2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Teşekkür ederim alt komsum yeni doğum yaptı ikilisi riskli cıktı engelleyse bakamam dedi amniosentez yaptırdı sonuç zaten geç çıkıyor sonuç çıkana kadar bebek 5 aylık oldu şükür sağlıklı cıktı aldırmadı daum olsaydı kocaman bebeği aldıracaktı ben kıyamam canını ben vermedim.
Bende özel çocuk annesiyim,kuzenimin çocuğu down sendromlu ve ben 4senedir onlarca öyle yada başka özel gereksinimli çocuk gördüm Rabbim herkese nasip etmez bu yavruları..inşallah sağlıkla sıhhatler gelsin cnm

Teyzeleri bakın bakalım minik fasulye erkek mi Kızmı sizce duymak istediğimi değil hissettiğinizi söyleyin lütfen 😅

Eklentiler

• 20201203_162149.jpg
    20201203_162149.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 53
Günaydın güzel annisler😍 dun benim için biraz zor bı gündü sabah beste kanama dan dolayi apar topar hastaneye gittim hastanede yattım öğlen ikiye kadar kanamam için gozlem altında tuttular progestan yazdi Dr iğnesinede yaptılar dun bi ara topige girip mesajlara cevap verdim ama sonra oglumu apar topar babaannesine biraktim kac gun eve gelmicek diye düşünüp birazda ağlarken uyumusum akşam eşim yemek hazırlayıp kaldırdı yemek yedim ilaci içtim tekrar uyudum gece biraz kanamam oldu yine ve brirazda gaz agrisi gibi sancim vardi ama kendim takip ettim cok sukur artisli bi agri degildi Dr bi kaç gün kanama olabilir artarsa gel demişti esin altında geniş çaplı bir kanama alanı oluşmuş bir hafta boyunca Sürahi bile kaldirmican dedi ful yattım progestan zaten aşırı uyku yapıyo bende bide baş donmesi yapıyo bul bahaneyle hep uyuyorum progestan kullanan anneler ilaca bunye alisinca yan etkiler gidiyormu yoksa hep olacak mı 😣 şimdi siz cevap verene kadar ben 14 sayfa mesajınızı okucam dokuzda ilacını icicem muhtemelen fırsattan istifade gene uyurum ilaçtan sonra 😅
Cok gecmis olsun canim ins sikintisiz atlatirsin bu sureci hamileligin herani tehlikeli sanirim ins birdaha olmaz sifa versin rabbim

😅😅 kurban olsunlar minnik fasulye ne senin 😅😅 inşallah böyle tombik tatlı bi bebeğin olsun zayıf olurlarsada çok konusuyolar kilolu olsada konuşuyorlar ikinci olsada konusuyolar olmasada konusuyolar hep konusuyolar işte 😅😅
Aman aynen valla ağızları torba değil ki buzsek ama benimde herşeye cevabim var 🤭 kayinpederim benden çok çekinir o yüzden şak diye sinirle cevap veririm çekinmem bana kötü gelin diyorlar🤭

😅😅 kurban olsunlar minnik fasulye ne senin 😅😅 inşallah böyle tombik tatlı bi bebeğin olsun zayıf olurlarsada çok konusuyolar kilolu olsada konuşuyorlar ikinci olsada konusuyolar olmasada konusuyolar hep konusuyolar işte 😅😅
Aynen hep konusuyolar ya 😅 onemlı olan saglıklı olması bı de kendılerıne bakmadan konsuyolar cok ıyıymısler gıbı her şeyde 😅

Teyzeleri bakın bakalım minik fasulye erkek mi Kızmı sizce duymak istediğimi değil hissettiğinizi söyleyin lütfen 😅
Canım sana kız demek isterim ama🤭 bunun nubu benim oglaninkine benziyor sanki . Benim fotoya da bak karşılaştır. Görmüş miydin atmıştım

Sağol canm bende öyle yapıyorum hep yatıyorum fırsattan istifade önemli olan sağlıkla dünyaya gelmesi minigimin 😊

İnşallah kuzum strese sokmuyorum kendimi olabildiğince önemli olan saglik çok şükür oda bebeğim icinde benim icinde yerinde Evet bu süreçte gerçekten ogluma bakacak birilerinin olmasi büyük şans benim için kaynanam sağolsun cok güzel ilgileniyo oglumla akşam eşim işten çıkınca yemegimizide yolluyor ben biraz simariklik yapıyorum galiba oğlumu özledim diye 😒

Yaa Evet geldiğinde eminim bende dicem keşke biraz daha kalsaydı diye😅 ama yinede bu şekilde gece yarısı uykusundayken bıraktım sonrada görmedim ya içim gidiyo önceden de bi iki kere bırakmıştım ama bu defa zor oluyor sesini duyunca aglayasim geliyor

Sağol canim aslında toparlandim gibi ama oğluma dayanamıyorum zaten hep uyuyorum yanımda olsada bakacak halim yok orda Allahtan neşesi yerinde videolarinda hep Koşuyolar oynuyorlar dedesiyle halasiyla içim biraz rahat etti😍

Canım benim 7 haftalikken bebeklerin kalp atışı bile bazen duyulmuyo Geç döllenme vs oluyo benim arkadaşım 9. Haftada duydu yani 7 haftalikken bebeklerin oynamaz zaten fazla inşallah pazartesi göreceksin 😍

Eltinin çocuklarınin kaynanana ne faydası varmış acaba hiç takma kafana inşallah sağlıkla bebeğin gelsinde gözlerine şok sevdirme bile onlara 😅

Yaa kuzum benim keşke kanamam var deseydin her hangi bir doktor muayene ederdi bakardı bebegin bdurumuna en azından ama hayirlisi olsun aksam git mutlaka özel olmasada herhangi bi devletin acil kadın doğumuna git kanamam var de muayene ederler

Yaa yaşını başını almış ama aklını alamamış yaşlı insanlara sinir oluyorum herkesin çocuğu olmak zorunda değil inşallah olur tabiki ama eğer olmazsa da kişi eksik değildir yada çocuğu olan insan olmayandan daha kadın değildir ne güzel cevabını vermişsin bebeğin dogsunda gözüne gözüne sok insallah😅
Insallah canim insallah...

