2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Teşekkür ederim . Peki ikili test yaptırdınız mı bazıları gerek yok risk var dediler bir şey cıkmadı sağlıklı doğdu sadece hamileliği berbat ediyor diyor bu yorumları çok duydum.
Canım şöyle söyliym sana , ben ilk hamileliğimde ikili ve üçlü yapmadım dedimki yapsam ne olacak aldırmayı düşünmüyorum yapmayayım. Ama oğlum çok zayıf doğdu ondan dolayı hastalıktan şüphelendiler ve doğumdan sonra bebekten kan aldılar araştırma yaptılar vs temiz çıktı. Ama bebeğimi kaybettim iki ay sonra.
Bu hamilelikte ikili üçlü yapmadım ama fetal dna yaptırdım. 4150₺ çok pahalı inan zorlandım ama şöyle söyliyeyim , ne çıkarsa kabulüm ama diyorum ki Allah bana ne Layık görürse kabulüm. Ama en azından hamileyken bileceğim neyin ne olduğunu ve belki de içim rahat eder doğuma kadar bu sefer.
Durumun varsa fetal dna yap : o testte ya hastalık var ya yok diğe çıkıyor. Kesin nerdeyse 99% . yoksa ikili üçlü yap bence baştan için rahat olsun

Teşekkür ederim . Peki ikili test yaptırdınız mı bazıları gerek yok risk var dediler bir şey cıkmadı sağlıklı doğdu sadece hamileliği berbat ediyor diyor bu yorumları çok duydum.
Ben yaptırmayı düşünmüyordum ama doktor fikrimi sormayınca bende sesimi çıkarmadım 1 tüp kan için doktorla zıtlaşmayayım dedim

Hamilelikte sac dökülür vitaminler bebeğe gittiği için. Gurlestigini hiç duymadım

Pek belli değil ama kıza benzettim nedense. Dr yorum yaptimi
Bana da kiz gibi geldi ikili tarama sirasinda istedim goruntuyu ben heyecandan sormayi unuttum pazartesi soracagm

Çok teşekkür ederim şuan fetal dna için durumum yok aslında o parayı verebilirim ama şuan masrafım çok. Bir de ikili tarama vs testler kesinliği olmadığı için insanların hamileliğini gerçekten kötü geçirmelerine sebep olmuş çoğu yerde okudum ondan çok kararsız kaldım acıkcası. Yoksa bana kesinlik verse asla ikileme bile düşmem ne gerekirse yaparim. Detayli ultrason daha iyi diyorlar

Zaten şöyle düşün ikili testin temiz çıktığında detaylıda bişey görse şüpheli bakıyor daha fazla inceliyor doktor. Ama ikili yapmayınca doktor bulgu görünce destekleyecek tahlil olmadığı için sende tedirgin oluyorsun. Benim sonuçlarım cuma günü çıkıyor çokta tedirginim ama içim rahatta edebilir diye düşünüyorum iyi düşünmeye çalışıyorum sende öyle yap

Tmm çok teşekkür ederim umarım her şey iyi olur temiz çıkar mutlaka iyi düşünün

Kayseri'de Acıbadem yada Memoriale gidersen hemen söylüyorlar. Yani çok merak ediyorsan gidebilirsin.
Benim esim askeri personel simdi izin almasi sikinti belki 4 ayin basinda gidebiliriz izin alabilirse yine de cook sagolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…