2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Arkadaşım daha yeni mesaj yazdı olduğu gibi kopyaliyorum
"Benim yiğenim 1 ay önce doğum yaptı başarıda çocuğu emmiyor die sezeryana aldılar hemşire direk aldı götürdü 1 hafta çocuk orda kaldı hergun bir bahane buldular sonuç kavga dövüş çocuk alındı yoğun bakimdan doğumu yaptıran doktor bile yigenimi neden verdin cocugunu yogun bakıma die gizliden uyarmis"

İçimde kötü bir his var daralıyorum böyle
Allah hayırlara getirsin..
Ben böyle durumlarda inşirah süresi açar dinlerim çok iyi.gelir

Hayrolsun inşallah . Aç pencereyi biraz serin hava al sevdiğin çay kahve neyse bı bardak hiç bişey düşünmeden yudumla canım benim.
Tam da dediğini yapıyordum şu an böyle her an kötü birşey olacak gibi fenalıklar basıyor çok sağol kuzum benim seviliyorsun

E Elayagiz cnm dikkat et lütfen bak yine kanama olmus
Ah kuzum artık edicem yani çok abarttim ama benim eşim çok titiz yani bana belli etmemeye rahatsız oluyor ev düzensiz olunca kendiside işten Geç geliyo yardım edemiyor hafta sonu iki gün yardım etti ama bugun ev yine bişey yapılmamış gibiydi mecbur yaptım ama artık daha dikkatli olacağım ne güzel desteksiniz iyiki varsın ve varsiniz

Yaa sağol canım benim deneyeyim eminim iyi gelir zaten

Öyle düşünme bence. Güzel doyarsa iyi uyuyor bebek. Hatta ilk aylarda hiç uyanık fotoğrafı olmuyor

Yok kız üzülme.. şu an içmeye başladılar zaten birazdan benden kimseye etmem şikayet söylememi isterler büyük ihtimalle

Tam da dediğini yapıyordum şu an böyle her an kötü birşey olacak gibi fenalıklar basıyor çok sağol kuzum benim seviliyorsun
Kuzum bol bol dua oku cenaze daha taze olduğu için böyle hissediyor olabilirsin sıkıntilarin hayra çıksın inşallah hersey daha güzel olacak senin icin içini ferah tut

Kuzum bol bol dua oku cenaze daha taze olduğu için böyle hissediyor olabilirsin sıkıntilarin hayra çıksın inşallah hersey daha güzel olacak senin icin içini ferah tut
Yaa Allah razı olsun canım beniiim
Sizi çok seviyorum ben yaa

Yaaa Ceyda çok özür dilerim ama ben bu mesaja güldüm hala beni teselli ediyorsun şu durumda
Ölenle ölünmüyor sonuçta ne yapalım..
"kimseye etmem şikayet ağlarım ben halime" ay fenalık bastı daha da inşallah söyletmezler yoksa bende rakıya başlayacağım efkarlanıp

Bu nasıl bir usluptur okumuş ama adam olamamış cahil ,ikili yapıp para alamayacak diye mi bu laflar bir daha gitme bu doktora .Senin alinganligindan değil kime bu şekilde konusulsa herkes alınır .

C ceylin1907 arkadaşın için üzüldüm canım benim. Yeni mi doğum yaptı acaba?
Benim de sezeryandi ama oğlumu direk getirdiler bı gün sonrada çıktık. Hasta bakicisindan ebe hemşire ebe benle ilgilenen kim varsa gayet ilgiliydi gerçekten. Hatta ilk alindigim oda çok küçüktü rica ettim en büyük oda boşalınca geçtim. Doğum anima başka acil doğum denk geldi Çağla hanım pir döndü resmen benden ilgisini eksik etmedi. İlk oğlumu emziremedim Çağla hanım geldi tutturdu uğurlu geldi emmeye başladı ertesi gün başhekim falan tebrik için odamıza geldi falan. Ne bileyim ben memnun kalmıştım . Çağla hanım olmasa gider miyim, gitmem sanırım her hastane gibi ticari kaygıları olabilir hastanenin, ona kefil değilim doğrusu canparem

MahidevranSultan kocaman sarılırım ki sen oğlunu al yanına odana kapan boş ver içerdeki havayı . Bu arada başınız sağolsun hem covit hem yakininizi kaybetmenin üzüntüsü üstüne hormanlar normal durumun ama çok kapılma kendine iyi gelen şeyler yap canımın içi

Yeni sanırım cnm yeğeniymis doğum yapan..
Sen böyle diyince acaba cinsiyet öğrenmeye onamı gitsem diye düşünmeden edemedim:)

Yaa yerim seni çok teşekkür ederim canım benim iyiki varsın o uyudu bile hiç sevmez kendiyle ilgilenilmediği zamanları

MutluSon333 sen nerde oturuyorsun canım?
Karadolaba yeni taşındık canım. Bı git istersen aklına takılan ne varsa sor. Gayet cevap vermeye çalışıyor. Cinsiyeti sordum öğrenmek için erken mi dedim. Dur bakalım gösterecek mi dedi baya ugrasti bekledi yok inat işte anası kılıklı göstermedi . Cuma günü yeniden gel öğrenelim dedi .
Umarım gidip memnun kalırsın vesile olduğum için çok mutlu olurum. Memnun olmazsan başka doktor bakarsın keybedecek bişey yok güzel anne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…