2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yaaaa harikaa hadi tekrar gözünaydın hayırlı olsun
Çok sevindim inşallah sağlıkla gelsin minik prenses
MaşAllah canim ya tekrar gözün aydın ❤kesinleşmiş darısı bizlere insAllahhh
MahidevranSultan cok sevindim cnm ne guzel gonlunce oldu saglikla al kucagina insallah

Dilaraerdogan seninde belli oldumu canim cinsiyetin
Ayy çok teşekkür ederim canlarımmm
Seviyorum sizi iyiki varsınız

Gözünaydın cnm maşallah prensese

Ay ne mutlu sana canim benim rabbim gonlune gore hayirli kiz versin ins tansiyon sorunu mu sende bende ilerleyen zaman tansiyon cikabilir diye kan sulandirici basladi suan tansiyon 9/5 geziyorum hep dusuk minik patikler or kizcene

Canım çok sevindim kontrolün iyi gecmesine ve kızın kesinlesmesine
Ama sen yine de sat tarihi neyse onu baz al bazen ölçüm önden gidiyor bazen zamaninda gidiyor çünkü
Çok sağol canım beniiim
O zaman geri düzeltmeye gidiyorum

Ay ne mutlu sana canim benim rabbim gonlune gore hayirli kiz versin ins tansiyon sorunu mu sende bende ilerleyen zaman tansiyon cikabilir diye kan sulandirici basladi suan tansiyon 9/5 geziyorum hep dusuk minik patikler or kizcene
Çok teşekkür ederim canımın içi Ya valla niye oldu bilmiyorum kan sulandırıcıyı bıraktırdı bana tam tersi o kadar tuzlayıp yersem olacağı bu
Oyy pek tatlı olur annemle kayınvalideme söyleyeyim de örsünler hatta şu an aklıma çok iyi bir cinsiyet haberi verme fikri getirdiin çok sağol

Kizlar sizce erkek mi bi kizim var doktor erkeğe benzeti ama bakalim daha 12 haftakik :)bana göre çok erken

Eklentiler

• IMG-20201204-WA0002.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 40
Ay kız sıkma canını hemen 1 gün alt üstü ayrıca az falan da büyümemiş
Ayrıca ben şu an şoktayım kız mı dedi yani baya baya

Ayy maşallah boncuğa büyümüşte annesini sevindirmeye başlamış inşallah sağlıkla gelir sevincin iki katlar canım çok sevindim yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…