2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Korona testim maalesef pozitif çıktı. Çok üzüldüm ama kabullendim. Evden bile çıkmıyordum. Korona olmamak için işten bile istifa ettim. Ama olmadı. Daha önce covid geçirenler neler yaşadınız. Kotu mu geçti. Bebeğe geçmiyor diyorlar ama çok tedirginim. Ne yediniz ne içtiniz bu süreçte. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Çok suçlu hissediyrm.
Çok geçmiş olsun canım 💖 bebeğe geçmiyor korkma:)) ben ilaç kullanmadım ama çok vitamin aldım d,c çinko demir selenyum takviyeleri verildi ha bide kan pıhtılaşmasına baktır mutlaka bide c vitaminine özen göster.. inşallah hafif atlatırsın ben orta seviyede atlattım ne belirtisiz ne de çok ağır aslında bütün belirtileri birer ikişer gün yaşadım

bütün gece bir oyana bir buyana dön düzgün uyuyamıyorum Çünkü yattığım taraftaki bacağım kal cam bir süre sonra ağrı yapıyor sırt üstü de yatamıyorum daha şimdiden böyle yesem ilerleyen Haydar hiç düşünemiyorum
Bu aralar benim de vücudumda feci
Bir huzursuzluk var, geceleri 2 kez uyanıyorum fix tuvalete sonra bir türlü rahat ettiğim pozisyonu bulamıyorum zaten malumunuz devamlı süren bir bogaz acım da var... anlamadım ya daha bu kadar erken başladıysa her şey 9. ay biter mi acaba

Korona testim maalesef pozitif çıktı. Çok üzüldüm ama kabullendim. Evden bile çıkmıyordum. Korona olmamak için işten bile istifa ettim. Ama olmadı. Daha önce covid geçirenler neler yaşadınız. Kotu mu geçti. Bebeğe geçmiyor diyorlar ama çok tedirginim. Ne yediniz ne içtiniz bu süreçte. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Çok suçlu hissediyrm.
Ben henüz geçirmedim ama bi tedirginim her an herkese bulaşabilir artık stres yapmayın moralinizi yüksek tutmanız önemli. Vitaminler ile destekler beslenmenize dikkat ederseniz bir şey olmaz inşallah.

Geçmiş olsun canım arkadaşlar doğru söylemiş artık heryerde herkeste duyuyoruz,lütfen suçlu hissetmeyi bırak
Bu aralar benim de vücudumda feci
Bir huzursuzluk var, geceleri 2 kez uyanıyorum fix tuvalete sonra bir türlü rahat ettiğim pozisyonu bulamıyorum zaten malumunuz devamlı süren bir bogaz acım da var... anlamadım ya daha bu kadar erken başladıysa her şey 9. ay biter mi acaba
Bitecek inşallah cnm annelik is loading...:-)

Merhaba arkadaşlar ben de 15 haftalık hamileyim.Oğlum olacak Allah'ın izniyle.Aranızda Bursada ikamet eden var mı? Hangi doktora gidiyorsunuz?
Merhaba hoşgeldiniz hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin,vardı bir arkadaş ismini hatırlamıyorum ama şehir hastanesine gidiyordu galiba...

Sizin 11 Aralık değil miydi:) öyle hatirliyoRum. Benimde perşembe benden 1 gün sonrasiniz saniyodum:)
Bu aralar bebeği hissetme durumun ne canım? Varlığını nasıl anlıosun ? Hareketlerini falan hissettin mi dicem ama erken onu biliyorum. Bende bazen hiçbir hamilelik belirtisi olmuo, korkuyorum açıkcası bişey mi oldu die. Sende de oluyo mu hiç bunlar

Hanımlar belki.konustunuz fakat çok fazla konuşma olunca burdan sormak istedim. Herkes ikili test yaptırdı mi yaptırmayan yada yaptırmak istemeyenler var mı merak ediyorm. Ben yaptırmadım dusunmuyorum yani zaten son günlerim 14 haftaya girdim fakat şüphe.kaldi acaba yaptırsamiydim birde öğrenip.ne yapacam elden bişey gelmez ki diyorum fikirlerinizi merak ediyorum 🌸
Ben yaptırmyacağım canın hhiçbi testi

Öyle düşünme bence. Güzel doyarsa iyi uyuyor bebek. Hatta ilk aylarda hiç uyanık fotoğrafı olmuyor ☺️
Ah kuzum bizim oglan kolikti gündüz 1 ve 3 arası gece 11 le sabaha karşı 5 6 ya kadar ağlardi 😕 mama takviyeli bekliyordum aç kalması imkansızdi üstelik mama gaz yapıyor mu diye kaç mama değiştirdim Dr la görüştüm kakasını
yapıyorsa sorun yok demişti günde bi kere kaka yapıyordu bu yüzden mamaylada alakali değildi çok ağlardi zombi gibi uykusuz gezerdim evde bide göğüs yaralarım vardı felaket derecede bu yüzden ben korkuyorum ilk bir yılda inşallah bu minnosum biraz daha sakin olur 😍oncelikle saglikla gelsin tabiki❤
Ölenle ölünmüyor sonuçta ne yapalım..
"kimseye etmem şikayet ağlarım ben halime" ay fenalık bastı daha da:KK43: inşallah söyletmezler yoksa bende rakıya başlayacağım efkarlanıp😐
Ay o şarkıyı bende çok seviyorum ya yanımda olsan bende sana hep söyletirdim🙈
Yanlış birini etiketlemeyeyim diye geriye dönüp buldum seni 😊 E Elayagiz canım lütfen kendine dikkat eder misin . Esin titiz olabilir ama şuan hassas bir donemdesin. Açık açık konuş yapabildiğini gücün yetince yaparsın . Hoslanmayabilir ama yapacak bişey yok. Erkekler sanki hasta olunca ayaklandigimizi görünce numara yaptigimizi zannediyor. Kendimizden taviz veriyoruz .
Bol bol dinlen ki şu kanamalar bitsin. İnşallah kısa sürede riskli dönemi atlatırsın.🥰
Sağol canim eşimde dün uyardi zaten evi takıntı yapma önemli olan senin ve bebeğin sağlığı Karışma ev kalsin bebeği riske atiyosun yapma falan dedi bugün tüm gün yatacam heralde çok teşekkür ederim düşündüğün için ❤

X