Aynen hep konusuyolar ya 😅 onemlı olan saglıklı olması bı de kendılerıne bakmadan konsuyolar cok ıyıymısler gıbı her şeyde 😅
Gorumcemin oğluyla oğlum arasında 200 gr vardi benimkine zayıf diye tum sulale ye duyurdular gorumcemin de cok kiloluymus sözde benim oğlumun boyu ondan uzun du onu bile inkar ediyorlar benim oglanın boyunu gorumcemin oğlunun boyu gibi onun boyunu benim oglanın boyu gibi söylüyorlar lohusaliktaa işte sinirden çıldırmışti şimdi de bizim ki ondan zayıf ama uzun hala aralarında 6 ay falan var 😅

Aman aynen valla ağızları torba değil ki buzsek ama benimde herşeye cevabim var 🤭 kayinpederim benden çok çekinir o yüzden şak diye sinirle cevap veririm çekinmem bana kötü gelin diyorlar🤭
Bana da senin bebeğin tombik olacak gibi geliyor dilara😁 en sevdiğim bebek tipi yanakları ısıra ısıra sıkarım😀

Sağol canm bende öyle yapıyorum hep yatıyorum fırsattan istifade önemli olan sağlıkla dünyaya gelmesi minigimin 😊

İnşallah kuzum strese sokmuyorum kendimi olabildiğince önemli olan saglik çok şükür oda bebeğim icinde benim icinde yerinde Evet bu süreçte gerçekten ogluma bakacak birilerinin olmasi büyük şans benim için kaynanam sağolsun cok güzel ilgileniyo oglumla akşam eşim işten çıkınca yemegimizide yolluyor ben biraz simariklik yapıyorum galiba oğlumu özledim diye 😒

Yaa Evet geldiğinde eminim bende dicem keşke biraz daha kalsaydı diye😅 ama yinede bu şekilde gece yarısı uykusundayken bıraktım sonrada görmedim ya içim gidiyo önceden de bi iki kere bırakmıştım ama bu defa zor oluyor sesini duyunca aglayasim geliyor

Sağol canim aslında toparlandim gibi ama oğluma dayanamıyorum zaten hep uyuyorum yanımda olsada bakacak halim yok orda Allahtan neşesi yerinde videolarinda hep Koşuyolar oynuyorlar dedesiyle halasiyla içim biraz rahat etti😍

Canım benim 7 haftalikken bebeklerin kalp atışı bile bazen duyulmuyo Geç döllenme vs oluyo benim arkadaşım 9. Haftada duydu yani 7 haftalikken bebeklerin oynamaz zaten fazla inşallah pazartesi göreceksin 😍

Eltinin çocuklarınin kaynanana ne faydası varmış acaba hiç takma kafana inşallah sağlıkla bebeğin gelsinde gözlerine şok sevdirme bile onlara 😅

Yaa kuzum benim keşke kanamam var deseydin her hangi bir doktor muayene ederdi bakardı bebegin bdurumuna en azından ama hayirlisi olsun aksam git mutlaka özel olmasada herhangi bi devletin acil kadın doğumuna git kanamam var de muayene ederler

Yaa yaşını başını almış ama aklını alamamış yaşlı insanlara sinir oluyorum herkesin çocuğu olmak zorunda değil inşallah olur tabiki ama eğer olmazsa da kişi eksik değildir yada çocuğu olan insan olmayandan daha kadın değildir ne güzel cevabını vermişsin bebeğin dogsunda gözüne gözüne sok insallah😅
Özelleri aradım doktor çıkmış yarın için randevu veriyorlar yarın sabah kendi doktoruma gidicem zaten devlete gitmek istemiyorum uzanıyorum sabah erkenden giderim şimdilik sadece gaz sancısı gibi ağrı var

Inşallah canım haklisin bendede esime kimsenin çıtı çıkmaz bana söylerler ama artık bende yutmuyorum bi ara kaynanamda doktor hastane onarıp duruyordu hep pahalı yerler bende dedim tamam parasını verecekseniz gideyim öyle deyince sustular para isteyince herşey degisiyor😂 inşallah hepimiz sağlıcakla alırız bebeklerimizi kucagimiza🤲🏻
İnşallah canım sağlıkla gelsinler inşallah 🙏🙏

Canım sana kız demek isterim ama🤭 bunun nubu benim oglaninkine benziyor sanki . Benim fotoya da bak karşılaştır. Görmüş miydin atmıştım
Yaa görmüşumdur mutlaka ama hatırlamıyorum cok unutkanlık var bende 😕 kısmet sağlıkli olsunda artık napalım kızda olsa benim erkekte olsa benim Sağol tahminin için de erkege hazirliyorum kendimi iste en azından az az 🙈
Ay yerim ya keyif bende diyor resmen 🤭 ama ben çok anlamıyorum tahminim yok sağlıcakla gelsinde 🤗🤲🏻
Aynen benim korkudan odum kopuyordu o uyumus keyif yapıyor 😍

X