2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Balık salata sebze yemegı kuru yemiş yiyemiyorum bu hamıleliğimde ne saglıksız gebelık sadece kırmızı et canım ıstıyor bıde abur cubur o kadr Bulantım bu ay yeni gecti zaten

süt faydalı bir şey zaten :) onun dışında yine besleyici şeyler yemişsinizdir
Evet kızımda cok guzel beslendım maşallah hepsi ona yaramış ama bu gebelik tam tersi canım hıcbıse istemiyo kırmızı et disinda iştahım da 0 zatn bıde ıkı ay oncesı korona gecirdm ondan berı yemiyorum fazla. onun etkiside var

Balık salata sebze yemegı kuru yemiş yiyemiyorum bu hamıleliğimde ne saglıksız gebelık sadece kırmızı et canım ıstıyor bıde abur cubur o kadr Bulantım bu ay yeni gecti zaten

olduğu kadar midemiz elverdiğince. Herkesin gebeliğe kendine özel. Zaten yemek yapmak bile zor bu süreçte. Ben yeni yeni açıldım. Diyetisyenden liste aldım. Şimdiye kadar hep ne bulduysam yedim yapamadığım ve midem bulandığı için

Merhaba kızlar

Bugün bebişi gördük çok şükür gördüğümüz kadarıyla her şey yolunda Sırt üstü yatıyordu, dönmedi ısrarla yüzünü göremedik. 10 gün sonra tekrar gelin dedi o yüzden. 4lü test verdim, inşallah onun sonuçları da güzel gelir, çok stres oluyorum. Hepimiz sağlıkla zamanında kucağımıza alırız inşallah

Kızlar iki haftasonra detaylı ultrasona giricem aranızda yaptıran varmı? Özele gidiyorum ortalama fiyatlar ne oluyor

İyi akiamlar kızlar ya göbek benı mahvedıyo , nefes alamıyrm şişkinlikten . benim kızda aglıyo surekli benımle saklambac oyna dıye ıkı kosuyorm nefes nefese kalıyorm bi görseniz göğüslerimde taş gibi halıme baksanıza , kızımı emzırırken böule olmuştu göğüslerim sadece ,taş gibi sagdan soldan şiştim valla

Allah şifa versin canım iltihaplı romatizma dediğin için yazmak istedim sana.Ben 11 sene önce ve 6 sene önce sezeryan doğumlarımı yaptım ozamanki hamileliklerimde tetanoz aşılarımı olmuştum bikaç doz.Daha 2 yıl evvel iltihaplı romatizma hastalığımı öğrendim ve genetik olduğunu biliyorum bendekinin kız kardeşimdede var sedef romatizması.Yani ben olmuştum tetanozları hastalığımdan hiç haberim yokken yan etki yada beklenmeyen bi durum yaşamadım canım.Şimdiki dr um da durumu biliyo mutlaka olmam gerktiğini söylüyorlar yinede senin tercihin tabi canım.

Kızlar iki haftasonra detaylı ultrasona giricem aranızda yaptıran varmı? Özele gidiyorum ortalama fiyatlar ne oluyor
Merhaba ben Bursa da yalıyorum özele gidiyorum bende aşırı pahalı geldi bana 500 civarları nerdeyse heryerde devlete de randevu almak işkence gibi şuan bekliyorum randevu açılmasını devlette yapacağım bu devirde o kadar para vermek istemiyorum onun yerine bir ihtiyacını alırım bebeğimin yine de hayırlısı bakalım alabilecek miyim randevu

Evet çok gerçekten bende öyle düşünüyorum ama randevu bulmak zor randevu nasıl alınıyor peki 182 denmi

Çok geçmiş olsun canım. allah hepimizin şifasını versin.
Hayır zaten herkeste olmayabilir. Doktorum tüm hastalarının tercihine bıraktığını aöylüyor tetanoz aşısını ve bizim hastanemizde bulaşma ihtimali yok dedi. Sen tedirginsen olabilirsin ama otoimmün hastalığın da var temkinli olmakta müdahaleleri minimuma indirmekte yarar var dedi
ben ankilozan spondilit hastasıyım. Atak dönemlerim zor geçiyor. Bir atağımı tetiklemesinş istemiyorum açıkçası. Süt içmiyorum mayalı yiyeceklerden kaçınıyorum. Tatlı yemiyorum. atak yaşarsam ilaç kullanamayacağım için zorlanabilirim. Her ay romatolojiye de gidip muayene oluyorum ben.
açıkçası aile hekimim, romatoloji doktorum jinekoloji doktorum gereksiz buldu. Parol içerken bile dikkatli oluyoruz. Sadece 2 parol içtim şimdiye kadar. Onu bile sayıyorum.
doktorumun dediğine göre de steril ortamda bulaşma ihtimali olmayan bir virüsün aşısını vurulmayacağım o sebeple.
Benim bilgim olan konular değil sonuçta kendim araştırıp bilebileceğim şeyler değil. Ne derlerse dinliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…