2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Merhaba bende bugün kontrole Gittim bebek iyi çok şükür ama suyu azalmış dedi doktor çok canım sıkıldı haftaya cuma tekrar bakacak ve riskli gebelige sevk edecekmiş orda detaylı bakılacak dedi neden olduğu . bol su iç dedi sadece acayip bozuldu moralim cinsiyet için gitmiştim ama onu da gostermedi bebis öğrenemedik bu can sıkıcı olayı öğrendim geldim 😞😞
Canim inşallah hicbir sey olmaz. Zamaninda sag salim kucagina alirsin
Bana doktorum havuc ve armut ye, bebegin suyuna cok iyi gelir dedi. 7. Haftadan beri her gun birer tane yiyorum

Canim insallah hicbir sey olmayacak. Suyun da artacak. Insallah zamanında sag salim kucagina alirsin.
Bana doktorum havuc ve armut ye dedi.
Cok etkiliymis bebeğin suyuna. Ben de 7. Haftadan beri her gun birer tane yiyorum.
bebegin suyunda sorun yok cok sukur ama enfeksiyon var idrarimda tekrar tahlil verdim bakalim insallah azalmistir

Çok üzüldüm , umarım bişey olamz . herhangi bişey varmıydı öncesinde . bu arada havuç suyu çok etkilymiş
Hayır gayet iyiydi yine iyi gelişimi falan normal haftasına göre şükür ama bir elden azmis yine de . havuç suyunu ben de gördüm nette baktım ıbrahim saracoğlu önermiş her gün 2 bardak için 3 4 güne etki eder diyor onu deneyeceğim insAllah

Hayır gayet iyiydi yine iyi gelişimi falan normal haftasına göre şükür ama bir elden azmis yine de . havuç suyunu ben de gördüm nette baktım ıbrahim saracoğlu önermiş her gün 2 bardak için 3 4 güne etki eder diyor onu deneyeceğim insAllah
Normalden azmis olacaktı bir elden yazmış klavye.

Canım sağlık ocağından aradılar idrarımda enfeksiyon varmış ondan ağrım var m kendi doktorum bol su iç dedi bişey yazmadı offf yaa nefret ediyorum bu durumda olmaktan :KK43:
Geçmiş olsun canım evet bol su ile atarsin enfeksiyonu...
Merhaba bende bugün kontrole Gittim bebek iyi çok şükür ama suyu azalmış dedi doktor çok canım sıkıldı haftaya cuma tekrar bakacak ve riskli gebelige sevk edecekmiş orda detaylı bakılacak dedi neden olduğu . bol su iç dedi sadece acayip bozuldu moralim cinsiyet için gitmiştim ama onu da gostermedi bebis öğrenemedik bu can sıkıcı olayı öğrendim geldim 😞😞
Canım havuç suyunu bende duydum Allahın izniyle toparlar sıkma canını

Tabiki fark falan yok. Sadece insanlar devletle ugrasmak istemiyor. Ya da pandemi dönemi gitmek istemiyorlar veyahutta tek doktor seçip özelde onunla devam etmek istiyorlar. Sebepler bunlar genelde..
Ben devlet bir doktor seçtim ilk muayenede sordum hep burdayım dedi çalışma günleri hastanenin sitesi bakıp 182 alıyorum
Valla özel bıraktım çünkü devlet tahlil yapınca o kadarda ilgilenmiyor ozekdeki doktorlar inan devlet dokturum da girer girmez nasılsın sorar

Ben devlet bir doktor seçtim ilk muayenede sordum hep burdayım dedi çalışma günleri hastanenin sitesi bakıp 182 alıyorum
Valla özel bıraktım çünkü devlet tahlil yapınca o kadarda ilgilenmiyor ozekdeki doktorlar inan devlet dokturum da girer girmez nasılsın sorar
Ne güzel ne mutlu sana

Benim ilk gebeligimde bu problemi 4 .ayda yaşamaya başladım bol su icmelisin cnm canini sıkma inslh düzelir.

canım anne karnında suyu azalanlara havuç suyu öneriyorlardı. bol bol iç şifa olur inşallah. canını sıkma. sağ salim alırsın kucağına inşallah.❤

Hiç sıkma canını kuzum ben de havuç suyunu duydum günde iki bardak iç Allah'ın izniyle güzel haberler alırsın ❤️

Geçmiş olsun canım evet bol su ile atarsin enfeksiyonu...

Canım havuç suyunu bende duydum Allahın izniyle toparlar sıkma canını
İnşAllah canım yaa
Benim ilk gebeligimde bu problemi 4 .ayda yaşamaya başladım bol su icmelisin cnm canini sıkma inslh düzelir.
Nasıl düzeldi mi peki sonradan . inşAllah. düzelir teşekkür ederim.

X