2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
MahidevranSultan senin kontrolün ne içindi kaçırmışım ben orayı
Aşı oldum sağlık ocağında ama bu normal kontrol, kan pıhtılaşmasına tekrar bakacaklar corasprin iğneye devam edecek miyim diye,bide artık ilk trimester bitti ya yeni maceralar,yeni vitaminler yeni olaylar o yüzden ha bide kız olduğuna 100 bininci kez daha bakacağım

Hadi ikincelerimiz prenses olsun insallah çikolata yemekten içim dışıma çıktı

Sağol canim hastanedeyim dualarinizi eksik etmeyin sağlıklı bir kız müjdesi alayım ❤❤
Inşallah canım hayirlisiyla

Son düzenleme:
Demi Senin de ne kalmış büyütüyoruz bebişleri biraz hareket hissediyordum bi iki gün hissetmedim çok kaptırdım kendimi işe ondan heralde
Yok kız harekettir seninki kesin,hem ikinci çocuk hem 15.hafta bende bazen göbek deliğinin sol altında bir tık tık birşey hissediyormuşum gibi ama emin olamıyorum

Yok kız harekettir seninki kesin,hem ikinci çocuk hem 15.hafta bende bazen göbek deliğinin sol altında bir tık tık birşey hissediyormuşum gibi ama emin olamıyorum
Aynen öyle başliyo zaten sen de hissediyosundur ikincide erken oluyomuş ama düzenli olmasına daha var sanırım her gün hissetmeyebilirmişiz

Tetanoz iğnesi öyle canım tam kas altına yapıldığı için çok ağrıtıyor bende hayattan soğumuştum ilk yaptırdığımda
Kesinlikle,hazırlıklıydım aslında ama olmadı başaramadık ne zaman geçer en iyi ihtimalle unuttum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…