2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Öyle yazsa bile içeriğinde paraben ve silikon bazlı bileşen muhakkak vardir:) Kullanmamak en iyisi. Siz bilirsiniz tabiki
Genelde parafin oluyor kremlerde. Likit parafin. Parrafinuim liquidium gibi yabancı ismini yazıyorlar anlamayalım diye 😊

Öyle yazsa bile içeriğinde paraben ve silikon bazlı bileşen muhakkak vardir:) Kullanmamak en iyisi. Siz bilirsiniz tabiki
Bütün satılan kremler doğal degilki şampuanlar saç kremleri vücutyüz kremler hepsi kimyasal ben o yüzden catlak kremi ni kendim yaptım doğal yağlar aldım karistirdim en doğalı öyle sanırım parfüm bile öyle yapmak lazim

Bütün satılan kremler doğal degilki şampuanlar saç kremleri vücutyüz kremler hepsi kimyasal ben o yüzden catlak kremi ni kendim yaptım doğal yağlar aldım karistirdim en doğalı öyle sanırım parfüm bile öyle yapmak lazim
Evet canım her şeyde kimyasal var. Ben şampuan ve duş jelini Yves rocherden aldım bitkisel olduğu için. Hindistan cevizi yağı kullanıyorum. Kızım için de mustela kullanıyorum.
Ama gerçekten çok okuyup araştırmak lazım. Aktardan alıyoruz diye her zaman güvenli değilmiş. Geçen gün çocuk doktoru sayfasında okudum. Acı elma yağı gibi bir ismi vardı. Meğer elmayla ilgisi olmayan bir kimyasalmış. Bebeklerine çok zararı olan olmuş

Ben kaşlarımda kullandım kontürden sonra arada topuklarıma filan sürüyodum kullandığımız ürünlerden ne doğal kaldı ki arada kullanmaktan bisey olmaz bence şampuan losyon doğal aldım kokusu rahatsız etmiyor parfüm vs makyaj yapmıyorum kızıma da yağ sürüyorum çok kaşiniyodu banyodan sonra sıvı vazelin gibi aslında iyice yedirseniz iyi gelebilir.

%100 doğal ibaresi olanlar doğaldir..

Selam kizlar qz önce saglik ocağından geldim tetanoz aşısı yaptılar kan idrar verdim. Bir de kalp atışını dinlediler
Beni daha aramadılar sağlık ocağından bu hafta daha bekleyip aramazlarsa önümüzdeki hafta ben gidicem

Bazıları umursamıyor. Benim eski oturdugum yerde de pek aramazlardi burda cok dikkat ediyorlar.
Daha önce başka bir ebe vardı çok ilgiliydi hep arardı trafik kazasında vefat etti allah rahmet eylesin.Yerine gelen baya bir umursamaz belli ediyor kendini.Pek gitmem sağlık ocağına normalde ama bazen zorunluluklar oluyor işte

X