2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Sen bir İkra Meyra ya at bakalım o bakıyor bunlara

Hayirli olsun canimmmmm saglikla gelsin prensesimiz

Canim sen ikra meyraya at nub theori o bakiyor
Cnm :)

Yaaaa hadi inşallah
Canım dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)
Buraya at inşallah goblundekini soyler M Meryemsuura sen de at canım doğru tahminde bulunur insallah
Teşekkürler kızlarrrr attım oraya da bakalım

Cinsiyet bu haftalarda kesin belli olmuyor. Alışveriş yapmayın kızlar Bir dahaki kontrole değişebilir

Bugün randevum vardııı, ya bebekli büyümüş görmek hareketlerini görmek o kadar mucize geldi ki bana kızlar, sanki hamileliğimi bugün öğrenmiş gibi oldum Allahım isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir mutluluk. Doktor kıza benzetti ama çok erken dedi. Ölçümler de sıkıntı yok. Kan testi verdim ikili için

Maşallah

Maşallah Allah inanmayın korksun kimin gücü yeter demi inşallah bende 8 haftalık iken gitmiştim kalp atışı duymuştuk şimdi 1 ay sonra gel dedi inşallah bende büyümüş halini sizin gibi heycan ile bekliyorum bebişim
Siz bundan önce ne zaman gitmistiniz kontrole

MaşAllah canim ya evet büyümüş olarak görmek ve kıpır kıpır hareket ettiğini görmek mutluluk verici bişey yaa

Daha ben gidemedim kızlar esleride almıyorlar artikodaya çok sinirliyim sıramı kaptı birisi bekliyorum hala

Bende en son 8 hastalıkken gitmiştim canım bu geçen sürede içim içimi yedi nasıldır diye. Ama onu öyle görünce herşeyi unutuyorsun. İnşallah Rabbimin izniyle sende görürsün

Bugün doktara gidenler bundan önce en son kaçınci hafta gittiniz ben en son 8+0 gittim dojtar 1 ay sonra gel dedi şuan 9+5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…