2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yok hiç bişey hissetmiyorum bende. 1 ay oldu doktora gitmeyeli. Açıkcasi bende biraz tedirgin gibiyim :) inşallah iyidir. Perşembeyi bekliyorum

Yok hiç bişey hissetmiyorum bende. 1 ay oldu doktora gitmeyeli. Açıkcasi bende biraz tedirgin gibiyim :) inşallah iyidir. Perşembeyi bekliyorum
10 aralık gelmez diyodum sekiz oldu çok şükür ben hastanelik olunca zaman bana cabuk gecti

Ben ilk gebelikte almiştim duruyor. Rahat mi diyenler için iyi fena değil de yatakta yer kaplıyor baya
Aman kaplasın benim kocam 3 kişilik yeri kaplıyor utanmadan birde bana bakıyor çok kıyıda kalıp düsmeyeyim diye ben sadece karin ve bacak için gördüm virgül şeklinde o daha küçük duruyordu

Benimki hep 2 haftada bir çatışıyordu 2li testi yaptırmadım ya uyuz oldu sanırım ayda bir çağırdı ama esimde bence bebek gelisimi iyi oldugu için birde virüs olunca ayda 1 yapmıştır diyor

Ah Evet oyleymis cinsiyet öğrendin mi ve kontrolun varmı bu aralar
Persembe gunu insallah ogrenicez bakalim, merak var ama, aman saglikli oldugunu bileyim ilk once yeter senin nasil gidiyor ogrendinmi sen cinsiyeti

Aynen bakalim persembe ne dicek dr. Hayirlisi ile gelsin de o gün

Eklentiler

• IMG_20201207_163615.jpg
    130,8 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20201207_163554.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 33
Günaydın kızlar size ayıplı bir soru sorabilir miyim
Eşinizle yakınlasinca korunuyor musunuz yoksa relax mi davranıyorsunuz umarım sorum anlasilmistir

Tabi canım gaz sancıları biz de de oldu. Hele bir gün kısır yemiştim Sabaha kadar ağladı bebek Sonra damla kullanmaya başladık, ben de bilinçli beslendim geçti çok şükür. Sonra diş sancıları başladı tabii
Emzirdikçe zor bence. Emzirmeyi bırakana kadar deliksiz uyumuyorlar

Eklentiler

• IMG_20201207_163615.jpg
    130,8 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20201207_163554.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 19
Aman kaplasın benim kocam 3 kişilik yeri kaplıyor utanmadan birde bana bakıyor çok kıyıda kalıp düsmeyeyim diye ben sadece karin ve bacak için gördüm virgül şeklinde o daha küçük duruyordu
Benimki de ondan yani şekli öyle gibi hatta o çıkıntı giib olan kısmı sonra emzirme yastigi olarak da kullanabiliyorsun çıkıyo orası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…