak isteyen normal bir insan gibi sarıldı içim acıdı valla
Yaaa rabbim Yardımcısı olsun insallah hepinize sabır versin çok zordur eminim
24 haftaya kadar istediğiniz gibi yatın diyorlar. 24 haftadan sonra hiç sırt üstü yatılmıyor. Aorta baskı olmaması için
Anladım canim uzun süre uyku yok bize çocuk dogunca da yok

Bu nasıl hadsızlık terbiyesizlik ona mi kalmış buyutecegin çocuğun tercihi şikayet et hemen bi anneyle asla kimse böyle konusamaz kendi kromozomları tam görünüyor ama doktor olmasına rağmen beyni baya hasarlı sen güzelce doguracaksin kuzum asla üzme kendini ne gelirse rabbimden hiç birimizin garantisi yok o testlerde yanilma payı çok yüksek inşallah sağlıklı bi bebeği kucağına alacaksın Allahin izniyle ama olurda aksi bi durum olursa emin ol yinede dünyanın en güzel en akıllı en eksiksiz çocuğuna sahip olacaksın kendini üzme uzmeye curret edenlere fırsat verme sen şimdiden çok güzel anne olmuşsun bebeğin çok şanslı ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…