2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
InsAllahh canım içecem bakalım sagolasin ❤
Selam canım öncelikle hiç tedirgin olma benim ilk gebeliğin de bebekte şiddetli gelişme geriliği vardı ve aynı zamanda suyu azalmaya başladı . doktora sormuştum bebeğin suyunu çoğaltmak için ne yapabilirim diğe fakat hiçbir çözüm olmadığını söyledi. Ben de internetten havuç suyunun iyi geldiğini söyledim fakat böyle şeylere inanma dedi bana. 20. haftadan itibaren 35. haftama kadar her gün bir bardak havuç suyu içtim ve 24 25. haftadan sonra suyu düzelmeye başladı ve doktor dönüp bana dediki bu havuca bende inanmaya başlayacağım . Muhakkak diyorum sana bak muhakkak iç havuç suyunu . Ben faydasını gördüm . ne kadar hızlı başlarsan o kadar iyi ♥️🥰😘

İyi aksamlar herkese

16. 17. Haftada bebek hareketini nerde hissediyorsunuz, gobek deliginin baya altinda vajinaya yakin bi yerde gibi mi sanki acaba? İlk gebeligim anlayamiyorum.

Selam canım öncelikle hiç tedirgin olma benim ilk gebeliğin de bebekte şiddetli gelişme geriliği vardı ve aynı zamanda suyu azalmaya başladı . doktora sormuştum bebeğin suyunu çoğaltmak için ne yapabilirim diğe fakat hiçbir çözüm olmadığını söyledi. Ben de internetten havuç suyunun iyi geldiğini söyledim fakat böyle şeylere inanma dedi bana. 20. haftadan itibaren 35. haftama kadar her gün bir bardak havuç suyu içtim ve 24 25. haftadan sonra suyu düzelmeye başladı ve doktor dönüp bana dediki bu havuca bende inanmaya başlayacağım . Muhakkak diyorum sana bak muhakkak iç havuç suyunu . Ben faydasını gördüm . ne kadar hızlı başlarsan o kadar iyi ♥️🥰😘
Makine yoksa nasıl havuç suyunun çıkartabiliriz

Alekum selam canım aay içimi rahatlattin canım benim yaa bu akşamdan itibaren başlıyorum ben de içmeye inşAllah benim de düzelir Allah razı olsun içime su serptin 😍❤❤

Hayirli aksamlar kizlar cok mutluyum artik bebegimi hissediyorum tam anlamda o ufak kipirtilar bebismis,dun gece ve bugun cok hareketliydi pit pit vuruyor cok sukur yaradana kurban onu sizlerle paylasmak istedim sevincimi
Masallah canim tam olarak nerde hissediyosun? İlk gebelik mi?

Merhaba arkadaşlar benim çok yeni gebeliğim var adete göre 4+4 bügün doktora gittik karından göremedi alttan baktı küçük bir kese var dedi(5mm) çok küçük dedi kan verdim 5535 çıktı aklım çok karıştı kan yüksek geldi ama kese gözükmemesi normal mi benim durumumu yaşayan var mı

Eklentiler

• 46E7E3D5-3182-463B-AEB9-4980E03465D5.png
    46E7E3D5-3182-463B-AEB9-4980E03465D5.png
    179,5 KB · Görüntüleme: 51
Alekum selam canım aay içimi rahatlattin canım benim yaa bu akşamdan itibaren başlıyorum ben de içmeye inşAllah benim de düzelir Allah razı olsun içime su serptin 😍❤❤
İyi olcak merak etme vallah bak benim doktorum bile şaşırdı böyle şeylere bende inanmaya başlicam demişti :)

İnşAllah canım yaa

Nasıl düzeldi mi peki sonradan . inşAllah. düzelir teşekkür ederim.
Benim altıncı aya kadar bebeğimin böbreklerin de rahatsızlık oldugu dusunuldu su kaybının bundan olabileceğini soylediler cok su içmem bebek suyunu arttırmaz dediler ama ben yinede bol su içtim cok şükür suyu sekizinci aya kadar büyüttü bebeğimi 37. Haftada almak zorunda kaldılar cok şükür su an 6 yaşında ve hiç bir problemi yok.

Benim altıncı aya kadar bebeğimin böbreklerin de rahatsızlık oldugu dusunuldu su kaybının bundan olabileceğini soylediler cok su içmem bebek suyunu arttırmaz dediler ama ben yinede bol su içtim cok şükür suyu sekizinci aya kadar büyüttü bebeğimi 37. Haftada almak zorunda kaldılar cok şükür su an 6 yaşında ve hiç bir problemi yok.
Kısaca yaşatan Allahim nerde nasıl olursa olsun yaşatır biz bazen asi kullar bunu unutuyoruz

Çok şükür sevindim . inşAllah benim de o zamana kadar kalır .

X